Чакам аз, вълнувам се, мечтая, с чертички две да се похваля ! ~бебеправене 399~

  • 30 676
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте!На 8.12 разбрах,че ще ставам мама за втори път.Имам син на 1 г и 7 м.,Не очаквах толкова бързо да стане,но аз си исках да са с малка разлика,въпреки,че ще ми е доста трудно,Стискам палци на всички скоро да научат щастлива новина Heart

# 16
  • Мнения: 40
Здравейте дами Simple Smile

От доста време ви чета и се възхищавам на силата, която имате, та реших вече да се включа и аз. На 26г съм и с партньора ми сме решили да си имаме детенце.
Накратко за мен
Скрит текст:
С ПКЯ съм и преди два месеца изкарах ковид. Тъй като бях на антибиотици, отложихме бебеправенето след като оздравея. В началото на месеца си пуснах изследвания на хормони и АМХ ми изглеждаше нисък за годините ми. Споделих резултата с Денис от темата за изследванията, като и нейното мнение беше същото. Тази седмица съм си записала час за АГ за контролен преглед и да изговорим резултатите и ми е малко притеснено.. Имам един аборт зад гърба си, като голяма част от притесненията ми идват от там. Аз съм отрицателен резус фактор, а тогавашния ми приятел беше положителен. Не ми бяха пускани изследвания тогава, нямаше въпроси за кръвна група и тн от страна на АГ, а направо си ми изписа хапчетата по схема.. Скоро бях прочела статия за Rh - и доста се притесних от прочетеното и че е трябвало тогава да ми бият тази "ваксина"  за да не създам антитела в бъдеще. Сегашният ми приятел също е Rh+ и ми е притеснено дали няма да имам някакви проблеми със зачеването/износването..  Сега и това АМХ, което ми излезе и усещам, че започвам да изпадам в дупка. Нямам желание да празнувам дори и Коледните празници..

Благодарности за темата! Нямате си и идея колко много сте полезни. Лично мен сте ме вдигали от прага на отчаянието, благодарение на вашата сила и непоклатимост!
Пожелавам на всички ни следващата Коледа да сме с по едно бебешорче повече  😇

# 17
  • Мнения: 14
Здравейте дами, Flowers Hibiscus
честита нова тема и успех на всички Heart

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 12:25 от green.olive

# 18
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 909
Благодаря за новата тема. Рейвче, аз ти писах на лично вчера с моите данни, но ти явно не си ги получила. Да ти ги напиша ли отново?

# 19
  • Мнения: 318
Цоп и благодаря за темата Simple Smile

ХЕРА, много ме разчувстваха думите ти. Изключително много! Благодаря ти и грабвам от мечтания розов прашец 💕

Дано тази тема е на късмет за всички ни 🍀

# 20
  • Мнения: 481
Привет и от мен! Все още си чакам М след близо 50 дни от последния цикъл. Нямам търпение да ми дойде по- бързо, за да направи снимка на тръбите и да пусна едни от хормоните. Общо взето това е, тези дни се успокоих и дори се опитвам да се радвам на факта, че не става, защото тъкмо почнах нова работа и много я харесвам, а и искам да пътуваме много през 2022. Така че може това забавяне да е за добро, все пак и двамата сме на 28 едва! Имаме много време пред нас!

Дано скоро видите двете чертички!

# 21
  • Мнения: 220
Честита ни нова темичка, благодаря на Рейв за пореден път и на Хера за орисването.
Доста нови попълнения си имаме виждам.
Добре дошли момичета! Пожелавам ви бързо изнасяне от тук и към отчетната.
Бях на преглед днес при Калчев , проверихме тръбите с пяна. Почти нищо не усетих ,на който му предстои да не се притеснява въобще.
О беше минала. Дясна тръба пропусна веднага, лява с леко нагънат ход и малко закъснение пропусна. Изписа и на двамата Профекунд. Билкова кръв за мен, феритина ми беше нисък. В-complex витамини метилирани. Имам хетерозиготна мутация на  MTHFR.
Очаквах по-голямо подобрение на СП на ММ след 12-те добавки които приемаше 3 месеца+чая бабини зъби и меда, но уви.
Юни беше направо занулена СП след Ковида. След 6м явно почва да се възстановява материала. Морфологията пак куца. Но подвижноста е много добре. Иска концентрацията да вдигнем.
Каза, че има шанс за естествено забременяване.
Даде ни 3 месеца, ако не стане ще мислим други стратегии. Ако стане пак да се видим. Обнадеждена излязох.
Дано да дойде и нашето време най-накрая....

# 22
  • Мнения: 2 631
anabel Чудесни новини след такъв преглед!!! Аз на 31ви януари съм при др Калчев. До сега изследвания са ми направени хормони изследвани са през септември, щитовидна жлеза, на ММ спермограма също през септември правихме. Остана тромбофилия да пусна след празниците. Аз за друго не се сещам. Само се чудя след като забременях и не можах да го задържа, Калчев дали ще иска да прави снимка. 🤔

# 23
  • Мнения: 986
Цопвам се и аз... Мерси за новата темичка на Рейв и за орисването на Хера!!! 🥰🥰🥰

# 24
  • Мнения: 1 050
Пожелавам в тази тема много плюсчета! Сигурна съм, че в чувала с подаръците има приготвени за всички ни ❤️

# 25
  • Мнения: 902
Анабел, радвам се и стискам палци!!! Силно. Аз успях естествено с ниска морфология и добра подвижност и количество, тъй че дано след още малко добавки стане!

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 00:11 от little.madness

# 26
  • Мнения: 584
Честита ни прекрасна нова тема! Благодаря, Рейв за уюта и красотата, сътворени от теб за пореден път! HugHeart
Благодарности на Хера за вълшебното орисване, както и на Литъл! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 526
Записвам се и аз в новата вълшебна темичка! 😊
Рейв, благодаря за старанието! Очаквам от теб две чертички скоро! 🍀🤞❤️
ХЕРА, благодаря за орисването! Много силни и емоционални думи! 😊
Грабя с пълни шепи от розовкото на ХЕРА и литълче, пълня джобове, раници за следващата процедура, пък каквото Господ реши. 🙏❤️🍀
Искрено се надявам вече да вляза с добри вести, защото ми тежи от разочарования и черния цвят, който се надявах да сваля за празниците, но отново ме загърна с още по-дебело покривало. Единствено мъжът ми и мечтата ни за детенце ми дават сили. Много съжалявам за негативния пост, разбрахте метафората, просто не ми се влиза в подробности.
Благодаря ви за подкрепата! Пожелавам на всички весело посрещане на празниците и темичката да се напълни с положителни тестчета и удвояващи се ЧХГ. 🍀 Нека новите попълнения да се изнесат съвсем скоро! Успех! 🍀
🍀🤞🌲❄️❤️

# 28
  • Мнения: 21 282
Благодарности и от мен за темата.
Дано има повече положителни емоции и тестове.
Аз след година опити съм на път да се откажа.

# 29
  • Мнения: 249
Благодарности и от мен за темата.
Дано има повече положителни емоции и тестове.
Аз след година опити съм на път да се откажа.

Ъъъ малката лисичка , не говори глупости аз съм някъде с теб като период на опити ..даже година вече и 3-4 месеца , недей скланя глава. С теб съм не само аз , а и всички жени тук. Трябва да си  починем психически , да правим пол.акт за удоволствие ..и ест. да работим върху въпроса. Отърси се от тоя негативизъм, ето виж граби от този прекрасен прашец с който почнахме темата . Има пред нас една Нова година , която може да ни поднесе така желаната от нас мечта.

Успех , и прегръдки 🤞♥️

Общи условия

Активация на акаунт