32 годишен мъж със 17 годишно момиче.

  • 14 589
  • 350
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 17 407
Не знам защо намеси мъжа си в тема за друг вид отношения. Не коментирах нито заглеждане, нито дали отговарят на възрастта си, защото жена му е много, много по-млада от него и това хем си личи, хем цялостно двойката е хармонична.

# 241
  • София
  • Мнения: 13 140
Защото Велина спомена младеещия си мъж. Идеята ми беше, че може да изглежда едно, ама това не означава, че е.
Моят идеал за мъж, който спокойно може да има от 20 до наборки, е Орлин Горанов. Не му давам 64, но не съм чувала да си пада по девойки, а е 30 г. с наборка.
То не е само до визия. Хората трябва да имат допирни точки.

# 242
  • Мнения: 17 407
Аз му ги давам, не се интересувам по кого си пада и му прощавам невъзпитанието да погледне и предпочете някоя друга.
Много интересно раздаваш възможности Simple Smile
Понякога, особено що се касае до несъответствие между биологична и календарна възраст, по-важното е как изглежда, а не как точно е.
Simple Smile

# 243
  • София
  • Мнения: 13 140
Аз пиша от собствената си камбанария и обсъждам възможностите, които приемам за нормални за себе си и окръжаващите ме.
Не ми пука за другите кой с кого.

# 244
  • София
  • Мнения: 62 595
Повечето такива връзки завършват по един и същ предвидим начин - всеки от двамата си взема своето и в един момент връзката се разпада - той остарява, а тя пораства и всеки си търси набора за съвместния живот. Важното е да не се случват драми от типа нежелани бременности и деца, които на бърза ръка се правят, а после се вижда, че нещата не вървят - той вече иска само вкъщи, а тя иска да си изживее младостта навън.

# 245
  • Мнения: 73

Възпитанието му пречи да заглежда, но това е друга тема.
  Какво общо има възпитанието на един човек с това дали ще загледа някого? Наистина искам да ми обясните. Радвам се, че сте толкова убедена за мъжът Ви 😆. Но нищо в този живот не се знае. Никога не съм разбирала тази ограниченост в хората. И повечето такива хора съм забелязала, че са с доста комплекси. Аз винаги съм давала шанс на всичко и не соча с пръст. Щом не вредят на обществото какво Ви пречи.
И аз изслушах доста злобни коментари как ще се разделим след месец, след два. След това се започна, че съм ,,бременна” и заради това ме държи. Е забременях, но 8 години след тези простотии. Изградихме дом, семейство и пълна стабилност. А колко ,,семейства” направиха мои приятелки и бяха разпаднати е друг въпрос, въпреки че бяха с връстници.
Наскоро се запознах и с една двойка заедно от 30 години. Тя на 48, той на 69. Честно не бях виждала по-щастливи и влюбени хора. Пък си злобейте колкото искате и си бъдете ограничени. Сполучливия брак не винаги се определя от възрастовата разлика.

# 246
  • София
  • Мнения: 13 140
Не е ограниченост. Познаваме се от 47 г. И сме заедно от 30 г.
Казах, че всеки може да си живее както иска, но това не ми пречи да не разбирам какво намират да си кажат хора от различни поколения. В конкретния случай. Иначе на една друга възраст и на двамата, общи интереси, компания, професия и т.н., нещата стоят различно.
Но ученичка с чичко на възрастта почти на родителите й.
Не ми пречат. Стига да не съжалява после единият или и двамата за пропуснатото с връстниците. И заради реалният пример на моите баба и дядо със същата разлика. Любов, разбирателство, всичко прекрасно и вдовица на 50, която 35 г го оплакваше. Не, че има ред кой кога, но поне наборите имат повече шанс да остареят заедно.

# 247
  • Мнения: 5 228
Ограничено е да бъдеш против определен тип връзки (в интерес на истината тук не видях особена съпротива, като цяло пишещите в темата изглеждат толерантни), но също така и да подкрепяш и хвалиш единствено този определен тип.

# 248
  • Мнения: 3 725
Странно ми е какво значение има видимата възраст на човека до мен?  Дали изглежда по-млад или по-стар или набор, това как точно се отразява на разговорите през зимните вечери или на качеството на сексуалния живот, че и на финансовата стабилност? Изобщо какво те грее, че разхождаш млада мацка/пич или лелка/чичко? Семейството и връзката са повече от външен вид и аз лично съчувствам на 32 годишния, не на девойката.

# 249
  • Мнения: 73
Ограничено е да бъдеш против определен тип връзки (в интерес на истината тук не видях особена съпротива, като цяло пишещите в темата изглеждат толерантни), но също така и да подкрепяш и хвалиш единствено този определен тип.
Когато намесваш, че това няма как да се случи, защото си твърде ,,възпитан” за мен е против тези връзки.
В никакъв случай не казвам, че абсолютно всички връзки от такъв тип завършват с щастлив край. Разликата във възрастта в много случаи има значение.
Единсрвено казвам, че не трябва да се съди и сочи с пръст. Защото има много щастливи такива двойки, които успяват да се напаснат един с друг.

# 250
  • France
  • Мнения: 12 548
Реших да попитам ММ какво е неговото мнение, като човек от другия пол. Беше повече от отрицателно. За него мъж, който му е почти набор (на 36 е) и има връзка с толкова младо момиче със сигурност има някакъв дефицит. Или по-лошо - иска да има асендент над нея, да я оформя и манипулира както си иска. Като проблемът за него не е в самата възрастова разлика, а в крехката младост на момичето. Самият той не би могъл да бъде привлечен сексуално и емоционално към тийнейджър.

# 251
  • София
  • Мнения: 13 140
Велина, казах, че неговото конкретно възпитание не му позволява да заглежда момичета по-млади от дъщерите ни. Не, че е еталон за възпитание или пък, че е невъзпитано да гледа, който го влече.
Аз не видях някой да съди друг за голяма разлика. Но виждам някои оправдаващи се  
Единствено осъдително е, че тук става дума за 17- годишно дете и пълнолетен мъж.
Има малка разлика, не смяташ ли?

# 252
  • София
  • Мнения: 6 249
А колко ,,семейства” направиха мои приятелки и бяха разпаднати е друг въпрос, въпреки че бяха с връстници.
Наскоро се запознах и с една двойка заедно от 30 години. Тя на 48, той на 69. Честно не бях виждала по-щастливи и влюбени хора. Пък си злобейте колкото искате и си бъдете ограничени. Сполучливия брак не винаги се определя от възрастовата разлика.

Даваш само крайни варианти като работещи и се надсмиваш над двойките с малка разлика и раздялата им.
Пък викаш другите злобеели.
Не звучиш спокойна.


Това кой как изглеждал винаги ми е много смешно, рядко сме обективни към самите себе си и най-близките си. Много пъти съм слушала и чела , как някоя всики за поне 10 години по-млада я мислели, как на 45 нямала бръчки, как мъжа ѝ бил по-прекрасен от 15 години по-младите от него, как майка ѝ изглеждала по-добре от приятелките ѝ... въобще в бг-мамма сме преборили стареенето. Ама в реала повечето хора си изглеждат на годините или по-възрастни, това с по-младоликите е голямо изключение, не сме от младеещите раси.

# 253
  • Мнения: 18 298
За мен възрастовата разлика е по-фрапантна, когато жената е по-възрастната, но тогава във форума се пее хорово как всичко не е само секс и външност и не ги разбираме възвишените връзки. Smile

# 254
  • Мнения: 17 407
Реших да попитам ММ какво е неговото мнение, като човек от другия пол. Беше повече от отрицателно. За него мъж, който му е почти набор (на 36 е) и има връзка с толкова младо момиче със сигурност има някакъв дефицит. Или по-лошо - иска да има асендент над нея, да я оформя и манипулира както си иска. Като проблемът за него не е в самата възрастова разлика, а в крехката младост на момичето. Самият той не би могъл да бъде привлечен сексуално и емоционално към тийнейджър.

Не задавам въпроси, на които знам отговора.
Очакваше ли да ти отговори по друг начин?
😆

Общи условия

Активация на акаунт