💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 311
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 935
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз гледах вчера, забавно беше като Мани се беше натопорчила да я включат в лайва ама така и никой не я включи.🤣Но много деца има на тия живи включвания, толкова са невъзпитани и наистина ме отчайват от младото поколение.😐

Досега си мислех, че Алекс е напуснал, но след вчера почвам да си мисля, че може и да са го изгонили. Поне от начина по който обясни ситуацията.

Обаче сериозно се смея как Мани се снима постоянно до някакви стари коли. 🤣

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 11:14 от La Catrala

# 1 936
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайли, благодаря за уточнението! Този момент съм го пропуснала (че Алекс си е занесъл почерпката).

За нищо.

Това беше постът:


- Алекс е имал рожден ден по време на снимките и е помолил екипа да осигури почерпка за племето и да го отпразнуват. Уж в началото се съгласили, после отказали. След това преди игра са поздравили Туджаров за рождения му ден и не са споменали нищо за това, че и Алекс е рожденик.


Да уточня: той бил занесъл уиски и други неща /преди започването на формата/, за да почерпи на рождения си ден, като преди това е попитал екипа дали има проблем да почерпи. Казали са му, че няма, стига да не са на реката. Пак с шашми /знам точно какви/ са ги пратили в стопанството. Алекс е попитал екипа, може ли да почерпи, отговорили са му, че не може.
Точно този ден /това не го каза снощи/ трябваше да садят дръвчета. Стопанинът казал, ако се справят, ще има награда, ако не се справят - наказание. Свършили работата - пълно мълчание. Нито награда, нито наказание, нито рожден ден, а на Туджаров направили.

# 1 937
  • Мнения: 15 960
Предизвиквам всички, които говорят, че поли на 24 изглежда зле, да си качат снимка по бански от врата надолу Grinning
Разбира се, за да е честно, снимката трябва е от когато сме били на 24.
Не искат, бе! Аз искам да им видя и косата, поне в гръб може да я пуснат.

Някоя добра душа да пусне 2-3 скрийншота на П., че не съм от редовните, нито от феновете й и ми се губи как изглежда това отпуснато тЕло.
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 1 938
  • Мнения: 6 529
Изтриха ми мнението, да си каже който ме е рапортувал.
Иначе ще продължавам да твърдя, че Поли е красива жена, има хубава коса, уникални сини очи и тялото й е съразмерно. Нито трябва да качва, нито да сваля кг. Може трябва да се стегне малко.

Така си е!!!

Другото е женска злоба и завист

На пъзела всеки може да каже "готов съм" и ако камерите не покажат, няма как да се разбере дали е верен

# 1 939
# 1 940
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз на това предизвикателство направо мога да ударя войната на Елизабет и да покажа прашките.Joy Нейната височина съм била и с 10 кила по-дебела....Joy


Много влюбен Бамбиния.....моя никога не би сложил такова зайче за блузка заради мен. Ама човека го прави нейния. Радва я.

# 1 941
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сладури са Красима и гаджето ѝ.

# 1 942
  • Мнения: X
Паулина изглежда прекрасно в ИВ. И не е лош човек между другото (само дето нали...е леко непоносима Grinning ).
Тя обаче не се вмъква в популярните български критерии за красота и плашилото веднага се възползва да захапе.
Не я съдя за това, че натъртва, че не е от България. Напоследък и аз не искам да съм Grinning

Дано се стегне малко физически и да избие рибата тая седмица. Тя беше супер първата половина на сезона откъм игри, сега малко поотслабна, но продължавам да я подкрепям.
Естествено, очаквам разочарование - това все пак е режисирано предаване.



Кои са бг критериите за красота, киборгите с нослетата и джуките ли?
Не харесвам приключенците, но Паулина е красавица. Това всеки нормален български мъж ще го каже- има черти на източна европейка, секси е, гърдите са й много хубави и затова черното я захапа за тях, при него ясно как са нещата. По мое мнение, Паулина е по- хубава от типичната българка и като излъчване, и като черти.

# 1 943
  • Варна
  • Мнения: 2 034
Скрит текст:
Скрит текст:
Грозна беше кавгата между Мани и Паулина. Ако Мани е израснала в дом би трябвало да се е научила кога е редно да
замълчи)
Скрит текст:
Аз не съм израсла в дом , но за такова разсъждение и мислене  ще разнасям,великия мозък решил това за косата по пясъка.

Вие какво си мислите, че децата наложило им се да растат в тези условия са втора ръка? И трябва да мълчат.Тях така ги е научил живота, те нямат друга алтернатива.За съжаление и децата растящи в семейна среда с така мислещи родители са достойни за по-голямо съжаление.

Децата израснали в такива условия от рано им се налага да се научат кога доколко могат да си позволят. И т.к. от рано са сами бързо усвояват уроци кога какво поведение да покажат. В случая мисля провокацията беше напълно излишна.
Защо си мислите , че децата без родители са нещо по малко от тези с родители ... Според мен е вътрешното усещане . Така го усещаме , така го правиме . Днес сме добри , утре ни натискат и се опитват да ни употребят , натискаме и употребяваме и ние . Няма как да сме все добри в този живот . И ние сме хора , и ние имаме права не само задължения ...
Никъде не написах, че някой е втора ръка човек или по- малко човек. С оглед по- лошият начален старт на Мани и по- големия житейски опит очаквах повече зрялост, а не такива безсмислени провокации. Въпреки това се извинявам ако написаното от мен създава друго впечатление и е прозвучало по друг нелицеприятен начин. Simple Smile

# 1 944
  • London
  • Мнения: 6 732
Скрит текст:
Хайде ...на 26 тук, 152 висока.....хах, 55 кила. Неспортуваща изобщо. Без Фотошоп и чудеса. Гъз като гъз, малко целулитен май...хах


Хайде и мъжа на 36....без химия, но чест фитнес.


Не сме били некви пърдюхи със сигурност както казва Манка. И все още не сме ....след 9 години. За мен ражданията най-разказват играта на жената. Тепърва ще се сблъскват тия мацки със стрии....тези с проблемна кожа, голям корем заради бебе, разширен таз заради раждане. Мъката предстои....



# 1 945
  • Мнения: 1 804

Синът ми реши мноого такива и автоматичният генератор така ги разбърква, че няма как да стигнеш до такава комбинация … така че тия от продукцията трябва да са си дали голям зор да го измислят така ?!


Естествено, че няма как да стигнеш до такава комбинация, ако предварително не си я заложил - това е нерешима комбинация и едва ли я има в автоматичния генератор, който следва правилата на играта. А продукцията никакъв зор не си е дала по въпроса! Един елементарен сърч в гугъл - веднага изкара този пъзел и това, че въпросната комбинация е нерешима. Даже награда е имало някога  за този, който я е реши т.н.

https://www.youtube.com/watch?v=YI1WqYKHi78

# 1 946
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Андрей ѝ е закрил името /да го питаш защо?/, но е публикувано от Ксения, която го е тагнала.

# 1 947
  • Мнения: 444
Сладури са Красима и гаджето ѝ.


Това кой е? 😅

Аз смятам Паулина за много красива, въпреки че съм претръпнала откъм сини очи, заради държавата, в която живея, но нейните така изпъкват(за очите говоря) с тена, който има. Защо е такова престъпление една жена да качи килограми? Вярно, че изглежда на поне 30, ама чакай..  то и аз съм на 30, бе. Наистина сякаш тук са се събрали да коментират само манекенки и професионални спортисти, четейки критиките за едно добре изглеждащо момиче. А с мойта А/Б чашка мога само да си мечтая за такъв бюст.

Също исках да коментирам, че Мани много отслабна и и стои добре. Само тея стоножки да разкара от очите си, та да се отворят малко.

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 14:39 от MDD91

# 1 948
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това е Елизабет.

Изречението ми е коментар към предишен пост /точно преди моя/ за Красима и гаджето ѝ - https://bg-mam.ma/p/1386234/43842473

# 1 949
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
Само Елизабет познавам от днешните снимки другите не се разпознават за мен извода е че Елизабет е най-красива макар че не разбирам от женска красота защото съм жена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт