Тема 7 - Февруарски мами 2022 г.❄

  • 25 143
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 283
Не знам защо във всяка нова тема, ако пиша на първата страница, дори 2-3 мнения да имам, на другия ден ги няма и все едно не съм писала. Нито ми излизат нотификации, нито нищо - а даже за шишета и биберони се обяснявахме. Затова с този пост само се записвам да следя.
За шишета и бибероните си писала е старата тема на страница 50. Може ли да си се объркала, защото наистина тук не те виждам да си писала до сега?

# 31
  • Мнения: 652
Не знам защо във всяка нова тема, ако пиша на първата страница, дори 2-3 мнения да имам, на другия ден ги няма и все едно не съм писала. Нито ми излизат нотификации, нито нищо - а даже за шишета и биберони се обяснявахме. Затова с този пост само се записвам да следя.
За шишета и бибероните си писала е старата тема на страница 50. Може ли да си се объркала, защото наистина тук не те виждам да си писала до сега?

Тук имах 2 или 3 мнения на първата страница - това ми се случва буквално всеки път като има нова тема и разбирам по това, че на следващия ден нямам никакви нотификации Grinning ама няма драма, здраве да е, вече свикнах да си я търся в листа темата и пак да се записвам Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 1 408
Оули, миналия път ми се случи същото нещо. Бях писала 2-3 коментара на първа страница и после никакви ги нямаше и нямах и известия. Не знам защо така става. Аз взех да се чудя нещо обидно ли казах, че са ми ги изтрили…😂

# 33
  • Мнения: 217
На мен пък за първи път ми се получава, не ми показва червена точка горе на камбанката, че сте писали нови коментари.А винаги ми показваше преди.Много странно😳

# 34
  • Мнения: 55
Здравейте, имате ли болки ниско долу, усещането е като мускулна треска. Възможно ли да е разстягането на матката 32г.с

# 35
  • Мнения: 46
Здравейте, имате ли болки ниско долу, усещането е като мускулна треска. Възможно ли да е разстягането на матката 32г.с


Аз съм така от няколко дни. В 32, ще влизам и от време на време ме схваща. Според мен също е нормално, важното е да няма болка Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 1 408
Да се отчета от днес, бях на преглед и после на тонове. Бебката в 33г.с + 4 дни е 2422гр и е 46см. Много беше активна, направо ми вдигна настроението както днес ми беше кофти цял ден. ❤

# 37
  • Мнения: 3 846
И аз днес бях на консултация с акушерка.
Моето нали върви в горната скала и другата седмица ще имам час с консултант да видим какво що за растежа. Надявам се всичко да е наред.
Момичета, аз започнах много да се потя, като изляза навън. Буквално днес докато се возех в колата до болницата и се изпотих пак за секунди. Знам, че са хормони ама чак пък толкова …

# 38
  • Мнения: 981
А тоновете като времетраене колко траят и какво точно представляват? Интересно ми е просто, че ми предстои.

# 39
  • Мнения: 1 037
Лягаш на една кушетка, нагласят едни дискове на корема и пускат апарата (важно, на мен единия път забравиха да ми го пуснат и висях доста време напразно). Апаратът почва да печата хартия, на която има записани резултатите. И вече колкото търпение/време има лекарят. Може за 5-10 мин да приключи, може и 30 мин да го оставят да записва.

# 40
  • Мнения: 307
Лягаш на една кушетка, нагласят едни дискове на корема и пускат апарата (важно, на мен единия път забравиха да ми го пуснат и висях доста време напразно). Апаратът почва да печата хартия, на която има записани резултатите. И вече колкото търпение/време има лекарят. Може за 5-10 мин да приключи, може и 30 мин да го оставят да записва.

Какво точно трябва да показват тоновете, за да бъде всичко наред?

# 41
  • Мнения: 1 037
Записват се няколко неща - сърдечен пулс на детето, контракции (ако има, и колко силни са) и май още нещо мереше.
За пулса - има граници, в които трябва да е, може би гледат и графиката (лошо е, ако има резки спадове).
За контракциите - зависи от седмицата. Примерно сериозни контракции са ок в 39та седмица, но не и в 29та.
Накратко - не мога да разчета резултата и чакам моята лекарка да каже дали е ок
Тук отгоре е пулса, отдолу са контракциите (нямам), по средата нямам идея какво пише.

# 42
  • Мнения: 535
Аз съм в чудене каква кошара да взема спрямо малкото пространство в спалнята ни. Дали да бъде близо до мен или от сгъваемите кошари. Приемам съвети Simple Smile)
Споделям едно предстоящо намаление на Чиполино:


Може ли съвет и от къде сте доволни от дрехи за бебеносене? Сега си търся и слуитшърт за бебеносене 3 в1
За момента само тази страница ми е хванала окото: https://m.facebook.com/FromFarewelltoHello/

# 43
  • Мнения: 1 037
Next-to-me се ползва доста малко време. Имаш ли план къде ще спи след 6м?
При нас мястото е ограничено, но сместихме легло 60×120 и децата си го ползват, докато стане време за голямо легло.
За суичър за бебеносене - взех от коалабейби, доволна съм.

# 44
  • Мнения: 759
И ние сме с много малко място в момента, но преценихме, че не искаме да взимаме нещо, което се използва толкова малко време и си взехме сгъваема кошара 60х120, която все ще сместим. Още  не сме я сглобили, но сме и определили място до леглото и ще ми е пак на една ръка разстояние за през ноща.

Общи условия

Активация на акаунт