💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 174
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Испания
  • Мнения: 37 503
моя никога не би сложил такова зайче за блузка заради мен. Ама човека го прави нейния. Радва я.

Защо? Моят мъж и три зайчета би сложил.

# 1 951
  • London
  • Мнения: 6 732
Еми твоя може, моя не. Като цяло неща, които не са според неговите разбирания мъжкарски.....избягва. Примерно не носи бебетата в слинг, дълго смяташе, че не е мъжко да буташ количка ( с това поне се справих и го приучих), дори превръзки дълго се свенеше да ми вземе от магазина и с това май имаме напредък:joy:. Ще каже, че е педалско въпросното зайче....подарявала съм му розова тениска, замина за парцали. Особен е, има си негови разбирания. Аз заради това сигурно съм фен на сините, смисъл свикнала съм с такъв род мъж край мен. Не казвам, че е Ок, но в крайна сметка не искам да му стъпвам на врата, обичаме се емнайсе години и с различията си.Stuck Out Tongue Winking Eye

Елизабет има хубави очи, но като цяло някак си не ми излъчва сексапил, остри черти ли има, не знам....може и самата й душевност да обръща палачинката в моите очи.

# 1 952
  • Мнения: 68
https://vm.tiktok.com/ZM8pvGgLD/

Неделчо ми хареса много, хаха

# 1 953
  • Мнения: X
Елизабет е хубавелка, чертите, косата и очите й са сред предпочитаните. Обаче има нещо странно, в нея, не ми е съразмерна сякаш, не харесвам краката й. Имам приятелка с нейния ръст, със страхотни извивки, талия и хубави крака, фини като останалата част от тялото й. И пак има и хубаво дупе. Краката на Елизабет някак ми едреят. Докато Паулина може да има да сваля, ама е съразмерна, и разбира се, женствена- има излъчване, магнетизъм, жена, по която да се загледаш, въпреки че трупа в ханш. Ако и можеш да й запушиш крякането с дистанционното в реалния живот, както в предаването, е мечта.

# 1 954
  • Мнения: 9 625
Аз пък мисля, че обсъждането на Паулина не е по-различно от непрекъснатото натякване от нейна страна колко слаба е Семира, докато беше в играта. Само дето като изключим Мани, никой не си позволи да обиди Паулина в самата игра за физическите й данни, докато Семира беше непрекъснато захапвана, с повод и без повод, не само на съвет. И както хората са различно красиви, така са и различно силни, умни и тнт. Така че поведението на Паулина и пажовете й спрямо Семира беше също толкова грозно, но това не се правеше на проблем. Семира е била по-некадърна, ок, това е обективната истина, както е обективна истина, че Паулина има излишни килограми, например, или е несъразмерна, или нещо друго. Защото едно е да номинираш някого на съвет, с мотива, че е слаб участник, друго е да го подлагаш на такъв тормоз и непрекъснато да врякаш как си по-добра от всички и как Семира е тотал щета. Кажи си го веднъж при номинация и готово, ама не, няма душевен мир и удовлетворение докато не го повториш поне 5 пъти за деня. Не виждам разлика между това да кажеш  "ти си много слаб, ти си най-слабото звено" или каквото там нареждаше Паулина, и това да кажеш "ти имаш провиснали цици". И двете се bullying, в който Мани и Паулина се справят еднакво добре. И все пак това, че си по-добър от някого се доказва с действия и се вижда лесно отстрани, не е нужно да го повтаряш хиляда пъти в опит да убедиш околните.

# 1 955
  • София
  • Мнения: 27 132
Този сезон има доста красиви жени. Повече от предните два сезона накуп.
Визирам Поли (на първо място), Елизабет, Габриела, Милена, Красима, Елия, Семира и Виктория.

# 1 956
  • Мнения: 2 302
Само Елизабет познавам от днешните снимки другите не се разпознават за мен извода е че Елизабет е най-красива макар че не разбирам от женска красота защото съм жена Simple Smile
И аз само нея разпознавам Joy
Тя, Джуджито събира доста мъжки овации с тези прашки.
Естествената красота не е на мода.
Незнам от камерите ли, от какво е, но всички мацки изглеждат на по големи отколкото са. Мани мислех , гони 40г., пък тя била по малка. Изобщо не мога да преценява явно Joy

# 1 957
# 1 958
  • София
  • Мнения: 5 744
В първи сезон имаше също красиви участнички. Амелия-Мира, Йоана, Роберта, близначките бяха хубави. Много хора харесват и Бояна, която на мен не ми допада. Във втори сезон почти никоя не ми харесваше.

# 1 959
  • Мнения: 2 302
Ивана ми харесваше от миналия сезон, въпреки напомпените устни( но участничките от този сезон я бият многократно с джуки). Близначките от първи сезон също бяха хубави.

# 1 960
  • София
  • Мнения: 62 595
Елизабет е гимнастичка, доколкото зная, те са с много мускулести крака, особено прасците. Балерините също са така, когато не са на палци.

# 1 961
# 1 962
  • Мнения: 899
Ех.разкостили сте Полито.Де да бях и аз една 24-годишна руса,разплута,дебела,несъразмерна,с рядка коса и грозна брадичка мома,както я описвате,но язък -не съм. Проблемите на Поли са в това,че е разглезена,устата и не знае кога да премълчи,но нищо де,може ѝ да се научи. Иначе около мен 4 от 5 мъже реагират на Поли в стил “само да ми падне” 😁.

А Манка мнооого силна с дъртите пандизчии с които се размотава,чак заплашва.
Ако някой ѝ гледа интервюто да каже пусна ли пак медения гласец с който говореше с Димо и Ралица  ,докато си разказва за несгодите. Тя малко като Жана Б. се оплете в историите от детство още в предаването,пък тук си представям 😳
Жалко за Валката,класически си го сготвиха момчето,но какво да се прави,не е интересен по никоя линия на продукцията.

# 1 963
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам друго, но ѝ вдигнаха самочувствието до небесата.

# 1 964
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 255
Да Мани се обърка в лъжите си: В едно интервю за ВИБОКС каза че е ходила в Кипър да работи за да изкара пари за салона за красота и едновременно с това се разболяла от рак а сега твърдеше пред нова че ходила в Кипър да се лекува от рак та не зная точно какво иска да каже. Уж отучила майка си от алкохол като и дала работа - във визитката пък в интервюто благодарна била на последния мъж на майка и че я отучил от алкохола Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт