💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 13 (21.11. - 28.11. 2021)

  • 79 975
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 990
Катрала, така съм се смяла с "друго си е да щипнеш корема на Симеон"  Joy вкус другар няма, на кой каквото му харесва.

За мен един мъж е абсолютно задължително да е съразмерен (дълги крака, добре развити рамене, хубав гръб) и да няма крайности във външния вид (да не е твърде мускулест, кльощав, отпуснат, дебел...) В лице да е с високо чело, добре развита челюст, чаровна усмивка. Ако няма някое от тези неща, не може да ме привлече. Най-красив ми е Андрей, който също така изглежда и доста чист. Направо всичко му е супер на него. Е, освен характера Simple Smile

Между другото .... цял сезон ви чета как въздишате след Морунов и яко кринджвам, защото много ми прилича на баща ми. Trollface Само дето баща ми е с една идея по-меки черти.

# 46
  • Мнения: 4 352
Гласувах за Бойците. Приключенците след отпадането на Вальо никак не са ми симпатични, даже напротив.

# 47
  • Мнения: 152
Благодаря за темата и за статистиката на Смайли и бенгън. Страхотни сте, както винаги.
Напълно споделям мнението на Катрала за младежта при сините. Blush
Аз пък се зачетох от скука във Фейсбук и Инстаграм /голяма грешка/. Питам се само, защо всички услужливо забравиха, че не само приключенците си номинираха мозъка. Бойците също го направиха. Моят фаворит Вальо "изтегли" обаче грешния пъзел. И сега голям кеф, какво щели да правят сините без мозък. Ми каквото щяха и бойците, ако продукцията беше решила Неделчо да си ходи. Интересно ми е просто дали пак щеше да има същите коментари/но за червените/, кой колко бил прост и т.н. А пък откровените обиди от мъже и жени на възраст над средната са направо потресаващи. Чак е плашещо.
Гласувах, че нямам мнение. Честно казано ми е все едно кой къде ще е. Искам обаче Поли/Неделчо/ и Елизабет на номинации.
Здравейте, гледам предаването от първия епизод и много го харесвам.
Симпатизирам на племето на приключенците още от самото начало на формата.
На сегашният етап моят фаворит за победител е Морунов.
Харесвам и Вальо и Миленка.
За съжаление Вальо отпадна миналата седмица яд ме е че така го прецакаха.
Бенгън, да ви попитам може ли линк към статистиката в новата тема, нещо не мога да я открия?
Там където ги има всичките битки по седмици.

# 48
  • Мнения: 659
BlushBlush Леле гледала съм статистиката от старата тема Blush
Нищо де, благодарих предварително.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 067
Елия от кого отпадна, че не се сещам. Май пак беше някаква нагласена победа

Познай Sunglasses

# 50
  • Мнения: 6 225
Стратимир баница със спанак ли беше направил, че ми се видя много зелена?

# 51
  • Мнения: 4 204
Поли и на мен ми изглежда по-голяма и аз бях изненадана от това,че е само на 24,но е красива.
Аз вчера установих,че не знам и имената на някои участъци 😂Морунов,Рабухчиев,Туджаров всички към ,които се обръщат по фамилия в този сезон

# 52
  • София
  • Мнения: 5 755
Елия от кого отпадна, че не се сещам. Май пак беше някаква нагласена победа

Познай Sunglasses
Манка Simple Smile тогава изгря и си повярва. Колко пъти се била връщала тя от елиминации..

# 53
  • Мнения: 4 725
Поли и на мен ми изглежда по-голяма и аз бях изненадана от това,че е само на 24,но е красива.
Аз вчера установих,че не знам и имената на някои участъци 😂Морунов,Рабухчиев,Туджаров всички към ,които се обръщат по фамилия в този сезон
В същия ред - Димитър, Георги, Велислав мисля Thinking Мисля, че и те понякога забравят, че имат първи имена Joy

# 54
  • Мнения: 6 225
Верислав Туджаров. Нестандартно име.

# 55
  • София
  • Мнения: 759
Елия от кого отпадна, че не се сещам. Май пак беше някаква нагласена победа

Познай Sunglasses

Конкретно за тази игра - Мани срещу Елия - според мен изобщо не беше нагласена от продукцията, Елия си беше решила да си ходи и подари победата на Мани.

Редактирам, че забравих да напиша: Смайли благодаря за темата!

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 02:38 от gg__

# 56
  • София
  • Мнения: 5 551
Туджаров ги събираше. Успя да сватоса Елия, но Елизабет не можа да похарчи.
Тя отиде два пъти у тях, докато епизодите не бяха напреднали и още беше приемливо да се събира с тях. Trollface

В анкетата гласувах за Бойци, както обикновено. Въпреки Волдеморт.

# 57
  • Мнения: 3 126
Благодаря за новата тема.
Гласувах за приключенците.Решението ми е на противоположния принцип-кой не искам да отиде.От бойците ми останаха едни Морунов и Милена,които харесвам.Нито Елизабет,нито Андрей,нито Неделчо са  ми лесно поносими.Убедена съм,че Неделчо пак ще се опита да внесе напрежение в отбора им,тъй като осъзнава,че Андрей и Елизабет играят като един човек.Единственият шанс да ги отстранят(понеже каквото и да пишем,и двамата са силни играчи),е да направят коалиция Неделчо,Морунов и Милена.

# 58
  • Мнения: 4 204
Поли и на мен ми изглежда по-голяма и аз бях изненадана от това,че е само на 24,но е красива.
Аз вчера установих,че не знам и имената на някои участъци 😂Морунов,Рабухчиев,Туджаров всички към ,които се обръщат по фамилия в този сезон
В същия ред - Димитър, Георги, Велислав мисля Thinking Мисля, че и те понякога забравят, че имат първи имена Joy
🤣🤣🤣 сигурно аз веднъж не чух някой да се обръща към тях с имената им.
Хубави имена имат ,харесват ми.
Велислав започва да ми става много симпатичен напоследък 😂

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Туджаров ги събираше. Успя да сватоса Елия, но Елизабет не можа да похарчи.
Тя отиде два пъти у тях, докато епизодите не бяха напреднали и още беше приемливо да се събира с тях. Trollface

В анкетата гласувах за Бойци, както обикновено. Въпреки Волдеморт.

В тази връзка Алекс сподели, че им казали от екипа: "Събирайте се, преди да сте видели синхроните".


Велислав започва да ми става много симпатичен напоследък 😂

Верислав е Туджаров.

Не ми харесваше срязана отгоре корицата, както я прави форумът. Снощи измислих какво да направя и сега се вижда добре.

Общи условия

Активация на акаунт