Как да разберем дали един мъж е влюбен?

  • 10 519
  • 182
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 223
Ще го познаеш по начина по който те гледа, по начина по който те слуша.
Съгласна съм. Дори нищо да не казва, някак усещаш, че те разбира правилно, по всичко си личи.
На мен ми е важно дали чува какво казвам, когато разговаряме. Ако не обръща внимание на думите ми, не си струва.

# 151
  • Мнения: 6 577
Стените преграждат.
Филтрите филтрират.
Смесването на понятия говори или за глупост и неразбиране, или за разбиране и манипулативност.

# 152
  • Мнения: 3 720
Мъжете ги наричат стени. Жените ги наричат филтри. Тегаво общуване.
 А по отношение на питането на Kalter, основна грешка е на доброто отношение, внимание и интерес на някой ухажор да се отвърне със същото. 99% от мъжете и 100% от жените ще те приемат за евтина. И си проиграваш шанса за връзка с този мъж

# 153
  • София
  • Мнения: 35 088
Мъжете са от Земята, жените са от Земята - оправяйте се.

# 154
  • Мнения: X
А по отношение на питането на Kalter, основна грешка е на доброто отношение, внимание и интерес на някой ухажор да се отвърне със същото. 99% от мъжете и 100% от жените ще те приемат за евтина. И си проиграваш шанса за връзка с този мъж
Ама като почнете да обобщавате мъдро и на едро…

Много е страшно да си покажеш истинските чувства, щото нали - какво ще каже Филанкишията. То затова някои хора са на такова дередже в любовните отношения.

# 155
  • София
  • Мнения: 35 088
Подаваш нишан и казваш - давай изи. Просто е.

# 156
  • Мнения: 3 720
Ми аз нямам предвид филанкишията. Имам предвид ухажора.
 На какво дередже? От трън на глог, че е по-висок?

# 157
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Който иска да си доказва, че никой не става, че всички са тъпи и няма свестни, си  вдига стени и чака принца от спящата красавица, който ще се появи след 100 години т.е. пост мортум. Струва ми се че това беше възможно като бяхме малки на по 20, тогава и момчетата са по приказно настроени. Над 30+ при положение, че света прелива от живот и млади мацки - да чакаш някой да те търси ми се вижда загуба на време и с извинение - инфантилизъм.

# 158
  • Мнения: X
Ми аз нямам предвид филанкишията. Имам предвид ухажора.
На какво дередже? От трън на глог, че е по-висок?

И какво? Цял живот сценки и театрални постановки? Що си мислите, че отсрещната страна няма чувства и достойнство не мога да разбера.

# 159
  • Мнения: 4 949
Все си мисля, че ако една жена е също влюбена, бързо сваля гарда..

# 160
  • Мнения: 6 119
Много съм мразил да тичам подир някоя, и тя да ми се дърпа, щото нали някой да не си помисли нещо или е много важна. Ми няколко пъти като ти се дръпне, минаваш на следващата, щото времето и нервите (особено за такъв като мене къде се впряга повече) са ценни, не си струва да ги инвестираш в празни работи.

# 161
  • Мнения: 12 473
РФ22, очевидно не си бил влюбен в тези, дето са ти се дърпали..)

ММ месеци ме чака, докато му се дърпах,, защото не го харесвах физически. Беше абсолютно убеден, че ще съм “неговата” жена и каза, че няма проблем да чака, докато и аз го разбера. И не изчезна, а намери начин да ме вижда всеки ден в определен час, седмици на ред. Като опитомяването на лисицата в “Малкия принц” беше всичко. В допълнение - куп други жестове, без да очаква и настоява за каквото и да е..

# 162
  • Мнения: 18 298
Тоест гордостта му не е пострадала от това, че не го харесваш физически? Не се е обидил?
А ти после си почнала да го харесваш  или реши, че не е важно каква му е външността? Grinning

# 163
  • Мнения: 12 473
Да, спря да ми е важна чак толкова външността (кг му), истинска близост чувствах и душевна радост всеки път. А и той видимо започна да се променя и отслабва и няколко месеца по-късно се превърна в доста хубав мъж.
П.С - не се е обидил, каза че е временно това му състояние.

# 164
  • Мнения: 6 552
И ти тогава го захаресва ли? Като отслабна?
Мале мале тука из темите какво е ставало ако някоя жена се оплаче, че мъжа й не я харесва след раждането, защото е качила килца... Чак си представих да се пъна да отслабна, че да ме захаресва някой Joy ама това любовта няма граници.. поне до +10 кг Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт