💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 458
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: X
Нали не мислите, че Валентин е стартирал с така подредени номера, като от снимката, че твърдите, че са го прецакали с нерешим вариант?



Не. Въртим числата на Валентин. Ако някой му реши пъзела, да свирка как става Wink

# 1 756
  • Мнения: 159
Ако Валентин е имал съмнение, че са го прецакали, защо не го каза по време на играта ? Сега е много лесно да се прави на жертва...
Ама верно ли някой си мисли, че и да е казал нещо Вальо, продукцията няма да го изреже и да размаха коза с неустойките

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 01:55 от black_berry_pearl

# 1 757
  • Мнения: 4 816
Няма как да се вкара сам в тази ситуация. Просто изначално двете плочки са били разменени, след това разбъркани произволно т.е. той го нарежда и достига до "правилния" начален вид на дъската. По-просто не мога да го обясня.

# 1 758
  • Мнения: 122
Ако Валентин е имал съмнение, че са го прецакали, защо не го каза по време на играта ? Сега е много лесно да се прави на жертва...

Няма как да знаеш че са те прецакали ако не си решавал такива пъзели и да знаеш че има вариянт да не може да се реши, и да го кажеш на момента. Никой не се е правил на жертва нито пък ще му дадат да се прави заради договора който е сключил.

# 1 759
  • Мнения: 1 842
Вальо си подписа отпадането още когато поиска да види всички имена в торбичката с жребия, абсурд да го допуснат до финал.

При битката между Мани и Паулина ми се струва, че имаше разлика   в пироните на двете. Не знам дали щеше да има значение за крайния резултат, време беше Манка да си ходи. Между другото, досега май не е лъгала в предаването, не я харесваха заради лошия ѝ навик да споделя какви са когато няма камери. Умело използваше психоатаки по най-уязвимите им места, затова и сега се хвана с комплексите на Паулина. Жените си имат и тениски, някои слагат и сутиен. Изборът да се появи на терен в горнище, в което не се побира, си е на Поли - както този на Елизабет, когато излиза с напъхани в Д-то гащи.

# 1 760
  • Мнения: 990
Успех в живота на Вальо, добро момче, наистина много умен, възпитан, работлив, с доста по-правилни тактики и стратегии в игрите на арената от Неделчо. 

Успех и на Мани, ако тази жена не е наета актира, то продукцията супер гадно се изгаври с нея.Толкова се бавеше на дъските, че имам чувството, че го правеше нарочно. В никакъв случай не намеквам, че ако беше ковала по-бързо щеше да спечели, напротив - пак щеше да падне. Но може би е било условие да се бави за да е толкова категорична победата на Поли. Може би е имала сценарий, договор с определни условия кога и какво да прави, кога отпада и тем подобни. Знам ли и аз .... Ако предаването беше с нормални продуценти Манито въобще нямаше и на кастинг да я поканят. Аз наистина не мога да ѝ се ядосам, тя има най-малка вина, че е там. Както и да е, да е жива и здрава.

Обидите на Паулина за какво била постигнала Мани в живота бяха отвратителни. Все едно слушах Христа как обижда Катя, че последната няма семейство, много грозно. Мани и тя се о*ра, но такива обиди кой какво е постигнал са ми гнусни.

Не съм чела последните десетина страници, почивните дни ще ви дочитам.

# 1 761
  • Мнения: 122
Не го е прецакала продукцията Вальо, поне не на първо четене:

Скрит текст:

Не е супер ясно, но достатъчно за да се види, че първите две плочки на последния ред са едноцифрени. Оттам, дали е бил в невъзможна комбинация или сам се е вкарал в такава, можем само да гадаем.

Няма как да се вкараш в невъзможда комбинация, освен ако при местенето е хвърлил една плочка на пясъка и после е сложил часта на друго място или както правече Вайс миналата година с картината (същия вид пъзел), където вадеше частите и ги сравняваше с другите, и после ако не   я оставиш на същото място от където си я взел най-вероятно няма да можеш да го наредиш.

# 1 762
  • Мнения: 2 026
Успех в живота на Вальо, добро момче, наистина много умен, възпитан, работлив, с доста по-правилни тактики и стратегии в игрите на арената от Неделчо. 

Успех и на Мани, ако тази жена не е наета актира, то продукцията супер гадно се изгаври с нея.Толкова се бавеше на дъските, че имам чувството, че го правеше нарочно. В никакъв случай не намеквам, че ако беше ковала по-бързо щеше да спечели, напротив - пак щеше да падне. Но може би е било условие да се бави за да е толкова категорична победата на Поли. Може би е имала сценарий, договор с определни условия кога и какво да прави, кога отпада и тем подобни. Знам ли и аз .... Ако предаването беше с нормални продуценти Манито въобще нямаше и на кастинг да я поканят. Аз наистина не мога да ѝ се ядосам, тя има най-малка вина, че е там. Както и да е, да е жива и здрава.

Обидите на Паулина за какво била постигнала Мани в живота бяха отвратителни. Все едно слушах Христа как обижда Катя, че последната няма семейство, много грозно. Мани и тя се о*ра, но такива обиди кой какво е постигнал са ми гнусни.

Не съм чела последните десетина страници, почивните дни ще ви дочитам.

Точно така , права си Продукцията наема актриси за да направи кефа на Поли .

# 1 763
  • Мнения: 167
Нали не мислите, че Валентин е стартирал с така подредени номера, като от снимката, че твърдите, че са го прецакали с нерешим вариант?

Скрит текст:

Не. Въртим числата на Валентин. Ако някой му реши пъзела, да свирка как става Wink

Комбинацията, с която стартира Валентин за момента е неизвестна. Не споря, че продукцията може да му е помогнала да загуби ...

# 1 764
  • Мнения: 6 819
Аз не съм видяла Вальо да се е правил на жертва. Не знам дали е бил нагласен пъзела, имам причини да вярвам, че е, но е факт, че Вальо отпадна по много нелеп начин. Заслужаваше да стигне до обединеното племе.
Паулина доста убедително си спечели битката и Мани нямаше никакви шансове да я победи. Време беше Мани да си ходи. Но в тази игра щеше да ми е по-интересно да гледам Красима срещу Паулина.

# 1 765
  • София
  • Мнения: 27 345
Реално Вальо победи Неделчо в тази игра, защото извика преди него, 'Готов' т.е. натуралния акъл победи зубраческия, НО
момчето в адреналина и емоциите просто видя с периферното зрение, че не е готов, защото имаше 15-14...
мдаааааам
А за да се стигне на последен ред: 13-15-14 е невъзможно без странична намеса с първоначално разместване на плочките '15' и '14'
Това е истината и дано се вдигне шум, защото чета, че страшно много хора са възмутени и във фейсбук и в инстаграм.
Някой трябва да подведе продуцентите под отговорност, че се гаврят с духа на играта и честното начало, което е изконно човешко право.

# 1 766
  • София
  • Мнения: 5 551
Някой трябва да подведе продуцентите под отговорност, че се гаврят с духа на играта и честното начало, което е изконно човешко право.
Има ли значение къде точно са плочките с 13 и 15 преди старта на реденето на пъзела? Защото на кадъра, направен с дрон, се вижда, че предпоследните две плочки от пъзела на Валентин преди старта са едноцифрени числа, както посочи Лъвица .
Скрит текст:

Edit: Вече ми обясниха, че за този краен резултат е без значение началната подредба на последните плочки.

# 1 767
  • Мнения: 122
Скрит текст:
Нали не мислите, че Валентин е стартирал с така подредени номера, като от снимката, че твърдите, че са го прецакали с нерешим вариант?

Скрит текст:

Не. Въртим числата на Валентин. Ако някой му реши пъзела, да свирка как става Wink
Комбинацията, с която стартира Валентин за момента е неизвестна. Не споря, че продукцията може да му е помогнала да загуби ...

Няма как да видиш цялата комбинацията или са се усетили късно че е имало проблем или нарочно е било направено и да се скрие.





на тази снимка се виждат всичките числа освен първите два на първия ред.
този случай са 1 и 2 които не им знаем позициите

Х   Х   3   4
5   6   7   8
10 14 11 12
9   13 <> 15

Но като видим тази снимка виждаме че 1 и 2 са на правилните позиции



тоест
1   2   3   4
5   6   7   8
10  14  11  12
9   13 <> 15

При тази ситуация решението е невъзможно

# 1 768
  • София
  • Мнения: 27 345
Вальо си го реди по правилния логически начин, момчето не е глупаво. Или е редил или му е схванал логиката. Има си метод на редене, но за да се стигне до патовата ситуация с 13-15-14 на последния ред (когато вдигна ръка и извика, 'готов'), то има предварителна намеса, защото е невъзможно да се получи такава подредба, освен ако не са били разместени плочките с цифрите 15 и 14 (от този логически и решим път на пъзела) преди началото на играта. Така че това всъщност дори не е пат, а направо мат за него.

# 1 769
  • Мнения: X
Нали не мислите, че Валентин е стартирал с така подредени номера, като от снимката, че твърдите, че са го прецакали с нерешим вариант?

Скрит текст:

Не. Въртим числата на Валентин. Ако някой му реши пъзела, да свирка как става Wink

Комбинацията, с която стартира Валентин за момента е неизвестна. Не споря, че продукцията може да му е помогнала да загуби ...

да, но има три трика, с които се решава този пъзел. Би трябвало, както и да се забатачиш, колкото и хода да ти отнеме, накрая да се получат нещата. С числата на Валентин не става. Или поне ние с моя приятел не можем да ги наредим.

Общи условия

Активация на акаунт