Нашите добри и лоши качества и как се борим с лошите

  • 4 532
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Тук всички едни такива добрички, добрички, пък в живота истински задници редовно виждам. Каква стана тя?!?!?!

# 61
  • Мнения: 2 015
Зависи от ситуацията, и аз съм срещала задници, за които казват, че са много добрички, ако имам късмет да ги опозная, наистина са добри. А и зависи какво разбираш под "добрички".

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Зависи от ситуацията, и аз съм срещала задници, за които казват, че са много добрички, ако имам късмет да ги опозная, наистина са добри. А и зависи какво разбираш под "добрички".
Някой до тук да написа - лъжа, крада, скачам на бой, агресивен съм при шофиране, краен некадърник в работата, мързелив съм и не искам да работя и товаря колегите си с моята работа. Това е риторичен въпрос. А навън, извън форума, срещам много такива хора.

# 63
  • София
  • Мнения: 19 490
Някой до тук да написа - лъжа, крада, скачам на бой, агресивен съм при шофиране, краен некадърник в работата, мързелив съм и не искам да работя и товаря колегите си с моята работа. Това е риторичен въпрос. А навън, извън форума, срещам много такива хора.
Аз не скачам на бой често, но не ме е страх да направя забележка или да овикам някого, ако се държи/паркира като идиот. Не вярвам, че простак се убива с мълчание, напротив, така той процъфтява. Е, на някоя тиха кротка жена, свикнала единствено мъжете да я защитават, може да изглеждам агресивна.
Скрит текст:
Снощи - седи един млад мъж без маска в автобуса, сложил 3 торби така, че запречва и останалите 3 седалки от едно карето. И за капак по едно време извади ел. цигара и си смукна. Овикахме го с още 1 жена, не че имаше някакъв ефект.
Ето още един мой недостатък - намирам си извинения много лесно. Или "дълбоко въздишам и казвам: "Не мога!"

Последна редакция: чт, 23 дек 2021, 10:50 от Cuckoo

# 64
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Аз си написах греховете съвсем описателно. А ти Янтра, беше много лаконична "харесвам си лошите качества и това е" ,  защо не обясниш какви са ти?

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
А ти Янтра, беше много лаконична "харесвам си лошите качества и това е" ,  защо не обясниш какви са ти?
Кофти характер. Избухлива. Злопаметна.

# 66
  • Мнения: 302
Зависи от ситуацията, и аз съм срещала задници, за които казват, че са много добрички, ако имам късмет да ги опозная, наистина са добри. А и зависи какво разбираш под "добрички".
Някой до тук да написа - лъжа, крада, скачам на бой, агресивен съм при шофиране, краен некадърник в работата, мързелив съм и не искам да работя и товаря колегите си с моята работа. Това е риторичен въпрос. А навън, извън форума, срещам много такива хора.
Аз написах, че някой път ме хваща мързела (даже писах че ме е срам от себе си в такива моменти), но как да бъда мързелива 24/7 като ме чака дете в училище (на което трябва да помогам с тази пародия на училище коята карат в момента с тази пандемия), бебе и мъж ( и да искам да мързелувам, нямам възможност, а за кражби и лъжи...,тук не е форум на престъпниците а в по-голям процент са семейни и майки.
За шофирането всеки се ядосва, до агресия...виждаме,че се стига до агресия от тв и май са все млади наперени петлета дето се мислят за мафиотчета, щото мама и тате им купили кола и набарали от някъде някой пищак или си носят от мазето стара тръба и избиват комплекси върху обикновенни хорица и едва ли се ровят в бг мама...

# 67
  • Мнения: X
След кофти равносметка установих, че всъщност често съм била дребнава и злобна(понякога защото са ме предизвикали), за което сега съжалявам. Понякога съм и отмъстителна, особено когато умишлено ме нараняват.
Не знам как да се преборя за сега.

Последна редакция: пт, 24 дек 2021, 15:50 от Анонимен

# 68
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Ами направила си първата крачка като си ги признала пред себе си. Сега трябва да си простиш и да простиш на този с който си се карала.
Не искам да ти звуча като някакъв поп, но така се прави за да се справиш с мъката. Има разни книжки по темата.

# 69
  • Мнения: 2 353
Тук всички едни такива добрички, добрички, пък в живота истински задници редовно виждам. Каква стана тя?!?!?!
Не така с лошо. В живота има жени, чийто задник е много по-добър от всичките им положителни качества.

# 70
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Плаши куче с кокал...хахаха

# 71
  • Мнения: 920
Някой до тук да написа - лъжа, крада, скачам на бой, агресивен съм при шофиране, краен некадърник в работата, мързелив съм и не искам да работя и товаря колегите си с моята работа. Това е риторичен въпрос. А навън, извън форума, срещам много такива хора.
Лъжците и крадците даже в съда при представени неоспорими доказателства не биха си признали, та тука ли 😁 

Мързеливите некадърници, чиито заплати изкарват колегите им в своите си очи не са такива, а точно обратното. Затова и няма да признаят нещо такова. 🤠

Тези, агресивните, които скачат на бой по биха си признали, макар и не толкова директно, но то е заради анонимността на форума. При реално общуване извън форума не биха си го признали, там се стараят да се прикриват чрез колекция от маски 😄

# 72
  • Мнения: 2 928
Aз си казвам всичко и въобще не ми пука дали е във виртуал или реален живот. Ти ще си мързелив, некадърен бъм и аз ще ти се мазня от благоприличие...Ми не, няма да стане! Твърде съм директна, за което. Затова и съм недолюбвана. Мен пък последното не ме притеснява ни най-малко. Simple Smile
На бой не скачам никога, нито карам агресивно. Но я се опитай да ми направиш нещо със зла умисъл...Ще го запомня и ще ти го върна, когато най-малко го очакваш. Злопаметна съм и адски отмъстителна. Затова по-добре се въздържайте да правите на другите това, което не искате да ви направят те на вас!

# 73
  • Мнения: 74
Добро утро ☀️. Весела Коледа на всички 🌲☃️🤗Вие мислите ли,че зодиите и асцендентите влияят по някакъв начин на нашите качества?Една моя позната е супер убедена,че влияят по някакъв начин,аз обаче не съм.За зодия 🦁 съм прекалено не лъвска 😌. Хубав ден и весели празници 😊

# 74
  • Мнения: X
Добро утро ☀️. Весела Коледа на всички 🌲☃️🤗Вие мислите ли,че зодиите и асцендентите влияят по някакъв начин на нашите качества?Една моя позната е супер убедена,че влияят по някакъв начин,аз обаче не съм.За зодия 🦁 съм прекалено не лъвска 😌. Хубав ден и весели празници 😊

Весела Коледа🎄
Преди мислех, че не влияят. Аз съм ♊ и нямах почти нищо общо с описанието на зодията, но май с годините откривам някои от качествата. Наскоро от любопитство си изчислих асцендента и луната и доста неща съвпадат. Но все пак  зависи и от други обстоятелства, не правя заключения само от зодията.

Общи условия

Активация на акаунт