Re: Варна,Морето,Бурните вълни и Зимния бриз (9)

  • 13 609
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ех, от 2 дни не съм ви чела и то колко бебенца са се родили smile3501 smile3501 smile3501! Честито на всички мами!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  Да са ви живи и здрави бебоците!

И аз вече няма търпение на намерим сносно жилище и да почваме проекта "БЕБЕ" Simple Smile и аз да се включа по-компетентно към вас newsm53

# 226
  • Мнения: 74
А някой да знае къде преместиха магазин ''Бебемания''?

# 227
  • Мнения: 56
Хайде ger4e не остана.Не се панирай точно сега.Благодаря за пожеланието.Днес не сме вдигали температура слава богу.Утре ,ще ходим при някаква педи за второ мнение.Дано всичко да е наред и тъпата температура да е от зъбките.Така се надявам.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 893
Yanina стискам палци  fingerscrossed
ger4e никакви паники в последния момент  Naughty как беше : няма бременна дето да не е родила  Wink

# 229
  • Мнения: 1 046
Хайде и аз пак ма всяка манджа мерудия, за д-р Нина Ганчева е и мой личен лекар така че с две -три ръце съм за нея.
За отичането на коремната стена да както ти остават 7 дена е почти абсолютно нормално, но както едно девойче каза преди мен ако искат да те режат не се опъвай, дет се вика за твое добро е цялата работа.

# 230
  • Мнения: 274
Аааааааааааа ма моля ви се сега! Ще се режем ...  #Cussing out Не искам пък  Rolling Eyes Не че няма да послушам Nadina и да се съглася ако се налага ама ми се ще да пропусна този момент. Аз сега само се ослушвам и като имам контракции веднага се хващам за часовника да видя дали ще са истински. Както забелязвате от присъствието ми тук - ЛЪЖА И ИЗМАМА!  Joy Ще ми се изчака чакалото ей!
Страхотен ден се очертава като го гледам през прозореца! Изчезвам че ще имам гости  bowuu

Вержи,megita_84, обещавам да удържа фронта!

# 231
  • Мнения: 67
Здрасти мацкииииии, бременни и родили!
И днес времето е супер и ние ще сме на разходка с моята принцеса.С Деси смятаме да се видим в парка на нашто квартал към 14.00,така 4е ако някоя мама реши да се присъедини нека пише или дойде направо там.Ще ме познаете,по коли4ката светло синя със сиво на Кенгуро-круизър,аз съм с руса коса и сини о4и.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 893
герче  вземи се разшетай може пък да помогне  newsm78

стискайте ми палци отивам до социалните да се разправям...

не знам дали ви казах, но ми казаха че най-вероятно ще получа тази
велика "еднократна помощ преди раждане" около Коледа  Shocked
което хич не е преди МОЕТО раждане специално  #2gunfire
понеже се обадих по телефона да питам кога и как аджеба ще я получа(че нищо не ми казаха)
жената ми каза ами елате на място и говорете с кварталната отговорничка,
то така или иначе ще трябва да дойдете на края на месеца да подпишете декларацията  Shocked

те под 11.Декември.2006 да не са разбрали догодина еб* си бюрокращината #Cussing out #2gunfire

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 180
герче  вземи се разшетай може пък да помогне  newsm78

стискайте ми палци отивам до социалните да се разправям...

не знам дали ви казах, но ми казаха че най-вероятно ще получа тази
велика "еднократна помощ преди раждане" около Коледа  Shocked
което хич не е преди МОЕТО раждане специално  #2gunfire
понеже се обадих по телефона да питам кога и как аджеба ще я получа(че нищо не ми казаха)
жената ми каза ами елате на място и говорете с кварталната отговорничка,
то така или иначе ще трябва да дойдете на края на месеца да подпишете декларацията  Shocked

те под 11.Декември.2006 да не са разбрали догодина еб* си бюрокращината #Cussing out #2gunfire


Стискам палци да успееш да се пребориш с тази бумащина #Crazy От опит знам, че трябва да се въоръжиш с много търпение, да имаш здрави нерви и повечко свободно време за губене за да имаш успех thumbsup
Чакаме те да разкажеш как е минало Peace

# 234
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Момичета,
вчера бях при Блаев и неможах да дойда на лекцийката!Не ни казаха пол,но пък сме по-големи от очакваното newsm44
как беше?Коя е следващата тема?На 30-ти ли ще е?
Чували ли сте нещо затова,че пола зависел от пулса на бебока?
Лек ден от мен

# 235
  • варна
  • Мнения: 229
здравейте мами !
искам да споделя за детските надбавки  и по специално за тези който имат деца ученици
те трябва да занесат служебна бележка ,4е  детето  ходи на училище(започнало) 2006-2007 .вчера ми се обадиха по телефона и ми казаха иначе спират детските за един месец .успех на всички 

# 236
  • Мнения: 95
Здравейте и от нас ! Пожелавам лека и приятна седмица на всички. Не остана още много но накрая май е най - трудно. smile3507

# 237
  • Варна
  • Мнения: 248
 Кратък доклад за вчерашната тема в ОБ: Говорихме за кърменето /самия процес, подготовка, както и типичните методи на захранване на бебчета в ОБ/ и първи грижи за новороденото. Лекцииката беше доста дълга от 17.00 до ... - аз лично към 19.25 си тръгнах, тъй като бях на рожден ден. Беше много полезно всичко, а и акушерката беше доста словооьотлива както се досещата.

Следващата лекция в Окръжна болница ще е на 30.11 от 17.00 часа, темата ще бъде Етапи при нормалното раждане, методи на дишане и секцио. Смятам, че информацията следващия път ще бъде много полезна за всички, които са се насочили към раждане в ОБ.

Това от мен за сега. Надявам се, че всички пълноценно се възползвате от слънчевото време навън.
Вержи успех с борбата с бюрокрацията със социалните и не им давай да те ядосат.

# 238
  • Мнения: 311
Чували ли сте нещо затова,че пола зависел от пулса на бебока?
Лек ден от мен


Да, добрите лекари можели да познаят пола на бебето без да ползват ехограф. Това го знам от майка ми. Мен така са ме разпределили в женския отбор  Mr. Green

# 239
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

Общи условия

Активация на акаунт