Тренировки в домашни условия - 114

  • 35 230
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 737
Жалко ,че няма по тежки....имам две осмици и една десятка....
Днес крака -15 от Пъмп ,много фън тренировка ❤️

# 31
  • Мнения: 1 109
Здравейте, видях подовките искам  и аз да си взема. Може ли съвет колко кг.
В момента тренирам с 2 гири по 1 кг, 2 гири по 2 кг. и един дъмпел от 5 кг.
Чудя се между 4 и 6 кг Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 737
Взимай осмицата ,четворки и шестици при сегашните ти тежести са излишни.

# 33
  • Мнения: 1 109
оу 8 кг. ще ми е дооста трудно с тях. Но пък нали това е целта Wink

# 34
  • Мнения: 4 737
оу 8 кг. ще ми е дооста трудно с тях. Но пък нали това е целта Wink
Двете гири по 2 кг обезсмислят четворката ,а дъмбела 5 почти покрива шестицата,реално няма за какво да дублираш тежести .Вземи осмица за клекове ,сумо клекове ,суингове и т.н.дори сега да ти идва тежко с времето ще прогресираш и ще ти е ок.Например ако имаш  три серии от едно упражнение напр.суингове или клекове можеш да комбинираш тежестите така
 2*2кг първа серия
1*5 втора
1*8 трета и така ,докато се адаптираш към тежестта .

# 35
  • Мнения: 1 109
То има логика, ама кой да помисли.
Днес ще завърша 10 седмица от 12 week на Хедър.
Живот и здраве до началото на почивните празнични дни ще завърша 11 и 12 седмица.
Ще помисля с какво ще започна 2022.

# 36
  • Мнения: 1 402
Пайла, вземай осмица, даже и тя ще ти стане лека бързо бързо...за клек, суинг никак не е много....моите осмици пудовки вече си събират прах даже...
Тази седмица 5 тренировъчни дни вместо 6, за сметка на едното кардио, понеже така се случи, че не можах да тренирам 6 дни.
1. Гърди рамене трицепс
2. крака
3.40 минути бягане
4. гръб и бицепс
5. Тренировка 1 от фокус на Сидни Дупе и скачане на въже
Целта този и следващия месец е покачване на мускулна маса и сила.

# 37
  • Мнения: 2 876
Дана, мерси. Ще почна да следя и немския амазон.
За днес - една от новите тренировки за Керълайн, за корем. За корем е малко дълга - леко над 20 минути, като натоварва добре всички части и има и упражнения в опора към края.
https://youtu.be/1WIah0t1Bzw

# 38
  • Мнения: X
Днес сутринта - 645 силова. Вечерта - колело с Nicole Meline/iFit & Yoga w/ Jeni DelPozo/iFit. Храната беше почти ок, ако не обръщам внимание на това, че белтъчините да ми пак малко.

# 39
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
За днес отчитам крака от Стронг. Много дълга ми дойде, над 50 минути, но успях да я вместя. Хора, какво следваше след втория месец на Стронг. Уж ви четях редовно, но не мога да се сетя как се казваше и какво да търся. Rolling Eyes

С килограмите ми става нещо странно - не ям повече от обичайното, даже намалих малко храната и въглехидратите, а качвам...Flushed Вече минавам 54, което е супер нетипично за мен. От вчера започнах драконовски мерки Laughing без захар и ще гледам и  без тесто и хляб. Само уикендите не знам, че за там си трябва енергия нагоре. Ето снимка от този:
Скрит текст:

# 40
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Днес от С2 ден 69-горна част и кардио.

# 41
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
За днес отчитам крака от Стронг. Много дълга ми дойде, над 50 минути...

С килограмите ми става нещо странно - не ям повече от обичайното, даже намалих малко храната и въглехидратите, а качвам...Flushed Вече минавам 54, което е супер нетипично за мен.
Nepo, мила, правиш силова програма и то със Сидни, която не си поплюва, какво очакваш!?!

Агент, как ти се отразява целогодишното гребане? Ти май вече не правиш стандартните силови тренировки стил ББ ... или греша?
Гребането, смея да твърдя, ми се отразява съвсем не лошо, Sprinkles! Вярно е, че се опитвам много да въртя типовете гребане - правя и къси високоинтензивни, и средно дълги интервални, и дълги монотонни; и тежки - когато вдигам много съпротивлението, и супер леки - когато съм уморена като куче или имам МТ и греба колкото да се позатопля и пораздвижа и да не ми иде зян времето в което гледам филм/сериал. В момента правя 200 км предизвикателството от Тенксгивинг до Коледа с благотворителна цел. Към гребането вкарвам и малко йога, много ходене, понякога кростренажор, пудовката и каране на колело допреди 2-3 седмици.

Чисто физически определено не съм толкова силна и напомпана, но пък съм много по-стройна и ми хлопат дънки, които пръсках по шевовете години наред. Даже ММ почна да мърмори по въпроса. Разбира се, далеч съм от формата отпреди децата или дори от тази само със едно дете... Липсва и това изтощение физическо и психическо, което е често срещано при мен, когато правя по-тежка силова програма. Апетитът си го контролирам по-лесно също, макар, че след час по-тежко гребане пак съм готова да изям света.

Определено мисля, че имам нужда от епизодични стандартни силови, но нямам сили и желание никакво напоследък (да се чете последните 1.5+ години) за типична "програма за покачване на мускулна маса", съпроводена (при мен!) винаги и от големия стрес колко съм гладна непрекъснато, какво ям, колко качвам, защо не си влизам в дрехите... покрай стресът от пандемията и разни отказвам да си добавя и самосъздаден такъв.

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 16:07 от Не се сърди, човече

# 42
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Агент, чудна си! Heart
Относно килограмите ми, то аз винаги съм наблягала на силовите. Даже със Сидни гледам да не товаря много долната част,  че съвсем ще пръсна по шевовете. Disappointed Relieved
Друга е причината, ама каква...не знам...освен до разредя Стронга с по-продължителен нискоинтензивен кростренажор.

# 43
  • Мнения: 2 538
Отчитам ден 6 от Пъмп Simple Smile

# 44
  • Мнения: 10 010
Започнах EPIC I днес, и смятам да го довърша. 10 седмици е, доколкото разбрах. Ще добавям и кардио, но отделно. Toчно месец след РД ми ден ( и най-лошия Ковид ден, но ми се размина.)
Заболя ме ходилото. Имам огромно подобрение, но не съм добре все още.
За тежки тренировки не мога и да мисля. Ще го карам кротко и бавно.
Отивам да си направя йогата.

Агент, идеална мускулатура и форма, супер си!

Общи условия

Активация на акаунт