Нашите добри и лоши качества и как се борим с лошите

  • 4 521
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 920
Имат влияние, но не толкова върху качествата, колкото върху поведението и реакциите. При някои зодиакални знаци има повече черти с негативно проявление, отколкото при други. Аз обаче първо оценявам интелекта на човека, а после зодиакалните характеристики. Защото един интелигентен човек успява да дисциплинира и контролира негативните или буйни прояви, подарени му от зодиакалния знак, докато този у когото липсва интелект, си живее някак примитивно и базирано точно на тези негативни характеристики.

# 76
  • София
  • Мнения: 39 120
Аз съм типична Дева с всички плюсове и минуси. Твърде критична, тревожна, чувствителна.

# 77
  • Мнения: 6 889
Аз също съм типичен представител на зодия Рак, но това е само част от самоличността ми.  Нямам наблюдения над други близки от зодията. Детето ми и чичо му са Близнаци и имат някои общи характеристики за зодията и при двамата. Ама са и роднини все пак, та не съм сигурна дали е от зодията само Joy Според мен, има значение и зодията, но не е на челните места за неща, които са определящи за дадена личност.

# 78
  • Мнения: 775
Aз си казвам всичко и въобще не ми пука дали е във виртуал или реален живот. Ти ще си мързелив, некадърен бъм и аз ще ти се мазня от благоприличие...Ми не, няма да стане! Твърде съм директна, за което.
Което ще рече, че в обратния случай правиш точно обратното. Демек, ако пред теб е някой работлив и кадърен т.е. някой по-успял от теб, ти му се мазниш и си държиш езика зад зъбите.
Ами, че то всички лицемери са така. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2 928
Няма как да има по-кадърен, работлив и успял от мен, защото аз съм супер. Просто с хората, които са като мен се държа като с равни - неутрално. Не се мазня на никого.😉

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Няма как да има по-кадърен, работлив и успял от мен, защото аз съм супер. Просто с хората, които са като мен се държа като с равни - неутрално. Не се мазня на никого.😉
Направо си смешна. Има по-кадърни и по-успешни от теб.

# 81
  • Мнения: 2 928
Няма как да има по-кадърен, работлив и успял от мен, защото аз съм супер. Просто с хората, които са като мен се държа като с равни - неутрално. Не се мазня на никого.😉
Направо си смешна. Има по-кадърни и по-успешни от теб.
Е, и? Какво от това? Да има! Аз съм супер доволна от живота си! Гледам само някой калпав да не ми го обърка. Инак другите, които са по-добре, да са живи и здрави, и да си го живеят! Хайде весели празници! Останенете със здраве! Аз отивам на плаж!🏖️🌞

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Е не може плаж, утре-вдругиден на ски.

# 83
  • Мнения: 775
Ами като те е страх някой "калпав" да не ти обърка живота, престани да се занимаваш само с калпави. Или, викаш, то тогава няма да остане никой? Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 39 120
Моля сталкера да ходи да сталква другаде и да не разваля темата.

Лошо качество - когато съм ядосана или въобще емоционална като че ли ослепявам и оглушавам и всъщност не виждам и чувам какво ми се говори. Добре, че на днешно време има чатове и мейли, та понякога мога да се върна да прочета пак.

Последна редакция: пн, 27 дек 2021, 17:21 от Rockstar

# 85
  • Мнения: 2 928
Е не може плаж, утре-вдругиден на ски.
Moже, може, всичко може! Зависи само, как си го направиш. Blush
***
Аз не се занимавам Номадски, те се занимават. Казаха ти хората: "Разваляш темата! Аре, къш!"Stuck Out Tongue Closed Eyes
Тя е за лошите ни качества. Аз ги имам в изобилие и най-важното, с което се гордея и не смятам да променям, е пълната липса на емпатия спрямо такива като теб.Laughing

# 86
  • Мнения: 775
За един мнението ми е излишно, за друг пък излиза, че е полезно. Хора разни, Равена.
А ти трябва да се замислиш защо само калпави се занимават с тебе.

# 87
  • Мнения: 2 928
За един мнението ми е излишно, за друг пък излиза, че е полезно. Хора разни, Равена.
А ти трябва да се замислиш защо само калпави се занимават с тебе.
Бе то си е тяхна работа. Ама не е зле ти да се замислиш, защо се занимаваш с мене? Не е голям комплимент за теб според твоята теория. Joy

# 88
  • Мнения: 775
Не се занимавам с тебе, а с фалшивия ти форумен образ. Изтривайки фалша от него, помагам и на стойностните мъже, и на теб самата. На тях да не си губят времето, а на теб да знаеш какво да промениш в себе си и в поведението си, та да не се налага да се занимаваш само с "калпави". Движен от едното човеколюбие. Wink

# 89
  • Мнения: 2 928
Не се занимавам с тебе, а с фалшивия ти форумен образ. Изтривайки фалша от него, помагам и на стойностните мъже, и на теб самата. На тях да не си губят времето, а на теб да знаеш какво да промениш в себе си и в поведението си, та да не се налага да се занимаваш само с "калпави". Движен от едното човеколюбие. Wink
Фалшивият ми форумен образ е всъщност моето автентично аз. Laughing
Бе ти хубаво помагаш, ама аз мъж не си търся. Засега си имам един, който ще пропътува около 300 км само за да ме види, пък после каквото сабя покаже. Дали е стойностен или калпав според твоите критерии не знам, пък и кой да ти каже. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ма ти продължавай да триеш и бришеш! То някой по-умен го е казал: Луд умора няма!:joy:

Общи условия

Активация на акаунт