Къде в Пловдив??? - 93

  • 27 482
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 199
А каква беше цената на теста?
На мен по телефона ми казаха, че резултатите излизат до час и струва 30 лв.
Аз бях болна и така и не съм си направила още никъде такив тест,но май в Бодимед ще го правя.За тях най-малко негативи съм прочела.

# 46
  • Мнения: 2 160
От децата взимат от пръста, така ли?

# 47
  • Мнения: 12 100
А каква беше цената на теста?
На мен по телефона ми казаха, че резултатите излизат до час и струва 30 лв.
Аз бях болна и така и не съм си направила още никъде такив тест,но май в Бодимед ще го правя.За тях най-малко негативи съм прочела.
До час излиза антигенния, за антитела е по-бавно. 28 лв. е за антитела в Бодимед. Ако имаш над 150 BAU/… може под резултата в интернет, да се изтегли и сертификата, без да се ходи до лабораторията отново.

# 48
  • Мнения: 4 199
Clo,благодаря.Значи не сме се разбрали нещо по телефона.

# 49
  • Мнения: 12 100
В събота правих други изследвания, на жената преди мен, за резултати за антитела ѝ казаха да провери в понеделник. Но те в събота не правят и антигенни, и pcr. Най-вероятно през седмицата става бързо. Това са ми наблюденията в Бодимед.

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 22:30 от 💙 Clo 💙

# 50
  • Мнения: 27 432
В Писанец в петък, около половин час преди края на работното им време, казаха на хората които ще правят антигенен да дойдат на следващия ден. Явно за около половин час излизат резултатите и затова. Аз бях за тест за антитела.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
В Писанец моята колежка онзи ден прави бърз тест-след около половин час й изпратиха резултата със смс.

# 52
  • Мнения: 27 432
Така е, но имаше по-малко от половин час до края на работното време. Казаха, че няма да взимат за деня повече проби за антигенен тест. Само кръвни проби. През септември си правих антигенен тест и наистина беше готов за около половин час.

# 53
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Можете ли да препоръчате салон за микроблейдинг или микропигментация, от който сте доволни?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Трябва ми комплект Слънчева система от стиропор. Търсих в големият хоби магазин до главната но нямат. Други предложения?

# 55
# 56
  • Мнения: 12 100
Трябва ми комплект Слънчева система от стиропор. Търсих в големият хоби магазин до главната но нямат. Други предложения?
За да не се разкарвате до Кючука, звъннете и попитайте първо.

"ХОБИ СВЯТ"
089 875 5134
https://maps.app.goo.gl/Xw6kB98EGJg7Wq8H6

# 57
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
https://hobbysvqt.com/product/10890/komplekt-topki-ot-stirofom-s … sistema-10br.html
На сайта го няма, дано в магазина го имат!

# 58
  • Мнения: 10 330
От децата взимат от пръста, така ли?
Не знам колко голямо е детето, ама дъщеря ми е на 9 - взеха й от вената.

# 59
  • Мнения: 11 475
В Бодимед на сина ми, 7 г., взеха кръв от вената за изследване на антитела.

Общи условия

Активация на акаунт