💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 413
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 9 327
Има дадености да е пищна, но аз като пищна бих я определяла по-скоро както е била в Гласът, където според мен е със 7-8 килограма отгоре и изглежда доста по-добре от сега.



На фона на културистките в ИВ изглежда пълна, реално не е, а е само нетипично отпусната.

  Пак не познах - това Паулина ли е Open Mouth

На снимките извън предаването само Елизабет разпознавам от жените

# 1 921
  • Стара Загора
  • Мнения: 461
Чудесен и приятен лайв от час и 20 минути на Алекс и Братоев. Алекс включи и Рабухчиев за известно време. Много симпатично се държи Рабухчиев. Като го попитаха какво прави и каза, че доизпипва нещата по дрехите, които ще пусне и е треньор в различни зали, Алекс му предложи да напише къде са, за да публикува и да го рекламира. Това не всеки ще го направи.
Братоев отговори на въпрос, че в торбичките с грошове има слама и няколко дребни монети. Това "печелиш 100 гроша", "печелиш 50 гроша" е метафорично.
Както винаги, Алекс каза доста неща. Но и преди писах, че няма да преразказвам лайвовете му.
  Оооо, много съжалявам, че така сте решила. Предполагам, че е досадно и трудоемко да се преразкаже цял лайф, но Ви уверявам, че това беше много ценно , поне за мен. Освен това за мен беше удоволствие да чета синтезиран лайфа , защото честно, честно да си призная, нямам търпение да ги изслушам. Сега ще се върна да потърся поста, където сте обяснили защо се отказвате да преразказвате.

# 1 922
  • Мнения: 2 482
Има дадености да е пищна, но аз като пищна бих я определяла по-скоро както е била в Гласът, където според мен е със 7-8 килограма отгоре и изглежда доста по-добре от сега.



На фона на културистките в ИВ изглежда пълна, реално не е, а е само нетипично отпусната.

  Пак не познах - това Паулина ли е Open Mouth

На снимките извън предаването само Елизабет разпознавам от жените
Оф, и аз не ги разпознавам по снимките. То все едно други хора виждам.
Скрит текст:
Оле с каква сила се приглася тук на Полина, да не би да е тя в темата, едва ли някой друг е на нейния акъл.
Лично на мен брадати жени са ми доста грозна гледка, и признак за мъжкаранство.Така че бих предпочел голобрадото лице на Мани, ако трябва да избирам лица.
Сега и брада ли видяхте на горката Полинка
Не виждам откъде ти дойде това наум, совен ако твоят коментар не озачава, че ти гледаш на Мани като на напомпана културистка. Иначе просто илюстрирам логическата заблуда.

(П.П. Когото/ако модераторите дойдат да ни трият постовете, надявам се да започнат с първия, където се отправят лични нападки към съфорумци.)

Логическата връзка , е че е крайно Излишно да се коментира една съвсем нормална откъм физика участничка с грозни епитети-разплута , дебела гърдите  и прочие глупости ала Мани (не сравнявам физиката а думите които изрече) Сякаш ако човек няма кубици силикон и напомпани химически мускули трябва да се гръмне, че да не е обиждан
За жалост в последната петилетка това се наложи, като стандарт за женска красота. Няма ли подобрения, не е ок. Тренд какво да се прави

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 09:02 от щастлива мама

# 1 923
  • София
  • Мнения: 62 595
Паулина е отслабнала много и според мен си е оперирала носа, може и други корекции да има. Сега изглежда доста добре, харесва ми. Елизабет има по-кръгличко и детско лице, тя така печели симпатии. Мани и Кремена само са влошили нещата с прекалените филъри и корекции, а са имало доста хубави черти преди това. Сега са загубили индивидуалност.

# 1 924
  • София
  • Мнения: 1 791
Паулина изглежда прекрасно в ИВ. И не е лош човек между другото (само дето нали...е леко непоносима Grinning ).
Тя обаче не се вмъква в популярните български критерии за красота и плашилото веднага се възползва да захапе.
Не я съдя за това, че натъртва, че не е от България. Напоследък и аз не искам да съм Grinning

Дано се стегне малко физически и да избие рибата тая седмица. Тя беше супер първата половина на сезона откъм игри, сега малко поотслабна, но продължавам да я подкрепям.
Естествено, очаквам разочарование - това все пак е режисирано предаване.

# 1 925
  • earth
  • Мнения: 1 334
Скрит текст:
Оле с каква сила се приглася тук на Полина, да не би да е тя в темата, едва ли някой друг е на нейния акъл.
Лично на мен брадати жени са ми доста грозна гледка, и признак за мъжкаранство.Така че бих предпочел голобрадото лице на Мани, ако трябва да избирам лица.
Сега и брада ли видяхте на горката Полинка
Не виждам откъде ти дойде това наум, совен ако твоят коментар не озачава, че ти гледаш на Мани като на напомпана културистка. Иначе просто илюстрирам логическата заблуда.

(П.П. Когото/ако модераторите дойдат да ни трият постовете, надявам се да започнат с първия, където се отправят лични нападки към съфорумци.)
Логическата връзка , е че е крайно Излишно да се коментира една съвсем нормална откъм физика участничка с грозни епитети-разплута , дебела гърдите  и прочие глупости ала Мани (не сравнявам физиката а думите които изрече) Сякаш ако човек няма кубици силикон и напомпани химически мускули трябва да се гръмне, че да не е обиждан
Отново същата логическа заблуда (logical fallacy) - бих казал straw man.

# 1 926
  • Мнения: 2 760
И аз гледах част от лайва на Алекс и Братоев. В общи линии това, което запомних е, че:
- Алекс е на мнение, че пъзелът на Валентин няма решение и е бил прецакан от продукцията;
- всички участници поддържат приятелски отношения след края на формата. Алекс и Братоев нямат нищо против Елизабет, нито таят лоши чувства към нея, но явно тя има и ги е блокирала;
- изказаха се много ласкаво за Андрей, който по техни думи е един от най-комплексните участници. Когато са били на реката, той си е нарязал ръцете, опитвайки да отреже дебело дърво с парче ламарина от консерва, за да направи заслон, но това не е интересно за продукцията и не са го показали.
- продукцията се интересува само от скандали и монтажите се правят така, че да се компрометират някои участници (пример: отношението на Борис, Симеон и Рабухчиев след битката с колелото на смъртта).
- Алекс е имал конфликт с екипа (многократно спомена името на режисьора Кико) от самото начало и когато нещата са станали нетърпими, е бил принуден да си тръгне.
- Алекс е имал рожден ден по време на снимките и е помолил екипа да осигури почерпка за племето и да го отпразнуват. Уж в началото се съгласили, после отказали. След това преди игра са поздравили Туджаров за рождения му ден и не са споменали нищо за това, че и Алекс е рожденик.
- Още преди старта на формата от продукцията са им казали, че това е последното събиране на всички участници заедно, защото след формата няма да искат да се погледнат.
- Рабухчиев е правил редовно тренировки с цялото племе, били много задружни и се забавлявали, но и това не е показано.

# 1 927
  • Мнения: 9 810
Някоя добра душа да пусне 2-3 скрийншота на П., че не съм от редовните, нито от феновете й и ми се губи как изглежда това отпуснато тЕло.

# 1 928
  • Мнения: 2 580
Физиката на Паулина е чудесна за жена над 30, но за 24 годишно момиче според мен е доста компромисна. Не е нужно да си модел на Виктория Сикрет, но поне малко да се постегне няма да й навреди. Честно казано съм изненадана от представянето й от гледна точка на тялото, което изглежда доста меко и отпуснато. Мани може да е всякаква, но реално е 10 години по-стара, с нула физическа активност, та тя не може да качи една стълба и все пак изглежда доста по-добре.
Ако това момиче качи 7-8кг ще е гротеска, бузи, паласки, бедра.
Позволявам си да коментирам външен вид на човек, който доброволно се е събул по гащи и сутиен, търси внимание и няма против да го дават в такова прдаване. Ако ми е колега или позната, честно казано даже няма да се сетя да отразя как изглежда, ако не стане дума за това. И пак да кажа, че специално гледах първа страница, за да видя на колко години е. Никога не бих предположила 24. Симпатично момиче, красив цвят на очите, с малко усилия би изглеждала прекрасно. И пак казвам, от гледна точка на сферата, в която иска да се развива.

# 1 929
  • Мнения: 3 172
И аз гледах част от лайва на Алекс и Братоев. В общи линии това, което запомних е, че:
- Алекс е на мнение, че пъзелът на Валентин няма решение и е бил прецакан от продукцията;
- всички участници поддържат приятелски
- Алекс е имал рожден ден по време на снимките и е помолил екипа да осигури почерпка за племето и да го отпразнуват. Уж в началото се съгласили, после отказали. След това преди игра са поздравили Туджаров за рождения му ден и не са споменали нищо за това, че и Алекс е рожденик.
- Още преди старта на формата от продукцията са им казали, че това е последното събиране на всички участници заедно, защото след формата няма да искат да се погледнат.
- Рабухчиев е правил редовно тренировки с цялото племе, били много задружни и се забавлявали, но и това не е показано.
Мисля, че това си е доста конспиративно.
Синът ми реши мноого такива и автоматичният генератор така ги разбърква, че няма как да стигнеш до такава комбинация … така че тия от продукцията трябва да са си дали голям зор да го измислят така ?!
Това обаче е различно от това, че някои игри се дават конкретно с предимство за някой от участниците.

# 1 930
  • Мнения: 15 960
И аз гледах част от лайва на Алекс и Братоев. В общи линии това, което запомних е, че:
- Алекс е на мнение, че пъзелът на Валентин няма решение и е бил прецакан от продукцията;
- всички участници поддържат приятелски
- Алекс е имал рожден ден по време на снимките и е помолил екипа да осигури почерпка за племето и да го отпразнуват. Уж в началото се съгласили, после отказали. След това преди игра са поздравили Туджаров за рождения му ден и не са споменали нищо за това, че и Алекс е рожденик.
- Още преди старта на формата от продукцията са им казали, че това е последното събиране на всички участници заедно, защото след формата няма да искат да се погледнат.
- Рабухчиев е правил редовно тренировки с цялото племе, били много задружни и се забавлявали, но и това не е показано.
Мисля, че това си е доста конспиративно.
Синът ми реши мноого такива и автоматичният генератор така ги разбърква, че няма как да стигнеш до такава комбинация … така че тия от продукцията трябва да са си дали голям зор да го измислят така ?!
Това обаче е различно от това, че някои игри се дават конкретно с предимство за някой от участниците.
Дай на сина си да реши комбинацията на Валентин и се обади като го направи.

# 1 931
  • London
  • Мнения: 6 732
За мен в крайна сметка всичко опира най-вече до излъчване, да отслабнеш можеш, но класа, идентичност, пламъче ако щеш не можеш да си купиш.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 932
  • Мнения: 9 702
Поли е на 24?? Амм ами изглеждаше ми като да сме наборки Grinning в лице е красива (въпреки че аз харесвам тъмни и екзотични жени), тялото и е напълно ОК, ако не си професионален спортист просто няма как да е като техните, това си е нормално женско тяло. Но чисто като структура според мен пък не знам къде го видяхте съразмерно. На мен ми се струва много тясна в раменете и много широка в ханша. Иначе ако не беше ужасният и характер сигурно щеше да ми е любимка, добре се представя в игрите, дори и да не е супер тренирана. А това за сядането на масата и кой ъгъл да й снима камерата искрено ме забавлява. Тя да знае камерата какви ъгли снима докато играят.. масата хич няма да й е проблем.

# 1 933
  • Мнения: 9 700
Скъса се да плаче Алекс за този РД през 1-2 лайфа. Аман.
Вече е като Елия, с повече лайфове отколкото дни в предаването.

# 1 934
  • Мнения: 2 760
Смайли, благодаря за уточнението! Този момент съм го пропуснала (че Алекс си е занесъл почерпката).

Общи условия

Активация на акаунт