Сватба - Булките на 2021-2022 |Тема 9|

  • 43 085
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 120
Може съвестна екскурзия заеднос вас. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 2
Здравейте, дами!
Дали на някой му предстои сватба в "Ловна Резиденция Скалско" 2022г.?

# 677
  • Мнения: 141
Какви подаръци сте измислили за кумовете? При нас кумът и кумата не са семейството и ми е трудно в избора.

Ние това също се чудим, защото и при нас не са семейство, че даже и не се познават Grinning максимално един пот да са се виждали. Никаква идея как во да правим Thinking
Обща екскурзия не е подходящо,иначе звучи супер и е първото, за което се сетихме.

# 678
  • Мнения: 636
Ние заминаваме с кумовете в Италия след подписването. Нашите са семейство, мечта на кумата е да види Рим. Аз съм била там, но не ми пречи да повторя - обожавам Италия и кумата ще е щастлива.
В тази връзка - аз се съгласих кумовете да са приятели на мъжа ми (кумът му е повече от брат). Искаше ми се да поканя моя приятелка за кума, но после и ние щяхме да сме в ситуация кумовете да не се познават. Към днешна дата съм супер доволна от решението си, а и много си харесвам кумичката Blush

# 679
  • София
  • Мнения: 3 582
Ние също обмисляме почивка общо, но кумовете и при нас са семейство. Обаче май няма да е след сватбата. Не сме го мислили още много.
Иначе ние си харесахме кога и къде да ни е медената седмица. Тези дни ще запазя. Ще се отдадем изцяло на почивка и плаж.

Ще направим и разпределението по маси скоро. Стаите са готови. Менюто избрано. На 80% е организирано.

# 680
  • Мнения: 2 923
И ние ще ходим на почивка заедно, семейство са. Това ще ни е и лятното море, есента ще мислим за меден месец вече.

Не знам дали ви питах вече, но ще е полезно да споменете от къде се облякоха майките ви? Мисля си за магазините по Графа и Пиротска, но майка ми иска дълга официална рокля, тя е към XL и се чудя ще открием ли. Млада е, на 52 и иска нещо стилно.

# 681
  • Мнения: 5 079
Ние ходихме в Дисниленд с кумовете. Беше супер изживяване. За нещо такова няма значение дали са деойка или не. Там всеки е с всеки Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 3 789
Нашата сватба ще е в Италия, плюс медена седмица на Лаго ди Гарда, може да заведем кумовете във Варна, например.😃
Jay Ray, къде избрахте вие?
Мокка, L/XL ще намерите навсякъде, не е толкова едра. Аз за майката на ММ търсих 4XL, ей това беше предизвикателство.😂

# 683
  • София
  • Мнения: 3 582
Лейди, Халкидики си избрахме. Още само се чудим между хотелите Pomegranates, Potidea и Portes Lithos. Те реално са едно до друго, всички ни харесаха, остава само да решим кое да е. Решихме да не отлагаме до зимата за Малдиви, Тайланд, Доминикана и прочие. Да си е почти след сватбата (на следващия месец ще е реално).

Дрехи за майка ми и свекървата също още не сме търсили. Нямам идея къде може да намерим. То те още не са решили с какво да са, все си менят мнението, ту рокли, ти панталони и риза/туника.

# 684
  • Мнения: 3 789
Чудесен избор, Гърция, море, романтика.😍
Свекървата искаше да е с панталон, забраних, обясних, че костюм с панталон е за мъжа ѝ, а тя е дама, поне в този ден, пък нека съм диктатор. После склони на рокля, ама черна, пак обясних, че черното не е за този случай и купих рокля в някакво пепелно/розово/лилаво, хареса си я и много се зарадва. Изобщо я третирах като малко дете, но ми се получи.😂

# 685
  • Мнения: 141
Ние сме оставили всеки да се облича с каквото иска (не мога да изляза на глава със всички и им казах да правят каквото искат), нямаме дрескод, надявам се все пак родителите и всички гости да се съобразят, че е сватба, макар и в стил градинско парти/бохо.

Идеята за Дисниленд ми  хареса, може и да се получи. Проблемът е, че даже не са две двойки кумовете, а една двойка и един сингъл (да го кажем модерно) и ако заминем всички може да се получи неприятно за единия човек или дори да не иска.

Сега се чудим за първия танц какво да правим. Песен не сме избрали, чудим се дали да има хореография и т.н. Ако има някаква хореография, няма да изглеждаме естествено, ММ не е много по танците и ни притеснява да не излезе по-скоро комично, а и на него няма да му е много комфортно.
Колкото повече наближава, толкова повече се притеснявам, дали ще както трябва всичко и дори се чудя, дали си избрах правилната рокля. Дори 4те килограма, които си бях поставила за цел да сваля не са мръднали Grinning

# 686
  • Мнения: 2 923
Нищо не съм свалила и аз, а роклята ми дойде миналата седмица Grinning Тази ще ходя да я видя, чакам още едни обувки да пристигнат и да избера с кои ще съм, че да я коригират по тях.

# 687
  • Мнения: 3 789
И аз нищо не успях да сваля, добре че роклята е с корсет.
Песента за първия танц беше едно от първите неща, които избрахме. И ние не сме много танцувални, но DJ ни измисли много приятна къса хореография и преля баладата в комичен танц от Брилянтин, сладко се получава засега.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 582
Аз също все се чудя да не съм сбъркала час, дата някъде. И ние още нямаме песен за първия танц, хореография абсурд, не е нашето Grinning Аз съм танцувала 9г, ММ е музикален и е бил в оркестър, обаче това с танца искаме да е естествено на момента, иначе ще сме сууупер изкуствени. То нямаме и време за мислене, репетиции и такива.
Трябва с баща ми да изберем и песен за танца на булката и бащата. И там нямам идея какво ще е. Баща ми хич не обича да танцува, това сигурно ще му е единственото ставане на дансинга този ден.

# 689
  • Мнения: 141
Поне не съм само аз с притесненията, ще го мисля още видяло се е, дано поне е в границите на разумното.
След две седмици ще съм на проби и ще видим.
Обувки поне взех, сега издирвам равни. Високи си купих Hogl, много са удобни. Изчистени са и ще мога да си ги нося после. Имам същите в друг цвят и изкарвам с тях по цял ден на ток. Тествани са на сватби с много танци и ходене Grinning . Това за мен е топ марката за високи обувки. Взех си и тапи за токчетата, за да не затъват на поляната с ритуала и да не ми скъсат роклята ако я настъпя като танцувам.

Лейди Рамкин, Гарда е уникално, предполагам, че си била там де, щом живееш в Италия. Това ми е най-любимото място в Италия. Пообиколила съм там на няколко пъти и не съм била на по-красиво място.
Ние още не сме решили къде ще ходим, искаше ни се да е нещо по-интересно и не в Европа, защото доста сме обикаляли, но може и да е Норвегия.

Исках да съм само с равни, но няма да го бъде заради роклята, някак не ѝ отива, защото е русалка в крайна сметка (засега Grinning ). Като я обух с високи обувки на първата проба седи уникално, с кецове няма да е същото. Мисля че ще мога да изкарам с тях цялата сватба, но за всеки случай ще взема и равни. Те ще ми трябват и за фотосесията, фотографът ме предупреди, че около мястото не е подходящо за токчета.
За фотосесията изобщо не знам какво ще правим, искам да е нещо забавно и естествено, но да не са клишираните снимки. Не знам какво да купуваме като реквизит, за да се подготвим. Мисля си за нещо като кошница за пикник и едни големи балони с надпис Mr и Mrs, което пак попада в клишираните снимки май ,но пък няма как. Гледах много абсурдни сесии, които отиват към чиста простащина.
Вие какво сте замислили за сесията? Сами ли ще сте или с кумовете? Ние засега мислим да сме с кумовете, като ще имаме и снимки сами, разбира се. Ако сме само ние ми се струва скучно, а и не сме много по позите.

Общи условия

Активация на акаунт