Двойка или четворка котлони?

  • 4 174
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Два са ми напълно достатъчни.
Абсолютно! И аз съм с двойка!

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сложихме двойка - така имам повече място на плота Peace
Ползвам единия (той има 2 кръга- според диаметъра на тенджерата).

# 17
  • Мнения: 252
Имам 2-ка. Моето място също е ограничено и затова избрах този вариант. Колко пъти ти се е случвало да са ти нужни повече от 3 котлона? Peace

# 18
  • Мнения: 6 164
Имаме 4, но повече от 2 не съм ползвала.

# 19
  • Мнения: 565
И ние сме с два котлона. Много рядко са ми включени и двата едновременно. Все пак ако си запалена кулинарка 4ката е по-добрия вариант.

# 20
  • Мнения: 1 313
И аз много се чудех колко да са котлоните. Не заради мястото, а защото си мислех, че повече от 2 на веднъж никога няма да ползвам. Взех си 4 и  пак така бих направила. Ползата от 4-те котлона според мен е в различните им размери. При мен са 2 малки, един среден, един голям.  Не съм ползвала повече от два на веднъж, но съм ползвала заедно двата малки - ако имах двойка трябваше да ползвам много малка тенджера върху голям котлон... Обратно, ако искаш да сготвиш в две по-големи тенджери, освен, че е единият котлон ще е малко по-малък, твърде вероятно е двата съдат да са опрени един до друг или избутани от центъра на котлоните, защото няма как да се сложат на една линия (не случайно в четворките по-големите котлони са по диагонал).

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
2-КА  Peace - няма нужда от повече - като се замисля, кога човек включва и използва 4 котлона едновременно или 3, аз ще стана разногледа #Crazy #Crazy #Crazy да бъркам толкова манджи едновременно  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 558
Два са ми напълно достатъчни.
Абсолютно! И аз съм с двойка!

# 23
  • Мнения: 6 039
ArlinaThePooh,
рава си, само да вметна, че има 2-ка котлони с 3 зони, в по-голямата има по-малка зона

а този даже е с повече зони, но цената му...............

# 24
  • Мнения: 1 313
Malenna аз когато купувах от този тип котлони имаше сам четворки (или поне тях съм видяла Embarassed). Като се замисля, при наличие на още два котлона на терасата и малко място на плота в кухнята, ми се стуват много добър вариант - дори да са по-скъпи, нали веднъж се прави и после трябва да е удобна кухнята.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 162
2-КА  Peace - няма нужда от повече - като се замисля, кога човек включва и използва 4 котлона едновременно или 3, аз ще стана разногледа #Crazy #Crazy #Crazy да бъркам толкова манджи едновременно  Mr. Green

Ами аз май като готвя ползвам 3 котлона, но не винаги- предимно като чакам гости, което значи 3-4 пъти в месеца. На мен 2 не биха ми стигнали, но ако трябва да избирам между 4 котлона и повече работен плот в кухнята ще избера второто.

# 26
  • Мнения: 2 000
Аз имам 2 котлона, но съм свикнала да ползвам само единия, а вторият го пускам мноооого рядко.

# 27
  • Мнения: 1 065
двойка са напълно достатъчни. купихме си четворка само защото не произвеждат един газов и един на ток в комплект. до сега съм ползвала само обикновен газов котлон и много рядко съм включвала и двата, какво остава пък за четири. но и винаги сме имали резервен вариант- печка на ток под газовия котлон за моментите, в които свърши газта.

# 28
  • Мнения: 7 106
Редовно ми се случва, да ползвам 3 котлона едновременно, 4 до сега не съм включвала  Laughing. Кухнята ми е голяма, така че мястото не ми е проблем и дори да се наложи пак да избирам, ще избера 4-ка.
Но ти при положение, че на терасата имаш вече два котлона, и предвид малкото място в кухнята, по-добрият вариант ще е 2-ка. пък ако ти се наложи да ползваш още някой котлон, най-лесто можеш за включиш в употреба и тези на терасата.

# 29
  • Мнения: 1 202
Щом имаш вече 2 на терасата не виждам смисъл да слагаш още 4 в кухнята .

Общи условия

Активация на акаунт