На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 36

  • 72 813
  • 760
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 561
Здравейте Simple Smile
И ние бяхме вчера, но до Люлебургаз. За центъра не ни остана време. Ядки взехме от улицата на МОЛа- там също има много магазини.
[/video]
Здравейте! Кое е магазинчето за ядки, как са цените на това което взехте от него. На същата улица има магазин за млечни продукти пазарили сте от него? Аз се стягам за четвъртък да пътувам за люлето отново.

Магазинчето го видяхме, съвсем случайно- пътувайки в посока от МОЛа към центъра се пада 1-2 кооперации, преди магазин Шок. Не сме го избирали, но знаейки че няма да имаме време за центъра и виждайки го през колата, импулсивно спряхме! За цените- трябва да погледна допълнително, но печения микс- ядки, шам фъстък, бадем, кашу и лешник беше около 150л/кг.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 186
Здравейте, някой да е купувал Xyzal и ако да, това ли е наименованието му в Турция? Лекарството е против алергии.
CREBROS се нарича, аз купувам и е под 5 лева, ако си спомням правилно даже е 4 и стотинки, на фона на 22 лева тук 🤐

# 542
  • Ст.Загора
  • Мнения: 696
Карантии в уличката срещу парфюмерия Sansiro:
Тук

И тук
Мислех си да те призовавам за помощ. Благодаря !!!

# 543
  • Димитровград
  • Мнения: 813
Като споменах Sansiro, днес ходих - 50мл струват вече 100 лири, 100мл - 200 лири.
Магазинчето за баклава, както Ивчето писа е  под T-shop:

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 21:52 от papaone

# 544
# 545
  • Мнения: 1
Има магазини по центъра, среброто е по-малко застъпено. Бях уикенда в Истанбул, имаше отстъпки до 50% на бяло, жълто злато, диамантени бижута.
Каква е цената на грама злато в лири сега?

# 546
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 719
Въпрос в последната минута - на границата сертификата на телефон ли показвате, или на хартия?

# 547
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Въпрос в последната минута - на границата сертификата на телефон ли показвате, или на хартия?

На телефон.
Първият път показахме на хартия, ламиниран и лелята беше в потрес как щяла да го сканира.
След това вече не ми се е случвало да сканират. Само записват нещо.

# 548
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 719
Благодаря!

# 549
  • Мнения: 27
Момичета ,тези парфюми трайни ли са? Помня ,че една мацка ми даде тестер ,но не помня дали беше въпросния магазин ! Та този тестер трая дни наред и бях приятно изненадана ! Та какво е воечатлението ви?

# 550
  • София
  • Мнения: 1 186
Въпрос в последната минута - на границата сертификата на телефон ли показвате, или на хартия?
За ваксинацията имахме и на телефона и на хартия, дори и с тестове, не е имало проблем!!
Смесени сме, хора с ваксина, хора с тестове и деца под 12, нямаме проблем на минаване.
Искрено се надявам да не ми се налага да ходя пак на 27, само защото знам каква лудница ще е...

# 551
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Като споменах Sansiro, днес ходих - 50мл струват вече 100 лири, 100мл - 200 лири.
Магазинчето за баклава, както Ивчето писа е  под T-shop:



Еха, каква разлика.
Преди 2 дни качи видеото Денислав и увеличение от 35 тл си е сериозно.
Хвърлих око на Амор Амор Кашарел, дали им е добър?

Чудя се.... Дали ще паднат цените, ако лирата се покачи много?

# 552
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Ивче, изпревари ме. Тъкмо щях да пиша същото. За ден 35 лири нагоре не е малко. А бяха 50 лири за 50 мл /в ноември, при курс 16-17ст/. Лирата е паднала 7 ст, а увеличението двойно.

# 553
  • Мнения: 696
Сега си видях извлечението на картата. Лирата ми е превалутирана на 0,093.

# 554
  • Мнения: 1 777
Здравейте, влизам с въпрос: какъв адрес пишете при регистрация на хес кода, четох назад, да пише адреса на мола, но не ми го приема, писах и адресите на няколко хотела, пак не ми ги приема, научих голяма част от улиците в Одрин Joy

Общи условия

Активация на акаунт