💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 411
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Сега пък Хитлер Grinning И колко пък е развявала Мани детството си, аз веднъж-два пъти съм я чула да говори за несгодите си.
...

При Мани работата е " лъжливото овчарче", човек не знае кога да и вярва. Беше споменала в един от епизодите, че е израснала в дом за сираци и там се е научила да оцелява. Майка алкохоличка, за бащата обаче нямам спомен дали е споделяла нещо. Simple Smile

# 1 891
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За имащите здрави нерви, лайв на Александър ИВ 2 и Борис - https://www.instagram.com/ahdimitrov/live/

# 1 892
  • London
  • Мнения: 6 732
Днес и Алекс и Братоев имат лайв.

# 1 893
  • Мнения: 6 622
Този Александър от ИВ 2 защо постоянно се вре навсякъде? Страшно дразнещ и ненормален тип. Човек ще си каже, че този смешник е бил топ играч, а той - тотал щета.

# 1 894
  • Мнения: 2 058
Всичко сте казали.
--  За пъзела ясно - ненаредим.
--  Ще ги съди ли? Мисля че няма да ги съди по простата причина, че те са си вързали гащите с някоя клауза в която директно се казва - "не носи отговорвност за грешки в подредбата на игровите елементи или други причини които пряко или косвено са довели до ущърб на едни участници и преимущество на други".   Залагам 100 лева срещу един, че има такава или подобна клауза.  

-- За скандала. Грозно та отврат. Но какво да очакваме от Фродо който по едно време водеше предаване което разтуря семейства. А, да - това че Андрей и Елизабет са правили "нещо" си беше учебников пример.

-- За Паулина - Мисля че всеки който се изтърве да  попита опонента "ти какво си постигнал в живота" - моментално си вкарва не един автогол ами няколко. Другото с езиците и пр беше още по-мощно самозакопаване.

-- За Мани - всичко е казано и ясно. Едно което леко ме усъмни (дори за нейния сакатлък) беше - чак пък толкова да не може да забие два пирона.  И ако не можеше отначало - нямаше да се усъмня. Но при положение че отначало започна много добре и като скорост и качество. Рекох си - каквито са сценаристи, дали пък не и е било наредено да кове докрая. Сериозно ви казвам - помислих си го.

Аз за първи път видях такъв пъзел снощи на играта. Досега не ми се беше случвало да играя подобна игра. Сега го редих за първи път, отне ми 1:27 минути.
Така че защо Мани да не се справи?

Способността за решаване на нови, подчертавам нови задачи е дефиницията с която се измерва така нареченият коефициент на интелигентност.  Човек може да е боклук (естествено имам предвид Мани, не теб) и пак да има висок коефициент на интелигентност. И обратно - може да е с университетско образование, но с по-нисък IQ.

# 1 895
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На поредната снимка от тоалетната помсилих, че вдясно е Паулина. Казах си: "Не може да бъде".
Поглеждайки втори път, видях, че не е тя.

# 1 896
  • Мнения: 896
Грозна беше кавгата между Мани и Паулина. Ако Мани е израснала в дом би трябвало да се е научила кога е редно да замълчи)
Аз не съм израсла в дом , но за такова разсъждение и мислене  ще разнасям,великия мозък решил това за косата по пясъка.
Вие какво си мислите, че децата наложило им се да растат в тези условия са втора ръка? И трябва да мълчат.Тях така ги е научил живота, те нямат друга алтернатива.За съжаление и децата растящи в семейна среда с така мислещи родители са достойни за по-голямо съжаление.

# 1 897
  • Мнения: 457
Скрит текст:
На поредната снимка от тоалетната помсилих, че вдясно е Паулина. Казах си: "Не може да бъде".
Поглеждайки втори път, видях, че не е тя.

А, видяхте ли, че Мани има сторита и снимки от нощно излизане с Хриси (на Симеон). Кога пък са се сприятелили тези двете?

# 1 898
  • London
  • Мнения: 6 732
Видяхме и на мен ми светна защо връзката се е разтурила на едно 50%.....Мани добронамерено е избълвала за 4 листа и куп други украсени щуротии. Друго обяснение нямам, най-много да я запознае с някоя селска мутряга от Бургас, но щом мята салфетки с Мани е ясна и въпросната Хриси.

Гледах лайва. Бобката на ниво както винаги. 🤞

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 21:03 от La Catrala

# 1 899
  • Мнения: 3 597
Не мога да я харесам тая Паулина … толкова ми е студена и злобна 🤷♀ Сякаш гледам ледена кралица … като черти ок , но отношението и душата и са грозни . Все парадира , че българския не и първи език , все изтъква , че е полякиня … какво прави тук тогава ? И да има , и да няма корекции , все тая … на никой не му пука , но е смешно да обяснява колко е естествена , ако има . За мен е изключително дразнеща … не знам какво и е обкръжението , ама на мен такива грации са ми любими 🤦♀ Не бих я изтърпяла .
Миленка - добро , възпитано , умно момиче , но и на мен ми е безлична . Все една такава свита , съгласна с всичко … и Валентин беше същия , добри играчи , но твърди тихи …

# 1 900
  • Мнения: 1 647
Да са тихи - зле. Скучни са, незабележими са, не са атрактивни...
Да са агресивни - пак зле.
Не ми пречи, че Милена и Валентин са тихи.
За съжаление на Валентин му резнАха квитанцията. Няма сила, която да ме убеди, че Мангал е по-добра от него на пъзела. Но пък иначе цирка/както той го нарече/ нямаше да е пълен. Нямаше Мангал и Пуля да си разменят любезности на висок тон. Ако Пуля беше умна, както претендира, трябваше просто да замълчи. Ама айде де...

# 1 901
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Валентин е тих, но интелигентен, човек със свое мнение. Бяха партия само с Туджаров. Не е ветропоказател.
Искрено съжалявам, че си тръгна, при това го тръгнаха.

Милена е тиха, но за мен се представя за това, което не е /имам впечатления от това, което виждам извън формата/. Фурнаджийска лопата по учебник е. Като види зор, ревва. Не ми харесват такива хора. Мисля, че прекалено дълго се задържа и трябваше да си тръгне още първия месец.

# 1 902
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Скрит текст:
Грозна беше кавгата между Мани и Паулина. Ако Мани е израснала в дом би трябвало да се е научила кога е редно да замълчи)
Аз не съм израсла в дом , но за такова разсъждение и мислене  ще разнасям,великия мозък решил това за косата по пясъка.
Вие какво си мислите, че децата наложило им се да растат в тези условия са втора ръка? И трябва да мълчат.Тях така ги е научил живота, те нямат друга алтернатива.За съжаление и децата растящи в семейна среда с така мислещи родители са достойни за по-голямо съжаление.

Децата израснали в такива условия от рано им се налага да се научат кога доколко могат да си позволят. И т.к. от рано са сами бързо усвояват уроци кога какво поведение да покажат. В случая мисля провокацията беше напълно излишна.

# 1 903
  • София
  • Мнения: 5 551
Не мисля, че Симеон е на ниво, различно от това на бившата си приятелка. Мога и пари да заложа, че също "мята салфетки", но не бих. Нали той инициира концерт на Глория и Азис след последната победа на Приключенците (всички му припяваха освен това, или поне останалите мъже се чуваха). Интересите на 90% от участниците в този сезон според мен се преплитат. Това, че искам Симеон да победи Елизабет в даден момент, не означава, че не съм съгласна с това, че се държи като "липсващото звено".

# 1 904
  • Мнения: 1 727
Нали не мислите, че Валентин е стартирал с така подредени номера, като от снимката, че твърдите, че са го прецакали с нерешим вариант?

Скрит текст:

Не. Въртим числата на Валентин. Ако някой му реши пъзела, да свирка как става Wink

Комбинацията, с която стартира Валентин за момента е неизвестна. Не споря, че продукцията може да му е помогнала да загуби ...

Вижда се с каква комбинация завършва.А тази комбинация,  която завършва,  няма как да се получи ако е започнал с правилната комбинация.Толкова ли е трудно да се разбере?

Общи условия

Активация на акаунт