💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 13 (21.11. - 28.11. 2021)

  • 80 077
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 776
А Неделчо кога е реагирал така, че съм изпуснала? Сигурно Мани се е задавала Simple Smile Радвам се, че спойлерът за него не се оказа верен. Дано и за победителя е грешен.

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А Неделчо кога е реагирал така, че съм изпуснала? Сигурно Мани се е задавала Simple Smile Радвам се, че спойлерът за него не се оказа верен. Дано и за победителя е грешен.

Когато Андрей отиде до доведе "предимството", което е спечели.

# 62
  • London
  • Мнения: 6 732
Добро утро! Хайде на кафето и

Десерта ...хах




На Красима много й отива бебок....тук със сестра си.


Красима май е от богаташко семейство. Щом и бебето е в Мошино....това екипче не е под 100 паунда.


Довечера Симеон ще прави лайв след битката.

Друго май няма засега!:blush:

Явно промените по Красима в лице се дължат и на издължаване на брадичка наскоро. Как ми се иска да й кажа, че няма нужда от тия неща....ама надали ще ме чуе.

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 09:01 от La Catrala

# 63
  • Берлин
  • Мнения: 4 513
Най-тъжно от всичко обаче е, че Манка ще се подава вече от всеки екран... 😡
Снощи превключих 2-3 пъти на Рачков- все тя беше в кадър. Гадост

# 64
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
За Бойците съм в анкетата.
Манка, се подаваше при Рачков ама той я спука от бъзици 😄

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Най-тъжно от всичко обаче е, че Манка ще се подава вече от всеки екран... 😡
Снощи превключих 2-3 пъти на Рачков- все тя беше в кадър. Гадост

Хич и не го пусках. Не се учудвам, че е била в предаване за чалгата. В сторитата, които качва, шофира с надута до дупка чалга, качва видеа всяка седмица от чалга клубове. Самата тя е чалга - и външно, и вътрешно - със самочувствие до небесата. Тя е от хората, които ги плюят, а те мислят, че е росица божия.

Радвам се, че няма да я гледам повече в Игрите.

# 66
  • London
  • Мнения: 6 732
Едва ли ще я покажат по друг канал освен Нова. Та мисията да не вижда човек Мани е възможна....

Аз освен Игрите не пускам Нова по принцип.


Да и аз от нея май ще остана със спомен от чалга и стари тарги в които се вози сякаш е в Порше.Joy И като се замисля, че ми е набор....тия перспективи да се кача в кола, да надуя музика, да се мятам из барове ми бяха таргет до 25....ама знам ли, хора всякакви. Манка явно не търси да се задомява....

# 67
# 68
  • Мнения: 2 578
Благодаря за темата, Смайли! Hug

Кефи Красима, как отговаря на въпроси за Елизабет. Това е единственият за мен правилен начин.
Не искам никой нито в резиденцията, нито в стопанството. Всички на реката.
Това, което казват във визитките изобщо не го приемам за истина. Голяма част е сценарии нямащ общо с действителността. Не казвам, че Елия не е влезнала да си търси мъж. По принцип говоря. Нея обаче ще я запомня с Мани и Стоян в една каросерия, бяха като някакви труженички които са ги арестували на магистралата. И Морунов беше там.

# 69
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Благодаря за темата, Смайли! Hug

Кефи Красима, как отговаря на въпроси за Елизабет. Това е единственият за мен правилен начин.
Не искам никой нито в резиденцията, нито в стопанството. Всички на реката.
Това, което казват във визитките изобщо не го приемам за истина. Голяма част е сценарии нямащ общо с действителността. Не казвам, че Елия не е влезнала да си търси мъж. По принцип говоря.
Нея обаче ще я запомня с Мани и Стоян в една каросерия, бяха като някакви труженички които са ги арестували на магистралата. И Морунов беше там.

Морунов е арестувал Стоян, защото е търсил платена любов от две труженички.

# 70
  • Мнения: 1 839
В каросерията като се запознаваха и Морунов каза да го наричат по фамилия, ми направи кофти впечатление, покрай Соня и Стоян, които също са на длъжности, където са свикнали да се обръщат към тях по фамилия, а нямаха такова изискване.

# 71
  • London
  • Мнения: 6 732
Сигурно това с фамилиите е запазено за хора с по-благозвучна такава. Защото Георги и Димитър са много.....все пак, сливаш се с масата.

# 72
  • Мнения: 68
Може ли някоя добра душа да напише спойлера за реда на следващите отпаднали?

# 73
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако те са поискали да ги наричат така, добре. Всеки има право. Но ако продукцията ги е натиснала, е вече друг въпрос.

Първо, никога не бих отишла в телевизионен формат. Но ако /хипотетично/ се явя и ме накарат да говоря, че нямам гадже, а имам, няма да го направя и ще се откажа от участие. Ако ме натиснат да се представям такава, каквато не съм, да ме наричат не по име, а по фамили, ще им тегля една и ще си тръгна.
Но всичко живо се е натискало да бъде прието.

# 74
  • London
  • Мнения: 6 732
Това са млади хора и предполагам разсъжденията са им други....По един начин мислиш на 10, 20,30,40,50....

Аз за гаджетата лично мисля,че не са ги карали от продукцията ами те са го спестили на кастингите поради факта,че се носи мълва , че взимат повече необвързани за да има заигравки вътре. Аз съм останала с това убеждение.....

Общи условия

Активация на акаунт