Взискателен мъж

  • 15 002
  • 342
  •   1
Отговори
# 315
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 314
Докато бяхме просто в една компания,но нямахме връзка-беше ,,приятел,,
Докато имахме сериозна връзка-,,мъжът ми,,
Откакто сме женени е ,,съпругът ми,,.

# 316
  • София
  • Мнения: 19 351
Дори след 28 години брак, ако чуя "съпруга" в неформален разговор, се потрисам...
Почти като "закупувам"

# 317
  • София
  • Мнения: 38 824
Аз нарочно го натъртвам напоследък.

# 318
  • Мнения: 15 005
Дори след 28 години брак, ако чуя "съпруга" в неформален разговор, се потрисам...
Почти като "закупувам"
Ох, със сълзи се смея Joy работя в онлайн магазин и звънят често стари клиенти и като почнат закупили сме си от Вас с онзи особен тон, който носи послание на хора от сой, желаещи отстъпка...

# 319
  • Мнения: 3 021
Всъщност кой как нарича половинката си, трябва да устройва тях двамата. На останалите, ако нещо им е странно и неприемливо, просто не го прилагат в собствения си личен живот.

# 320
  • Мнения: 650
Аз само да вметна, че това е сигурно една от най-интересните теми - от какво иска съпругът на авторката, до стилове на обличане, снимки, кой как се обръща към партньора си Simple Smile)) Продължавайте, следя Simple Smile

# 321
  • Мнения: 25 782
Ти, я тихо там! Още не сме стигнали до пълнените чушки на Янтра и калиевия перманганат. Simple Smile

# 322
  • Мнения: 2 749
А аз се чудя как покрай силиконовите цици не се стигна до "за или против кърменето"...

# 323
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 448
Аз нарочно го натъртвам напоследък.
С ниско дясно кроше? Satisfied

# 324
  • София
  • Мнения: 19 351
Ти, я тихо там! Още не сме стигнали до пълнените чушки на Янтра и калиевия перманганат. Simple Smile
Не можах да ги видя, но и аз имах една тава, наредена като Тетрис - с макс. 5 мм разстояние между чушките, закрепени на тясната си страна. Май бяха 12. Така де, 4 души през уикенда ядат вкъщи, а и обичаме чушки.

Ох, със сълзи се смея Joy работя в онлайн магазин и звънят често стари клиенти и като почнат закупили сме си от Вас с онзи особен тон, който носи послание на хора от сой, желаещи отстъпка...

Значи "България купи 8 самолета Ф-16", но "закупих си миксер"...
Това "закупуване" ми говори точно обратното - че човекът е семпъл. Писала съм, че за мен това тръгна от Нац. лотария, там разни хора масово си "закупуваха" билети. Само за това заслужава да осъдят Божков, ако не за друго.

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 13:54 от Cuckoo

# 325
  • France
  • Мнения: 12 980
А аз се чудя как покрай силиконовите цици не се стигна до "за или против кърменето"...
Щото си замълчах дипломатично Joy

# 326
  • Мнения: 15 005
Ох, със сълзи се смея Joy работя в онлайн магазин и звънят често стари клиенти и като почнат закупили сме си от Вас с онзи особен тон, който носи послание на хора от сой, желаещи отстъпка...

Значи "България купи 8 самолета Ф-16", но "закупих си миксер"...
Това "закупуване" ми говори точно обратното - че човекът е семпъл. Писала съм, че за мен това тръгна от Нац. лотария, там разни хора масово си "закупуваха" билети. Само за това заслужава да осъдят Божков, ако не за друго.
Да де - бях саркастична Trollface

То и от Къци тръгна госпожà и всички грацки моми с родители родом и израснали в съседните села решиха, че обръщение към жена на -о е селско и неуважително.

# 327
  • Мнения: 111
Имам чувството, че 90% от хората, които написаха мнение изобщо не са прочели всички постове на авторката и със сигурност не са успели да вникнат в написаното от нея, макар да смятат обратното. Ако авторката все още следи темата бих искала да й напиша следното:

Според мен има няколко проблема заради, които сте в описаното положение. На първо място е проблема на обществото ни, което налага едва ли не да сме перфектни. Във всички социални платформи всички показват най-доброто от себе си, което често се оказва и фалшиво. Медиите неспирно тиражират отново перфектни хора, рекламите ни обясняват от колко много неща имаме нужда, дерматолозите обясняват как дори хората под 30 имат нужда от филъри и ботокс. Просто обществото ни е много сбъркано в момента и е нормално когато един мъж (на 24, все още формиращ себе си) да бъде повлиян и да иска и той жената до него да бъде перфектна. Другия проблем са годините му и това, че не сте имали достатъчно време да си поживеете. Ти добре осъзнаваш, че той се влияе от приятелите си и иска до някаква степен свободата, която имат те. На теб браво, че си решила да бъдеш млада майка, надявам се нещата да се наредят. Предполагам, че на дълго и на широко сте обсъждали темата, но ето все пак и моя съвет. Обясни му, че често (не казвам винаги) красивите жени и тези, които имат възможност да се поддържат не учат колкото ти, няма да бъдат интелигентни колкото теб и същевременно няма да гледат две деца. В средностатистическите семейства е трудно жената да се грижи за децата, за дома, за образованието си и в същото време да успее да бъде и красива. За да се случи това трябва някой да я отмени с голяма част от ангажиментите й, както и да й помага финансово, тъй като парите от майчинство са предимно за детото и не смятам, че остава голяма част от тях за процедури. Ако мъжа ти е съгласен понякога да готви, чисти вместо теб или да поръчва храна предполагам, че ти ще имаш време да си оформиш косата. Също докато жената е бременна не винаги се препоръчва да спортува. Обясни че фигурата ще си я върнеш след това, защото спорта за теб е важен. Може би той осъзнава голяма част от тези неща, но когато отвори инстаграм за момент ги забравя. Това, че сте си направили дечица на ранна възраст и той не е имал време да се наживее няма как да бъде върнато назад. Хубаво е да си помисли върху тези неща и да реши какво иска от живота. Не смятам, че ти си виновна с каквото и да било, на всяка жена може да се случи, още повече, че той е във възраст, в която все още узрява. В крайна сметка не всички мъже узряват, но се надявам при твоя да се получи.

# 328
  • Мнения: 15 005
Обясни му, че често (не казвам винаги) красивите жени и тези, които имат възможност да се поддържат не учат колкото ти, няма да бъдат интелигентни колкото теб и същевременно няма да гледат две деца.
Не си сериозна, нали?

# 329
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 448
Имам чувството, че 90% от хората, които написаха мнение изобщо не са прочели всички постове на авторката и със сигурност не са успели да вникнат в написаното от нея, макар да смятат обратното.
Пък аз се чудя ти дали си прочете своето мнение и успя ли да вникнеш в написаното от тебе си? Satisfied Това дето го написа хич не е различно от онова в което обвиняваш обществото - че населението било на два отбора, "умните" и "красивите", само дето ти слагаш авторката в отбора на "умните", пък мъжът й искал тя да е от "красивите" (>ლ)  Докато всички не влязат в един кюп, няма да се оправят нито обществото нито нейното семейство. Не виждам за какъв зор го търпи такъв мъж до нея да я овиква, няма значение за какво. Той явно иска да живее с ученическите си мокри сънища и ще става все по-недоволен защото тя си е съвсем истинска жена, не продукт на въображението ¯\_(ツ)_/¯

Общи условия

Активация на акаунт