Тренировки в домашни условия - 114

  • 34 690
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 722
Календарите на Сидни са платени ,но те не съдържат никакво важно инфо ,по скоро са знак на символична финансова подкрепа от хард кор феновете.Дните в тубата са обозначени по дни,като видиш ,че прескача дата -там ти е почивката ,на пъмпа са три тренировъчни -почивка +два тр.-почивка (по спомен)
В календарите има и линкнати подходящи сттечове за всяка тренировка,но те са от старите ,така ,че не е Биг Дийл,аз си ги избирам сама от плейлистата.

# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 415
И аз действам като НФБ, не съм купувала календар досега.
Днес става 1 година откакто тренирам със Сидни ❤️

# 17
  • Мнения: 2 490
Благодаря, не се бях сетила да видя датите Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 318
Здравейте!
За вчера отчитам - Stronger Abs & Core Workout и Chest Workout at Home - Dumbbells OR Resistance Bands (аз използвах дъмбели).
Днес - Resistance Band Upper Body Workout - Lose Weight and Tone Up плюс 20 минути на велоергометъра.

# 19
  • Мнения: 4 722
45 Мин горна част ,предимно бицаги ,типично за Сиднито 💪😂

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Тренировка 9 от Дупемания за втори път. По три пъти ги правя. Кардио то замествам с нещо друго най-често на 21ДФ.

# 21
  • Мнения: 2 490
Ден пет от пъмп Simple Smile)

# 22
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема! По въпроса, смятам да добавя кардио всеки ден по около 30 минути и да се храня с интервално хранене.

Отчет - днес бях на вълна кардио, затова бягах, карах колело (стационарно) и накрая правих йога.

Дез, честит часовник! Много избягани километри без контузии ти пожелавам!

Агент, как ти се отразява целогодишното гребане? Ти май вече не правиш стандартните силови тренировки стил ББ ... или греша?

Ани, цяла година - чудесно е, че си намерила треньорка, която толкова ти допада!

Дух, не знам тук ли те видях или в съседната тема, но трансформацията ти е много добра! Поздравления за усилията и кураж занапред- ще се получат нещата!

# 23
  • Мнения: 2 490
В другата тема бях сложила снимки. Благодаря ти Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 194
Благодаря, момичета, за коментарите. Слава Богу не съм загубила от най-важните хора, но е шокиращо, когато си отиде човек изненадващо. Всичко става толкова бързо и човекът вече го няма.

Агент, стискам палци, всичко да мине и да се размине.

На черен петък имаше пудовката на Bowflex на промоция. Е, пак беше над цената, на която се продава в Америка, но беше 175 евро. За известно време я мъдрих в кошницата, но ми се досвиди. На другия ден отново беше на 250 евро. Знам, че Агент я беше поФалила.
А пък дъмбелите на Bowflex неусетно станаха такава неизменна част от тренировките, че не мога да си представя какво е било без тях.

Иначе за следващите седмици си пожелавам да си напасна режима за трениране и да не се отказвам толкова лесно. Сезонът в момента предразполага да си намирам всякакви други занимания. Всеки ден ми се тренира, но в момента ММ също работи от вкъщи и се старая да не му преча. Покрай това танцуване около него, моите тренировки минават на заден план и в един момент се оказва, че денят е минал, гладни сме и не върви да тренирам. Надявам се, да се напаснем скоро, че и пространството не ни е достатъчно.

Дух, отивам да видя трансформацията ти. Не се съмнявам в нея, ти си си рогато и нищо не ти се опира.

# 25
  • Мнения: 4 722
Аз пия инозитол ,но сутрин ми е трудно да е далеч от кафето ,този на My protein ми е май-изгоден.Но аз пия доста добавки ...на тази възраст няма как....😂

# 26
  • Мнения: 2 874
Дана, а в кой сайт гледаш боуфлекс? Аз бях открила в някакви холандски преди време, но май нямаха доставка.
Днес - гръб с Хедър (с горна част винаги трябва да вадя много гири, сега бяха три чифта за десетминутна тренировка) и дупе с Лили Сабри, чиито тренировки с ластици са в общи линии взаимозаменяеми, но вършат работа.
П.п. видях новите тренировки на Керълайн, коледна серия от от по 20 минути. Тежестите са станали по-умерени, поне рамо беше само с 4 кг( и едни 15, нж само в началото за половин минута).

# 27
  • Мнения: 1 194
Звезди, пудовката я гледах този път в немския Амазон: https://www.amazon.de/dp/B07X64MXBS/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_JV … D8Z4F32KY6N855PK3
Само тя беше намалена. Иначе дъмбелите ги взехме на старо от съседен град. Гледах на eBay Kleinanzeigen, пак в Германия. Обаче не мога да си спомня за колко ги взехме, може би за около 200 Евро и двете, тоест определено си струва да се гледа на втора ръка.

# 28
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Благодаря за темата. Миналата седмица заради МЦ и други ангажименти тренирах само два пъти със Съмъртайм 2 - ден 64 цяло тяло и 67 табата. Днес продължавам упражненията от предишната седмица ден 65 кардио и корем.

# 29
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 415
Момичета, тази седмица ще има 1 пудовки 4,6 и 8кг в Лидл

Общи условия

Активация на акаунт