Вярвате ли в живота отвъд?

  • 8 202
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
Здравейте. Интересувам се от вашите мнения, относно живота след смъртта. Не видях активна такава тема, а силно се интересувам. Смятате ли, че близките ни ни виждат отгоре, по-скоро вярвате ли го, и ако да, имате ли доказателства. Ще се радвам да заформим интересна дискусия! 🍀

# 1
  • Мнения: 10 993
Вярвам. Вярвам, че починалите ми близки ме пазят. Така го чувствам.

# 2
  • Мнения: 1 268
И аз вярвам..❤️
Баба ми почина през 2015г..Бяхме много близки с нея.
След като почина,само аз я сънувах.И във всеки сън сме в една и съща стая и винаги ми казва,че е до мен и ни пази.
Горе долу година след смъртта и сънувах един сън.Тя ми се яви и ми каза да пазя дъщеря ми.Аз и отговорих,че дъщеря ми е добре и,че няма какво да и се случи.По едно време видях,че дъщеря ми изчезна на някъде.И чувам как нещо пада върху нея и тя ядосано " ***** бабо,пази я.. Изчезна и след няколко секунди се появи с припадналата ми дъщеря в ръцете и..Нервно каза" Казах ти пази я,пази детето,пази я" И се събудих..След седмица дъщеря ми се разболя,влезнахме в болница и от инжекция получи анафилактичен шок и припадна в ръцете ми в несвяст 😔.Едвам я спасиха..Благодаря на БОГ,че ми я опази и на баба,че ме предупреди,но не можех нищо да направя.Горе долу половин час я нямаше сред нас,чакахме да се свести.След като се събуди ми каза,че едно чудовище се е опитало да я вземе от мен,но тя се борила да ми хване ръката за да се измъкне от него..,а аз през цялото време я бях хванала за ръката и се молех всяка секунда..Най-накрая е успяла да ме хване и чудовището изчезнало.Не знам това,ако не е доказателство какво е..??!!
Имам и още един случай,но стана дълго..Вярвам ..

# 3
  • Мнения: 707
Силно се надявам да има.Често сънувам починали близки ,но нищо не ми казват,за съжаление.

# 4
  • Мнения: 12 473
Ние тук сме за малко и временно. Има много други животи и в други светове.

# 5
  • Мнения: 373
Аз се питам дали ни виждат отгоре…

# 6
  • Мнения: 1 268
Sunflower29
Ще ви предложа книги,които съм прочела.На мен ми помогнаха да разбера някои истини и с всеки ред,който прочитах си казвах: О,да на мен това ми се е случвало,вярно е,така е..!! Мисля,че  2,3,4 ще ви дадат информацията,която търсите и ви е любопитно.
1. Не пипай тази книга-Ян Ван Хелзинг
2. ‎Пътят на душите-Майкъл Нютън
3. ‎Лечители през времето-Брайън Уелс
4. ‎Книга за прераждането-Петър Дънов
5. ‎Зеница към вселената-Христо Нанев
6. Освобождаване от енергийни влияния и заеисимости-Карин Брандл
7. Прераждането/закон за развитие-Беинса Дуно
8. Психология на несъзнаваното-Зигмунд Фройд

# 7
  • Мнения: 373
Sunflower29
Ще ви предложа книги,които съм прочела.На мен ми помогнаха да разбера някои истини и с всеки ред,който прочитах си казвах: О,да на мен това ми се е случвало,вярно е,така е..!! Мисля,че  2,3,4 ще ви дадат информацията,която търсите и ви е любопитно.
1. Не пипай тази книга-Ян Ван Хелзинг
2. Пътят на душите-Майкъл Нютън
3. Лечители през времето-Брайън Уелс
4. Книга за прераждането-Петър Дънов
5. Зеница към вселената-Христо Нанев
6. Освобождаване от енергийни влияния и заеисимости-Карин Брандл
7. Прераждането/закон за развитие-Беинса Дуно
8. Психология на несъзнаваното-Зигмунд Фройд

Мисля, че това си е с научно обяснение за тунели, и т.н видения в клинична смърт. Не знам. Много ми се иска да вярвам, че близките ни ни виждат отгоре.

# 8
  • Мнения: 12 473
Виждат ни и продължават да ни помагат и подкрепят.

# 9
  • Мнения: 707
Ние тук сме за малко и временно. Има много други животи и в други светове.

Кои са другите животи и светове?

# 10
  • Мнения: 12 473
Прераждания..)
В различни форми, тела и Светове..)

# 11
  • Мнения: 373
Аз не искам да се прераждам… искам, като умра един ден да виждам близките си. Просто се чудя дали е възможно…

# 12
  • Мнения: 12 473
Ще ги виждаш. Но вероятно - нито те, нито ти- ще го разбирате или дори не е сигурно, че ще се разпознаете.

# 13
  • Мнения: 373
Ще ги виждаш. Но вероятно - нито те, нито ти- ще го разбирате или дори не е сигурно, че ще се разпознаете.


Това е много тъжно 😔

# 14
  • Мнения: 12 473
Защо да е тъжно? Нали знаеш, че е така?
Егото иска да види, а душата знае и усеща.

Общи условия

Активация на акаунт