💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 479
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 6 740
Големи филми... от няколко лайка цяла история съчинихте.

Странно ми е след толкова висене на дивата гора и стопанството как Краса и Поля станаха двойни.

# 1 861
  • Мнения: 7 060
За Красима имаше информация защо е напълняла.

# 1 862
  • Мнения: X
Паулина е много full of herself, привидно със самочувствие, но реално без, защото се пали на най-малкото нещо.Човек със самочувствие, който говори 5 езика и е успял в живота, никога няма да се поддаде на плоски провокации и да падне на това ниво. Много злоба лъха от нея, за най-малкото нещо и почва да нарежда.

# 1 863
  • Мнения: 913
Паулина е много full of herself, привидно със самочувствие, но реално без, защото се пали на най-малкото нещо.Човек със самочувствие, който говори 5 езика и е успял в живота, никога няма да се поддаде на плоски провокации и да падне на това ниво. Много злоба лъха от нея, за най-малкото нещо и почва да нарежда.

Типична полска селянка - проста и злобна. Дано се върне в родината си и ни освободи от присъствието си.

# 1 864
  • Мнения: 203
Някой направил ли е скрийншот на масата на Валентин ?

Току що пробвах лично и достигнах до нерешимия вариант, въртейки това, което има Валентин, ако допуснем, че първите му два реда са подредени!


9   10   11   12
13   15   14

# 1 865
  • Мнения: 203
Прави впечатление как умишлено не се излъчва целият пъзел само на Валентин, подбирани са негови кадри в близък план без дъската.

Само неговият, останалите бяха давани под всякакви ъгли.

# 1 866
  • Мнения: 6 740
За Красима имаше информация защо е напълняла.
Каква е информацията? Яла е наденица на дивата река ли?

# 1 867
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 204
Аз за първи път видях такъв пъзел снощи на играта. Досега не ми се беше случвало да играя подобна игра. Сега го редих за първи път, отне ми 1:27 минути.
Така че защо Мани да не се справи?

# 1 868
  • Мнения: 167
За да е коректно трябваше на всички играчи числата да са първоначално в един и същ ред.

# 1 869
  • Мнения: X
Паулина е много full of herself, привидно със самочувствие, но реално без, защото се пали на най-малкото нещо.Човек със самочувствие, който говори 5 езика и е успял в живота, никога няма да се поддаде на плоски провокации и да падне на това ниво. Много злоба лъха от нея, за най-малкото нещо и почва да нарежда.

Типична полска селянка - проста и злобна. Дано се върне в родината си и ни освободи от присъствието си.

Аз сега гледах някакво направено клипче с техни реплики от свадата. Мале, ужас. Паулина най-накрая се усмихна доволно като нареди Мани. Жалко. хубава, хубава, ама злоботия.

# 1 870
  • Мнения: 2 217
Аз ако бях на мястото на Поли щях да я подредя още повече Мани. Завижда много Мани на красотата и способностите на Поли.
На вчерашната битка Мани показа колко е слаба във игрите,  същата работа беше играта и  с Андрей. Тя не само изоставаше, а беше пълна трагедия.

# 1 871
  • Мнения: 15 960
Хич няма да се учудя, ако Мани и Поли са имали предварително готов сценарий с репликите на всяка, с които да се обиждат като циганки на пазара. А ако е било волна програма, пак е било по команда.

# 1 872
  • Мнения: 5 925
Аз ако бях на мястото на Поли щях да я подредя още повече Мани. Завижда много Мани на красотата и способностите на Поли.
На вчерашната битка Мани показа колко е слаба във игрите,  същата работа беше играта и  с Андрей. Тя не само изоставаше, а беше пълна трагедия.
Мен би ме било страх от Мани физически, като гледам и с какви хора излиза и как се изразява.... като нищо ще почне да те бие. Страшно си е.
А нещата, които каза нямат общо с истината, но бяха толкова грозни, че могат да изкарат от релси по импулсивен човек, ако ги говорят за него в лицето му.

Гласувах в анкетата с - Да, тя е царица на пъзелите.

# 1 873
  • Мнения: 6 740
Мани от самото начало беше трагедия, тя не беше в игрите заради физическите си данни, а заради това, че успява да оцелява и да създава интриги. От дете е трябвало да се бори и да се опитва с всякакви средства да изплува. И Поля, която уж е мн интелигентна, знаеща, можеща и т.н. трябваше да не и пада на нивото, а мълчиво да я игнорира. А тя се поддаде на провокацията на Мани и пиедестала, на който се беше качила рухна. Просто Манка я наигра.

# 1 874
  • Мнения: 13 973
Не ми се вярваше, че е нагласено, но ето как се реди пъзела на Валентин.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 17:05 от amini

Общи условия

Активация на акаунт