Разумът или сърцето ?

  • 5 123
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 083
Омъжи  се, роди му две деца и между курвите кат вкара шамарите - ела да те оправим.

# 16
  • Мнения: 6 764
Първо, търпиш някакъв "невероятен" М, който чука, която му падне, ама ти много го обичаш. И тъкмо си се оттървала, се хващаш с пияница, който е агресивен. Абе, момиче, ти грам себе си не обичаш ли??? Цени се малко, какво бъдеще ще имаш с женкар или с пияница? С дете на ръце (или още бременна с корема) и твоя клати някоя или пък другия хубостник да пие и да бие и теб и детето.
Направо се ядосвам да чета за млади момичета така да си пропиляват времето и да не се ценят.

# 17
  • Мнения: 633
Ти няма да приемеш какъвто и да е съвет, вече си решила. Искаш да ти дадем някоя рецепта как да стане само твой, такава няма. Не можеш да промениш някой против волята му. Единственото, което можеш да направиш е да търпиш и да продължаваш да му прощаваш прегрешенията. Изборите ти си имат последствия, няма и вълкът да е сит, и агнето да е цяло - щом си го харесала такъв, приеми го.

# 18
  • Мнения: 4 007
МИ НЕ КОМЕНТИРАЙ И НЕДЕЙ ДА СИ ХАБИШ ВРЕМЕТО! НЕ  МЕ СЪДЕТЕ КАТО ТИПИЧНИ БЪЛГАРСКИ ГАНЬОВЦИ,  ИСКАМ САМО СЪВЕТ. ЩОМ СЪМ СТИГНАЛА ДО ТУК ДА ТЪРСЯ СЪВЕТ,  ЗНАЧИ МИ Е НАИСТИНА ТРУДНО. ТО БИВА,  ТО МОЖЕ АМА ТВА ГО НЯМА НИКЪДЕ ДРУГАДЕ

А ти защо търсиш съвет от българските ганьовци, след като си преценила и решила вече? Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 738
Послушай баща си!

# 20
  • Мнения: 15 960
Единият ходи с миндили, другият изпада в ярост и с лошо пиянство. Съветвам те да ги оставиш и двамата.
Но ако толкова искаш, изживей си с първия там, каквото е недоизживяно, щом е такава любов, после сама ще решиш.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 468
А аз, ако трябваше на твое място да избирам, първо бих зарязала сегашното гадже. Лошото пиянство си е първа стъпка към домашно насилие, а от това ме е страх повече от изневери. Отделно, че турския етнос са с малко по стари разбирания и за тях жената е нещо като вещ, която не трябва много да си отваря устата. Ти си познаваш момчето по-добре, но имай едно на ум.
Аз не съм ревнив човек и сигурно мога да не обърна внимание на еднократни свалки, обаче твоят е влюбчив, което е най-лошата порода кръшкачи. Представи си, минеш под олтара с него, забременееш и докато ти си неразположена бременна, той се влюби в поредната и те изостави бременна или с малко дете през втората година от майчинството, когато ще бъдеш доста финансово зависима от него.
Заслужаваш много повече от тези двама мъже, но докато не ги зарежеш и двамата, правилния няма как да се появи.
Естествено, че никой тук няма да прецени вместо теб, но могат да ти дадат много различни мнения, за да погледнеш на нещата и от другата страна. Каквато всъщност е целта на подобни форумни теми - да се види и различното мнение.

# 22
  • Мнения: 6 114
Чувал съм, че голямата любов много бързо изфирясва с бебе на ръце, докато възлюбения си го развява свободно където му падне. Не че и новия е стока, ама явно все такива си ги подбираш.

# 23
  • Мнения: 1 631
О, Г-ца Димитрова, щом искаш съвет, послушай най-добрия - зарежи и двамата!
На 25 години си и имаш още много време до "олтар и деца".
И се опитай да не пишеш с главни букви - това е "крещене" и не е много ОК да се повишава тон на непознати.

# 24
  • Мнения: 3 114
И двамата не стават. Най добре ще си сама, като те чета какви избираш.

# 25
  • Мнения: X
Добре де, ако съдя по написаното, изглежда да си интелигентна жена най-малкото. Какви са тия мъже покрай теб? Хубаво ти е казал баща ти! Толкова ли се свършиха нормалните, разбрани мъже? Разкарвай ги и двамата, каква любов, била си на 16 като си го срещнала, той както изглежда никога не е бил само твой, та просто това те дърпа към него. Гарантирам ти, че ако този същия индивид започне да ходи след теб и по твоята свирка моментално вече всичко това няма да е любов. Имаш привличане, не любов, каква любов към човек, който непрестанно те предава?! Осъзнай се, ако не искаш и бъдещите ти деца от единия или другия да страдат.. много….

# 26
  • Мнения: 5 217
Дадох съвет на авторката, отговаряйки по принцип на въпроса за разума и сърцето. Ако пита конкретно за избор между споменатите двама мъже, тогава нито един. Да се ориентира към някой, който наистина си заслужава.

# 27
  • Мнения: 2 621
Хвани единия-удари другия..И моят съвет е да бягаш и от ДВАМАТА.
Лошото пиянство предшества скандали и шамари.
А един друг лаф гласи-ПИЕНЕТО И КУ*ВИТЕ ДО ГРОБ!
Така,че извади си извода сама.
Пиша с главни букви да се чете по-лесно..не повишавам тон..🧐

# 28
  • Мнения: 25 586
Добре де, ако съдя по написаното, изглежда да си интелигентна жена най-малкото.

Майтапиш се, нали?

# 29
  • Мнения: 18 298
"М" изглежда по-безобиден от настоящия ти, най-много да ти изневери, а агресивен и пиян може да те пребие. Expressionless

Общи условия

Активация на акаунт