🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 10 (07.11 - 14.11) 🐄

  • 63 308
  • 1 673
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 280
Ох, видях малко от новия епизод. Нещата май се влошават.
Ако един от "героите" от женски пол този сезон съвсем изплиска легена, успокоителното е, че ще може да го напълни бързо отново.

А това с "героите" го видях на снимка, която някой беше споделил по-назад. Героите на Марвел ряпа да ядат.

# 691
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Ох, видях малко от новия епизод. Нещата май се влошават.

Уф, пак драмите на Теодора и то пред публика, естествено Confounded

Мъжът ми каза, че случайно попаднал вчера на предаване от дома на Цвети и пита : " Тази с какво се занимава, че може да поддържа такъв стандарт " ?! Естествено не се е загледол за подробности, даже не помни и канала, някой да внесе яснота ?

# 692
  • Мнения: 3 079
Ти каза ли му, че тя е афилиейтет мениджър...

# 693
  • Мнения: 280
" Тази с какво се занимава, че може да поддържа такъв стандарт " ?!
Млад меринджей.
Завиждам просто, да не рече после някой, че се подигравам.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Пламене, ако четеш, моля те иди и направи курбан, душко. Ти знаеш ли от кво се отърва, имаш ли идея мъжа на Пресвета Дева Тодора, колко щеше да те черпи? Иди, моля те и помоли да ти прочетат кипрянови- мипрянови молитви, не знам, черпи, направи дарение, нещо дари, щото това ти е тетрапол на ухото, знаеш ли какво е тетпапол,  има ги на буните във Варна.

Тедке, молим те, иди се лекувай, едни умни хора са измислили илачи за твойта куха тиква и не стой на течение, не ти се отразява добре.

Император Любо, колко санта ти е короната, сигурна съм ню-ню е,то и Жоро ти го каза, ама ти нета не, зор да се презориш.
Ивайло,  крайно време е да постигнеш нещо в тоя живот, нещо.

Мартино, това с ръката ли успя да измислиш? Цяла нощ не можа ли малкия ти мозък да измисли нещо достоверно? Ако беше си признала, че те е страх от Живка щеше да си по-достойна. Страхливка.

# 695
  • Мнения: 9 700
@Not Sure Ко?! Не!
Изгледах и днес епизода.
Не ми се коментира просто, Иван и Андрей за малко рейтинг на базата на хейта забъркаха големи л****а .. Благодаря, ще се въздържа. И без това всичко е написано. Последните два епизода ми дойдоха малко в повече.

Последна редакция: ср, 10 ное 2021, 00:21 от Bengun

# 696
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Ти каза ли му, че тя е афилиейтет мениджър...

Мдааа, на мармотите ... 😄 Всъщност не разбрах тя с майка си ли живее ( защото на промото е с нея) или ... ?

# 697
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Ама и утре ли ще гледаме Тодорини изсмукани от криви палчета драми?
Моля, кажете, че е шега!
Това вече е подигравка със зрителите и търпението им!

# 698
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Ама и утре ли ще гледаме Тодорини изсмукани от криви палчета драми?
Моля, кажете, че е шега!
Това вече е подигравка със зрителите и търпението им!
Рейтинг, Душко, рейтинг, та ако ще и мизирен.

# 699
  • Мнения: 3 079
Ти каза ли му, че тя е афилиейтет мениджър...

Мдааа, на мармотите ... 😄 Всъщност не разбрах тя с майка си ли живее ( защото на промото е с нея) или ... ?
Сега ще питаш майка й какво работи...

# 700
  • София
  • Мнения: 15 222
Теодора причаква Пламен, за да го игнорира.

Пламен:

# 701
  • Мнения: 318
Това което мен ме вълнува сега е Мартина с нейния салон за красота…

# 702
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Ти каза ли му, че тя е афилиейтет мениджър...

Мдааа, на мармотите ... 😄 Всъщност не разбрах тя с майка си ли живее ( защото на промото е с нея) или ... ?
Сега ще питаш майка й какво работи...

Не, питах някой да разкаже, ако е гледал въпросното предаване - как изглежда домът и, защото това говори много за собственика. И в този ред на мисли , да, зависи дали си в апартамента на мама, в апартамента на гаджето или в нещо, което си обзавеждал сам и си вложил частица от себе си.

# 703
  • Мнения: 3 079
Мартина баш на Живка се оплака първо , че й е изтръпнала ръката 😁 
Виктор кого ще извика за втори дуелист според Вас?

# 704
  • Мнения: 289
Може ли някой да ми каже как тази прословута бележка излезе наяве, той я даде на лудото Теди, тя е прибра или тайно й я сложи в джоба. После кой я разтръби до така степен?

Общи условия

Активация на акаунт