Чакам аз, вълнувам се, мечтая, с чертички две да се похваля ! ~бебеправене 399~

  • 30 636
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 199
Хера, честито розово пропуснсла съм, много те ръсих със синьо, ама ето Simple Smile
Относно празничното хранене има един лаф - Не е важно какво ядем между коледа и нова година, важно е какво ядем между нова година и коледа Simple Smile

# 31
  • Мнения: 21 270


andi_bb
,права си.
Благодаря за прекрасните думи ! Heart

# 32
  • Мнения: 2 477
Малката лисичка, да се стягаш веднага, че сега ще дойде да те строи една бургаска кака 😃 Ние сме вече трета година борба- операции, 7 стимулации и неуспешно инвитро. Само проблеми и починали близки. Въпреки това не се отказваме. Вярвай и се моли!!! ❤️🙏❤️ И на нашата улица ще изгрее слънце!
Одри, много е вярно това лафче 😁

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 22:10 от Kactus

# 33
  • Мнения: 761
Записвам се в темичката и благодаря на Рейв за старанието всеки път! Чакаме те скоро с плюсче! ❤
Благодарности и на Хера за орисването, нареждам се под розовия прашец, защото ми е голяма мечта! ❤
При мен тази година, че няма плюсче, няма, но О се пада на Коледа и се надявам дядо Коледа да ни зарадва и да го спусне от чувала направо в коремчето 😀

Добре дошли на всички нови момичета и успех на всички ни стари и нови! 🍀

# 34
  • Мнения: 391
Честита ни нова тема, момичета!

Rave, благодаря за старанието, аз ти писах на лично с моите данни да ме включиш в списъка за скорошно забременяване - дали може да погледнеш?

Хера и литъл, благодаря за орисването и прашеца, грабя с пълни шепи 💖💖💖

Лисичка, недей да допускаш негативни мисли, настрой се позитивно, всички тук сме с теб и заедно ги преживяваме нещата. Ще ни се случи чудото, сигурна съм! 💕🤞

Кактус, възхищавам се на борбеността ти! Стискам ти палчета за много скорошен успех!!! 💖💖

# 35
  • Мнения: 21 270
Много ви благодаря , много сте мили.
Кактусче и аз ти се възхищавам.

# 36
  • Мнения: 318
Щеше ми се да повлека крак,но уви,тази сутрин ми дойде. Този месец бях и съм учудващо за мен спокойна. Така че мисля позитивно за напред и се надявам следващата година да носи късмет на всички ни Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 128
Рейв, прекрасна, както винаги! Yellow Heart
Хера, пълня бурканче, с нетърпение чакам да си го ползвам! Heartpulse

Малката лисичка, знам, че всеки е с борбата си и не съм в твоите обувки, ама... WTF?! Simple Smile При повечето двойки след 1 година изобщо започва веселбата с цялото търсене, изследвания и други дупки и бабунки по пътя към мечтата Simple Smile  Не казвам, че като е минала "само една година" нямаш право да униваш! Казвам само, че тепърва има много да откриете за себе си Simple Smile Ще се повторя от предна тема - Човек няма как да знае колко е силен, докато да бъде силен не е единственото, което му остава Simple Smile

Мацки, имайте предвид, че по празниците имаме най-много време да мислим, като се обърнем назад и направим равносметка на направеното е много лесно да изпъкне "ненаправеното". Не случайно го има феномена на коледната депресия, грижете се за себе си и си дайте времето, от което и тялото, и емоциите ви се нуждаят.

За мен ще сложа в скритичко, че като се знам колко съм многословна...
Скрит текст:
До някъде почивката от бебеправене ми се отрази страхотно. Да, от една страна са 4 месеца "в кофата", от друга - няма стрес, няма следене, няма нищо, даже и цикъл Grinning Мислех, че съм успяла да се рестартирам и да скоча в борбата с нови сили след операцията, но напоследък започват да се прокрадват отново "ами ако". Наближава момента, в който ще трябва да взема решение и да си нося последиците след него. И ще трябва да го взема аз, нито доктор, нито ММ могат да ме посъветват.

Ако отида директно на инвитро след като ми се възстанови цикъла:
ЗА:
- контролирана О, има повече поглед над Я, ще огледат има ли изобщо оплождане, делене и като цяло първата фаза с въпросителните ще е под наблюдение
- тръбите на лапарото бяха запушени, ММ си има проблемите по СГ
ПРОТВИ:
- ще ме тъпчат с още хормони
- веднага след рестартиране на цикъл има голяма вероятност от хиперстимулация, може да стане така, че дори да има нещо за трансфер, да няма как да върнат веднага, да трябва да се чака, а чакането с ендометриоза не е шега работа

Ако реша да изчакам естествено:
ЗА:
- ами ако тръбите са се отпушили?
- ами ако мога да мина  без цялата процедура по тъпчене с хормони, което влошава и без това всички други женски системи?
Против:
- ще трябва да се прави нова ЦС за проверка на тръби, което губи още време
- колко опита да си дам?

И това се върти като грамофонна плоча. Ако тръбите са се отпушили? Ами ако не са? Ако СГ се е влошила? Ами ако се е подобрила? Ако, както при много момичета, ендото се върне на втория месец? Ами ако, както при други, не се връща повече? Имам повече примери пред себе си за дами, при които се е върнала, но има и такива, при които не е - Круела е такъв Heart

Искрено се надявам като се изчистя от хормоните да мога да погледна малко по-отгоре на нещата. Защото сега се люшкам между страха да не губим време и да направим ин витро и страха, че може да стане по-зле с още хормони и реално да няма нужда. По 5 пъти на ден заявявам "Отиваме на инвитро! Това е най-доброто решение!" и още 5 пъти "Няма да ме пипат, ще стане, пък!" Simple Smile Обикновено мога да претегля и да се надявам на най-доброто, но за момента не виждам кое от двете, да му се не види, е по-доброто, какво остава за най Simple Smile

# 38
  • Мнения: 481
Благодарности и от мен за темата.
Дано има повече положителни емоции и тестове.
Аз след година опити съм на път да се откажа.

И аз така горе долу

# 39
  • Мнения: 2 903
rave и аз да благодаря за старанието, което полагаш за новите ни теми! ХЕРА и на теб благодаря за орисването и прашеца! 🤗

Аз много не се включвам, ама нямам какво да кажа. Ако не съм споменала да си кажа пак, че съм на 37, никога до сега не съм забременявала, та и не знам дали ако забременея няма да изкочи някой друг проблем със задържане и износване. Ееех, а като бях доста по-млада живеех със заблудата, че веднъж свършил вътре мъжа и хоп бебето е готово 🤪 Хубава заблуда, ама уви опита ми показва, че вече 8 месеца не е баш така както съм си мислела някога. Този месец и тестове за О мисля да не правя. Ще гледам да се доредя до ендокринолог днес да коментираме изследванията, а от януари започвам от А и Б. До сега съм пускала на своя глава изследвания, но ще се доверя на гинеколога и мисля да се водя по това което той препоръча и по реда, по който той прецени. Е, ще сверявам тук с вас за насоки и препоръки, ако нещо пропускаме.

Дано темата и месеца да са изпълнени с чудеса за всяка от нас 🤗

# 40
  • Мнения: 590
Честита нова тема , с пожелание за много  коледни плюсчета !
Добре дошли и на новодошлите момичета , да се изнасят към отчетни възможно най-скоро .
Честито и на бремелинките!
До момичетата ,които са на път да се откажат искам да кажа ,че няма да е все така , и на нашата уличка ще изгрее слънчице !
През тези дъъъълги за мен 2 години и 11 месеца съм се отказвала един милион пъти, но детските усмивки ,които виждам на улицата всеки ден ми дават сили да продължа да се боря със зъби и нокти , с последната ми останала сила след всяко разочарование . Няма да се откажа и ще прегърна детето си на всяка цена !
В прекрасната ни тема има много примери на майки-героини ,които въпреки безброй проблемите са успели , те ме надъхват още повече !
И не само те , всички момичета в темата ме надъхват ! Виждам в постовете им,че се случват лоши неща,но с всеки следващ пост се връщат по-силни от преди , и това ми дава надежда !
Момичета ние сме ГЕРОИ, след всяка битка ще ставаме по-силни , и така докато не спечелим войната ! ❤
Малко дълъг пост стана ,но аз съм повече от четящите така ,че ще ме извините .
Накратко за мен :
Вчера бях на преглед на 3ти ден от МЦ , останал е само 1 фоликул 15мм , отчаях се ,че и този месец няма да правим стимулация,но др Шефкетова реши да пуснем естрадиол, и като излезе резултата да се чуем допълнително за да ми каже дали да започна фемарата.
За мое щастие естрадиола е 36.79 и започваме стимулацията. На 23.12 ме вика отново за да видим как вървят нещата .
Стискайте ми палци този път стимулацията да бъде успешна !

# 41
  • Мнения: 480
Никол, лисичка, dreamer много хубаво го каза! "Борбата е безмилостно жестока...", но не се отказвайте.

Dreamer, стиснати палчета не само за успешна стимулация, а и за успешна бременност! Heart

sivi, помня те. Нашите неуспешни месеци вече са 9. От септември всеки цикъл ходя на фоликулометрия. Попаднах на супер лекар, имам му огромно доверие. Важното е да ти вдъхва спокойствие и кураж! Hug

Inferiya, 5 пъти мери, 1 път режи. Всеки вариант си има плюсове и минуси. Важното е да не се отказваме. Успех, каквото и да решите! Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • Мнения: 391
Никол, лисичка, dreamer много хубаво го каза! "Борбата е безмилостно жестока...", но не се отказвайте.

Dreamer, стиснати палчета не само за успешна стимулация, а и за успешна бременност! Heart

sivi, помня те. Нашите неуспешни месеци вече са 9. От септември всеки цикъл ходя на фоликулометрия. Попаднах на супер лекар, имам му огромно доверие. Важното е да ти вдъхва спокойствие и кураж! Hug

Inferiya, 5 пъти мери, 1 път режи. Всеки вариант си има плюсове и минуси. Важното е да не се отказваме. Успех, каквото и да решите! Flowers Four Leaf Clover

Мери, ако си в София - кой е лекаря и къде работи?
Благодаря предварително! 💖

# 43
  • Мнения: X
Ден 10 след О и категорично отрицателен тест. Даже и с въображение няма втора чертичка.
Ще чакам ден 12 преди да се отчайвам.

# 44
  • Мнения: 480
sunshine, в Пловдив съм, при д-р Даскалов.  Тук ми го препоръчаха и наистина съм много доволна. Веднъж се засякох с бременно момиче, което пътуваше от Бургас.

Лютиче, въобще не се отчайвай. Възможно е тепърва да се имплантира.

Общи условия

Активация на акаунт