Хайде, мамо, ЯНУАРИ наближава, време за пазар не ти остава!!!

  • 13 973
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, аз не мога да вляза със старото си потребителско име и откачам. Моля някой от модераторите да ми помогне! Като отида на вход ми пише, че трябва да вляза през e-mail който ми изпраща, но получавам само празни писма. Моля ви помогнете ми!!! Потребителското ми име е galina_dimova, а e-mail galina_dimova@abv.bg

# 16
Ивонска, снимките са страхотни! Да дадеш сигнал като излезе интервюто да го прочетем!

# 17
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Здравейте мами,
Честита ни нова, страхотна както винаги, тема!
Аз се включвам по-рядко, но пък ви чета най-редовно.
Мога да отчета само моите мерки +8кг и 103см обиколка на корема. За бебо, ще ходим да го гледаме на 28 ноември, та тогава ще отчитам и неговите размери Laughing

Иначе относно покупки - ами аз още нищичко не съм купила на бебо. Вярно е, че мисля да използвам доста неща от каката, ама все пак ще се купят и нови със сигурност. Нещата, които мисля да купя, освен дрешки, са слинг и люлка за бебето. Имаме си креватче, кошче, количка.Но, всички покупки май ще останат за декември месец, не точно от суеверие, но сега някакси все не се наканвам да купя каквото и да било, като гледам и все си викам, абе ще видя по-хубаво и нищо не взимам... а декември вече, като е опрял ножа до кокала, ще се пазарува Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 558
здравейте,мамчета и в новата ни януарска тема!
да се похвалим,че бяхме на консултация днес и беба е добре,но се е обърнала седалищно и с гръбче към нас...изобщо с характер  от всякъде newsm64 smile3520.
аз също нищо не съм купила още,мисля си декември да вършим тази работа newsm12,но  си гледам и набелязвам нещица....толкова сладки неща има по магазините....newsm10

# 19
  • Мнения: 4 111
Здравейте, мами, включвам се да следя темата!   bouquet

# 20
  • Мнения: 104
Момичета качих час от покупките-по-летните и комплекта за изписване Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 289
  bouquet  след един час закъснение дойдох на работа  #2gunfire
Цял ден бях в Пловдив и обикалях бебешоческите магазини....После ипуснах единия автобус за Асеновград,а следващия беше отменен,та чак след един час .... висене на студа. Tired
Бях във Вис Виталис и си харесах мноого неща,ама следващия път като идем с татито и с колата ще пазарувам.Мимоза 2 бях и в другия магазин-Барт или Денди(едното е старото име) има подобни стоки като във Виталис,но на достааа по-високи цени.

# 22
  • Мнения: 385
Ivonska супер си  newsm10 Особено на 2-та снимка - каква си ни светла и готина
Аз ще пазарувам живот и здраве края на декември, януари. Слава богу Штъркела и Малечко са ми наблизо и няма да ме притеснява снега. А се оказа че всичките ми обувките за зимни условия се пързалят, та ще е доста забавно зимните месеци  hahaha
Аз също ходя само на женска консултация но след 32-34 г.с. мисля да ходя към Тина Киркова за ориентир. Klemy ква е точно процедурата след като си  си избрала доктор.... newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Благодаря на всички Ви за подкрепата!  Hug

Поуспокоих се, щом не ме намирате да изглеждам като домашен кит....

# 24
  • Мнения: 1 289
Благодаря на всички Ви за подкрепата!  Hug

Поуспокоих се, щом не ме намирате да изглеждам като домашен кит....


ivonska   В тия напреднали месеци повечето изглеждаме "едрички"  hahaha Аз съм като новородено слонче  Joy

Днес в Пловдив като бързахххх към автогарата една баба помоли за пари за хляб,дадох й стотинките дето ми се мотаха в джоба и подминах,а тя:" Бебето ще бъде момичеbaby_neutral

Ако бебето наистина е момиче,след време с умиление ще се сещам за тази старица.  newsm78

# 25
  • Мнения: 276
Мими 81, мерси за информацията! Междудругото, и на мен днес една продавачка в магазин ми пожела да родя "красиво като мен" момиченце, въпреки че ние с таткото в началото и двамата се бяхме настроили за момче newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Klemy ква е точно процедурата след като си  си избрала доктор.... newsm78
Ами...уведомяваш го първо  hahaha Joy, защото моя до онзи ден не знаеше, че ще раждам пак при него. И после като наближи термина плащаш на касата за избор на лекр, дават ти едно талонче, на което пише твоето име, бла-бла и готово. Като зараждаш му звъниш /това ако си нормално, ако си секцио уговаряте дата и се виждате я на предния ден, я на самата сутрин на секциото/.Питай още нещо, ако не съм казала.  newsm78
mimi_81, не са ли ти казали мома? Аз защо имам такъв спомен?

# 27
  • Мнения: 3 405
А докато се усетя и вече нова тема сте спретнали Grinning
Купихме легълце, дюшече и скрин. Дрехи ще купува свеки, не ми казва какво Crossing Arms а трябва да знам.

# 28
  • Мнения: 1 289
Добро утро   bouquet
 Аз застъпих пак на работа   atwork  Но хубавото е ,че довечера сме на годеж на най-добрата ми приятелка   loveuuu
Klemy два пъти док. ми каза МОМА,но идеята ми беше,че съвсем ненадейно някаква възрастна дама ми "предсказа" същото.  pletka
Ох,сега се сетих  newsm78 Снощи се прибирам от работа,а мъжа ми ми подава някаква спирала - купил ми нашия,щото бях споделила,че ми свършва и трябва да си купя  newsm51  Сладур - аз никога няма да  си купя такава,но жеста е много по-важен.  smile3525
И аз вчера във Вис Виталис оглеждах чаршафчета,дюшечета и т.н.Харесах си и комплект за изписване(жълтичък),хавлийки,бодинца...
 Видях и няколко вида креватчета като това,което ще ни правят.


нещо подобно,като се махне кошарката и скрина -става легло за възрастен,така ,че като порасне детето(живот и здраве) няма да купуваме ново легло...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
А добър ден! Тия дни ми върви на чистене и оправяне и готвене.  Tired И добре че татито замина на работа сутринта, че иначе все го бях изяла с парцалите! Това, дето го е чистил вчера така го е изчистил, че сега ще ходя аз да довършвам!  #Cussing out Много мразя така! Само да си дойде!!!  newsm66

Ивонска, с тия очи, душо, както и да изглеждаш надолу, няма значение! Остава спомена само за очите!  4470 Пък и си изглеждаш много добре - като бременна! Как да изглеждаш!?!

Което ми напомня как тая седмица една колежка на мъжа ми като ме видя, заяви "Лелееее, колко си огромна! Нали тия дни ще е?"  Shocked Пък аз не се мислех за чак толкова огромна! Я момичетата, дето са ме виждали - бързо по една четка, че да не се депресирам без време в неделя сутрин!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт