Нашите кухни - тема 89

  • 47 735
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 247
Имам доста чупки, да, точно затова не разбирах как може да стане.

# 46
  • Мнения: 6 295
При родителите ми има подобни цепнатини,които запълниха с цветен силикон,както е предложила Черна станция.

# 47
  • Мнения: 40 914
При родителите ми има подобни цепнатини,които запълниха с цветен силикон,както е предложила Черна станция.

Ама да е акрилен.

# 48
  • Мнения: 481

Тази кухня много ми допада, в момента съм с бяла кухня. Но тази ми харесва , бих направила малко промени , но ми допада като цяло. Кухнята ми е много голяма и трябва всичко да измисля и да премисля. От кои магазини сте доволни, за Платан съм чувала добри отзиви.

# 49
  • Мнения: 233
Ние си направихме кухнята в Стемар. Софийска фирма са. Направиха проекта, изпълниха всичко в срок и съм много доволна. Нашата кухня е специфична, но всичко се получи чудесно и мястото е оползотворено много функционално. А цените им бяха наполовина спрямо другите фирми. Тук все още липсват някои детайли, като дръжките на две чекмеджета и нещото, в което държа гъбата и ръкавиците, но шкафовете са важни.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 309
Само дръжките не разбрах защо сте разминали една вертикално, една хоризонтално, не трябва ли всички да са в една посока?

# 51
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Нява как да са вертикално на шкаф, който е изтегля или дърпа надолу, според мен.

# 52
  • Мнения: 233
Нява как да са вертикално на шкаф, който е изтегля или дърпа надолу, според мен.

Точно така, чекмеджетата няма как да са с вертикални дръжки, нито съдомиялната. А на останалите шкафове ни хареса повече да са вертикални.

# 53
  • София
  • Мнения: 10 309
Да, затова се слагат всички хоризонтално някак по-хармонично става.

# 54
  • Мнения: 3 945
Освен дръжките, има и разминаване при вратичките на горните и долни шкафове.

# 55
  • Мнения: 19 296
Sara, важното е на вас да ви харесва и да ви е удобно. Аз нямаше да обърна внимание на дръжките.
Бялото с дървото се е получило много хубаво съчетание.
А къде са котлоните? Вляво от мивката?

На мен ми казват, че не могат да монтират двойка котлони в шкаф 35 см, а точно в него ще ми е най-удобно.

# 56
  • Мнения: 247
При шкаф 35 има място. Евентуално ако дебелината на плота е по-малка от котлоните не им се разправя да режат или преправят шкафа.

# 57
  • Мнения: 233
Хармонията е въпрос на усещане. За мен така е хармонично и дръжките ми харесват много повече по този начин 😉

Освен дръжките, има и разминаване при вратичките на горните и долни шкафове.

В смисъл? Къде се разминават?

Дъждец, котлоните са в ъгъла в ляво от мивката. Шкафът, върху който са монтирани е широк 45 см някъде. Сега измерих нашите котлони са широки 30 см, така че наистина може да не е много удачно да се монтират върху шкаф 35, но не е невъзможно.

Последна редакция: сб, 04 дек 2021, 21:26 от sarajj

# 58
  • Мнения: 13 545
Хармонията е въпрос на усещане. За мен така е хармонично и дръжките ми харесват много повече по този начин 😉

Освен дръжките, има и разминаване при вратичките на горните и долни шкафове.

В смисъл? Къде се разминават?

Дъждец, котлоните са в ъгъла в ляво от мивката. Шкафът, върху който са монтирани е широк 45 см някъде. Сега измерих нашите котлони са широки 30 см, така че наистина може да не е много удачно да се монтират върху шкаф 35, но не е невъзможно.
Със здраве да си я ползваш. Кухнята ти е чудесна и е много хубаво, че всичко си сътворила сама, за да ти е кеф да готвиш.

# 59
  • Мнения: 3 945
Хармонията е въпрос на усещане. За мен така е хармонично и дръжките ми харесват много повече по този начин 😉

Освен дръжките, има и разминаване при вратичките на горните и долни шкафове.

В смисъл? Къде се разминават?
Ширината на горните и долните е различна и линията между шкафовете не съвпада.
Кухнята ти е хубава и ти пожелавам да си я ползваш с удоволствие много дълго време. За Стемар съм само с положителни отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт