💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 490
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 4 543
Сега прочетох интервюто с Мани. Не бих казала, че тя ми се издигна в очите с нещо, въпреки трудностите в живота и. Но съм още по-потресена от продукцията, които се възползваха по този начин от нея да си правят шоуто. Човек, малтретиран като дете, онкоболен и ти да го вземеш да прави сеир. Еми гнусно е! Наясно съм, че тя се е съгласила и сигурно има и финансова изгода от това и пак ми е гнусно! Sad

# 1 906
  • Мнения: 1 843
Милена е приятно и чуствително момиче, не е фурнаджийска лопата или голям стратег. Просто се старае да поддържа нормални отношения с хората, с които е принудена да живее там, и не обича конфликтите, което е нормално след като е расла с властен, вечно недоволен баща. С Виктория се разбираше най-добре, което по-скоро ме навява на мисълта, че е ниво над останалите като умствен багаж и възпитание. Това впечатление се подсилва още повече от липсата на желание да се излага в ефир и да изпъква на всяка цена пред камерите.

Поли не знам защо чак първа красавица я изкарахте, и в този, и в предните сезони има по-хубави жени от нея. И преди съм писала - ако си беше държала нормалните килограми, които са поне 7-8 над това, което е сега, щеше да изглежда в пъти по-добре. В момента заради резките смени на килограмите тялото ѝ е като на раждала жена с години по-възрастна. Главата ѝ изглежда несъразмерно малка спрямо тялото, може би ако направи бузи ще се компенсира и ще изглежда по-симетрично. Жалка ми изглежда като внимава как ще си намести лицето пред камерите и мята рядка коса. С Елена, Габриела и Красима първите епизоди също падах от смях като се забиеха в някакви адски неестествени пози около масата.

# 1 907
  • Мнения: 52
Скрит текст:
Грозна беше кавгата между Мани и Паулина. Ако Мани е израснала в дом би трябвало да се е научила кога е редно да
замълчи)
Аз не съм израсла в дом , но за такова разсъждение и мислене  ще разнасям,великия мозък решил това за косата по пясъка.

Вие какво си мислите, че децата наложило им се да растат в тези условия са втора ръка? И трябва да мълчат.Тях така ги е научил живота, те нямат друга алтернатива.За съжаление и децата растящи в семейна среда с така мислещи родители са достойни за по-голямо съжаление.


Децата израснали в такива условия от рано им се налага да се научат кога доколко могат да си позволят. И т.к. от рано са сами бързо усвояват уроци кога какво поведение да покажат. В случая мисля провокацията беше напълно излишна.
Защо си мислите , че децата без родители са нещо по малко от тези с родители ... Според мен е вътрешното усещане . Така го усещаме , така го правиме . Днес сме добри , утре ни натискат и се опитват да ни употребят , натискаме и употребяваме и ние . Няма как да сме все добри в този живот . И ние сме хора , и ние имаме права не само задължения ...

# 1 908
  • Мнения: 6 741
Как Поля ще изглежда с 7-8 кг отгоре перфектна??? И в играта си е доста едра.

# 1 909
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чудесен и приятен лайв от час и 20 минути на Алекс и Братоев. Алекс включи и Рабухчиев за известно време. Много симпатично се държи Рабухчиев. Като го попитаха какво прави и каза, че доизпипва нещата по дрехите, които ще пусне и е треньор в различни зали, Алекс му предложи да напише къде са, за да публикува и да го рекламира. Това не всеки ще го направи.
Братоев отговори на въпрос, че в торбичките с грошове има слама и няколко дребни монети. Това "печелиш 100 гроша", "печелиш 50 гроша" е метафорично.
Както винаги, Алекс каза доста неща. Но и преди писах, че няма да преразказвам лайвовете му.

# 1 910
  • Мнения: 111
Много ми е странно как пък всеки играч вътре или се е познавал преди участието си с някой от играчите от предни сезони , или пък със близки на участници в неговия сезон... Вярно, държавата е малка ама чак пък такова съвпадение ...те всички са навързани като свински черва!

# 1 911
  • earth
  • Мнения: 1 334
Поля само как тича - като наедряла жена на средна възраст. Нищо красиво не виждам в нея освен очите и.

# 1 912
  • Мнения: 1 843
Хайде сега, женска злоба. Косата ѝ е тънка и рядка, не е най-доброто решение да я пусне дълга, има прически, които биха го коригирали визуално. Тялото ѝ може и да е съразмерно, но е с малка глава, пропорцията става кофти и се набива в очи. Има хубави очи, нос и скули, но долната челюст и брадичката ѝ не са. С много красива дълга шия е и много добра стойка, което в комбинация със самочувствието ѝ и това, че полага грижи за себе си, определено прави по-малко забележими някои несъвършенства. Под определен ъгъл и снимана само от раменете нагоре излиза красавица, особено ако е гримирана.

Ekatеrina, според мен нормалните ѝ килограми просто са със 7-8 отгоре, структурата ѝ е такава, затова и не ѝ се получава с поддържането на желаните. Ако не беше правила резки отслабвания, щеше да изглежда доста по-стегната, бюстът и също щеше да е трепач, като цяло много по-свежа и естествена.

# 1 913
  • Мнения: 15 960
Как ще й е тънка и рядка косата, или пък да качва още 7-8  кг, любопитна съм от висотата на какво се изказва такова мнение.

# 1 914
  • Мнения: 1 843
Темата е да си коментираме, нали? От висотата, от която коментираме легнали по диваните кой минава добре халките и кой плува зле, можем да коментираме и кой как изглежда, все пак са се изтипосали в национален ефир с някакви претенции. Според мен Паулина би изглеждала максимално добре ако се съобрази с даденостите си, защото борейки се с тях си е съсипала тялото. Изразявам мнение - не е разбираемо за мен как на жена с половин пръст дебела опашка, можеш да ѝ определиш косата като красива - точно тънка и рядка е. Повечето жени този сезон са с по-хубави коси от нейната. Може да е поддържана и с добър вид при тези дадености, но чак красива не е и няма да бъде. Няма как и да е красавица жена с кофти пропорции, Габито също беше симпатична, поддържана, дълга шия, че и доста по-стегнато и младо изглеждащо тяло имаше,  но никой не я определя за красавица, просто пропорциите ѝ бяха кофти.

# 1 915
  • Мнения: 15 960
Паулина си е супер с даденостите, тя е пищна жена, има си дупе, има голям бюст, руса със сини очи,  сладка муцунка. Повече не трябва да се налива. Габи е съвсем друг тип, висока, слаба, просто е с по- остри черти, пак е хубава, но не впечатляваща.

# 1 916
  • Мнения: 1 843
Има дадености да е пищна, но аз като пищна бих я определяла по-скоро както е била в Гласът, където според мен е със 7-8 килограма отгоре и изглежда доста по-добре от сега.



На фона на културистките в ИВ изглежда пълна, реално не е, а е само нетипично отпусната.

# 1 917
  • Мнения: 2 217
Изтриха ми мнението, да си каже който ме е рапортувал.
Иначе ще продължавам да твърдя, че Поли е красива жена, има хубава коса, уникални сини очи и тялото й е съразмерно. Нито трябва да качва, нито да сваля кг. Може трябва да се стегне малко.

# 1 918
  • Мнения: 2 092
Относно Паулина, аз съм за- някои от коментарите и против други.
- Коса - добре е.
- Очи и нос (особено след като е оправен) - супер
- Тяло - хммм не мерси, не искам такова тяло.

Мисля, че по хубост в лице Паулина е по-напред от Елизабет.
Снимката е пусната от Биляна14 в другата тема.

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 04:25 от Soney

# 1 919
  • earth
  • Мнения: 1 334
Паулина си е супер с даденостите, тя е пищна жена, има си дупе, има голям бюст...
големи бедра, големи прасци, голяма талия, големи ръце...

На някои този тип явно им харесват, но универсална хубиваца не е.

Общи условия

Активация на акаунт