Чакам аз, вълнувам се, мечтая, с чертички две да се похваля ! ~бебеправене 399~

  • 30 661
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 907
Дарлинг, Парушева радвам се, че при вас всичко върви добре и нека така да е до финал 🤗

При моите ниски стойности, особено на прогестерона, съвсем нормално днес прокървих и вече си е като цикъл. Чудя се има ли смисъл да пускам утре кръвен или е безсмислено. Сега остава да чакам да спре и после да го видя тоя прогестерон как е и как ще действам с него, ако видя пак две черти.

# 736
  • Мнения: 2 625
Сиви...😩
Въпреки всичко пусни един,и ако е възможно отиди на преглед,възможно е да е от нисък прогестерон прокървяването,и все пак да има бременност.

# 737
  • Мнения: X
Сиви, съжалявам Cry Дано все пак е само прокървяване.
А за прогестерона - какви би трябвало да са стойностите на 7ми ден след О?

# 738
  • Мнения: 1 050
Максимално близо до максимума от референтните стойности за лутеална фаза, което показва, че е имало овулация.
Сиви, съжалявам Cry Дано все пак е само прокървяване.
А за прогестерона - какви би трябвало да са стойностите на 7ми ден след О?

# 739
  • София
  • Мнения: 2 087
Момичета, за много години ! Champagne
Дай боже много бебоци да се заченат и родят през 2022-ра.
Има няколко момичета тук, на които им е крааайно време да се изнасят... Силно се надявам, че това ще е тяхната година !

НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 23:56 от rave

# 740
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 354
. Чудя се има ли смисъл да пускам утре кръвен или е безсмислено. Сега остава да чакам да спре и после да го видя тоя прогестерон как е и как ще действам с него, ако видя пак две черти.

Задължително пускаш ЧХГ и прогестерон пак:
- ако ЧХГ пада и прогестеронът е нисък, няма какво да правиш БХ е
- ако ЧХГ се е удвоило, прогестерон нисък - спешна консултация с АГ за допълнително прогестерон
- ако ЧХГ се е увеличило, но не и удвоило, задължително трябва да се види дали не е ИМБ

Не оставяй нещата на случайността! Стискам палци да е само БХ и да не изживяваш нервите и притесненията в другите два случая, пък дай боже другия месец бременна!

ПП. Видях новата тема, но искам да съм сигурна, че Сиви ще види нотификацията.

# 741
  • Мнения: 2 120

Момичета хормоните ми излязоха днес. Някой има ли опит с Андростендиона? Назначен е заради висок тсх, док каза че имат връзка и за това и го назначават.

Круела, за инсулина и глюкозата имам съмнения. Ако искаш потърси мнение и в темата на Денис, както и темата за ИР. Аз пазя своето изследване. Ако искаш ми пиши на лично.🙂

Общи условия

Активация на акаунт