ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - четвърта тема

  • 45 524
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 963
Какво значение има какво предлагам
Каквото кажат, това правя

# 31
  • Мнения: 558
Опитвам се да погледна рационално и безпристрастно на ситуацията - тестове следващите 2 седмици за големите не виждам как ще се изобразят. Служебното правителство май точно до тогава ще е разпуснато вече. Ей го стана началото на декември. Ще има останали 2 седмици до Коледа. Дори и веднага да има кабинет, ще отнеме време да се настроят и стиковат. Пък чак тогава пак тоз въпрос на дневен ред. Та дойде ваканцията.
Единствено на ротация се надявам, но пък градът ни е голям с много работещи производства, често огнища на зараза , та заболеваемостта винаги е висока... малък шанс и за връщане следващите седмици...
Съжалявам за неприятната ситуация със здравния проблем - хубаво е, че сте попаднали все пак на читав лекар и пътят напред е ясен. За много пациенти и това не е факт... Дано скоро намери нова страст и да не тъжи за спорта...

# 32
  • Мнения: 122
Трябва масово да протестираме, за да върнат големите. Писна ми да ни делят. Хората трябва да осъзнаят, че ние ще сме повече, ако сме Обединени.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 932
Днес след 14 дневно карантина ходихме отново на лекар във ВМА. Болката в коляното не е отшумяла за този период. Днес предварителната диагноза е категорична - скъсани колянна връзки. Толкова съм бясна на предишните двама лекари , толкова време загубихме. Имаме насрочен ЯМР за вторник и оттам операция. 6 месеца възстановяване и край със спорта. Детето е съкрушено. Не мога да го успокоя. Cry
За коляно бих ти препоръчала доц. Антони Георгиев в Софиямед. https://www.hospitalsofiamed.bg/%D0%94%D0%BE%D1%86.-%D0%B4-%D1%8 … 8%D0%B5%D0%B2/h75
Но и други в отделението му са добри. Няма нужда детето да приключва със спорта.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък изобщо не препоръчвам Тони Коляното. Толкова изумително арогантен и невъзпитан човек не бях срещала.
Моят ортопед е д-р Динко Хубенов. Оперира ми коляно преди 6 години. Оттогава нямам никакви проблеми.

# 35
  • Мнения: 856
Nana, запазила съм час и при него другата седмица в клиниката му в Драгалевци. Всички са минали като лекари в ортопедията на ВМА. Аз съм пристрасна към това лечебно заведение , но сега съм на кръстопът, когато става въпрос за детето.
Благодаря за подкрепата момичета. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 12 554
Nana, запазила съм час и при него другата седмица в клиниката му в Драгалевци. Всички са минали като лекари в ортопедията на ВМА. Аз съм пристрасна към това лечебно заведение , но сега съм на кръстопът, когато става въпрос за детето.
Благодаря за подкрепата момичета. Hug

Страхотен лекар е Динко Хубенов и най-вече има отношение към пациента. Грам не усетих да се държи с мен, като с ходеща касичка. Точно обратното - когато го попитах да купувам ли "безценните" хранителни добавки с хрущяли от акула, слон, динозавър и каквото се сетиш, които рекламират, той се засмя и ми каза: "Моето момиче, ако тези неща помагаха, нямаше да ги има тези хора в чакалнята". Не всеки лекар ще го направи, точно обратното - предписват постоянно тези глупости, все едно не знаят, че хрущял не се възстановява.
За лекарските му способности няма какво да се говори.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 022
Пожелавам бързо възстановяване на младежа на ratridi! Познавам професионални спортисти, които оперираха скъсани връзки и се върнаха към спорта. Рехабилитация и упоритост. Не им беше лесно, но е възможно.

Аз пак отивам на протест: https://www.facebook.com/events/366911821899445
Утре, 12 часа, пред МОН (между Президенството и Шератон) с искането "Върнете незабавно децата с училище"!

Последна редакция: пт, 19 ное 2021, 15:58 от esma

# 38
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз пък изобщо не препоръчвам Тони Коляното. Толкова изумително арогантен и невъзпитан човек не бях срещала.
Моят ортопед е д-р Динко Хубенов. Оперира ми коляно преди 6 години. Оттогава нямам никакви проблеми.
Всеки има право на мнение. За Хубенов също съм чувала положителни отзиви, но нямам лични наблюдения.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 528
ratridi, леко да мине всичко и дано да успее да продължи със спорта. Сигурно е много тъжен в момента.

Аз се чувствам ужасно от последните новини от Денков за учениците. Няма такава некадърна държава. Ако има пари, няма да има тестове; ако има тестове, няма да има пари. Но май желание няма.

# 40
  • Мнения: 6 584
Ratridi, бързо възстановяване на момчето ти!🧙‍♂️🍀

Това положение с връщането на учениците присъствено, започна да става шизофренично. Как пък един път не излязоха с готов план, а все нещо им е пречка да върнат децата! Толкова ли няма експерти със здрав разум да намерят някакво решение?!
И тази учебна година отидЕ

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък изобщо не препоръчвам Тони Коляното. Толкова изумително арогантен и невъзпитан човек не бях срещала.
Моят ортопед е д-р Динко Хубенов. Оперира ми коляно преди 6 години. Оттогава нямам никакви проблеми.
Всеки има право на мнение. За Хубенов също съм чувала положителни отзиви, но нямам лични наблюдения.

Е, така де, всеки има право на мнение, но е друго, когато имаш и личен опит.

# 42
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз пък изобщо не препоръчвам Тони Коляното. Толкова изумително арогантен и невъзпитан човек не бях срещала.
Моят ортопед е д-р Динко Хубенов. Оперира ми коляно преди 6 години. Оттогава нямам никакви проблеми.
Всеки има право на мнение. За Хубенов също съм чувала положителни отзиви, но нямам лични наблюдения.

Е, така де, всеки има право на мнение, но е друго, когато имаш и личен опит.
Никога не изказвам мнение, без да имам личен опит.

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
Слушах нашата Грийн по БНР днес.
В канала на МоН във Вайбър са пуснали ново инфо,че се отпускат още 13 млн за да се тестват и големите.
Протестът си смени мястото,ще е пред МОН.

Ратриди, много ви съчувствам. Нека първо се оправи здравословния проблем, а за спорта- животът е пред младежа ,ще се справи.

# 44
  • Мнения: 446
Ratridi, бързо възстановяване на младежа!

Общи условия

Активация на акаунт