Тема 7 - Февруарски мами 2022 г.❄

  • 25 147
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 535
Да и аз като вас обмислям тази опция със сгъваемата кошара, за да се ползва за повече време. А нека то ми ми харесва, че е една идея по-малка. Ще вадя ролетката и пак ще меря и ще преценявам. Ние обмисляме местене догодина(есента) и за това не искаме да купуваме масивни мебели и т.н.

# 46
  • Мнения: 185
За легло купихме на Lorelli Combo, от трансформиращите се. Първо си е кошара после става юношеско легло и най-накрая бюро.
Не че мислим да е с това легло докато стане на 14 години, но понеже и ние сме с малко място за сега та поне да ползваме шкафчетата под леглото които са общо 4ри.

# 47
  • Мнения: 21
Здравейте аз съм в 33 г.седмица и аз съм с болки от време на време търпят се но...незнам колко е нормално, а относно шишета, кошари дрешки всичко съм взела, защотото ми е първо раждане и мн.се вълнувам.

# 48
  • Мнения: 739
Деси и аз съм със същото креватче на Лорели, ама е от по-стари модели, отдолу с две шкафчета. Иначе и мен ме грабна визията и това, че е трансформиращо за юноша. Върши работа. Сега баткото спи при нас, ама номер 2, ще заеме креватчето. 😄

# 49
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте,

Пускам ви една нова група във фейсбук, с която надявам се да можем да си бъдем полезни.
Всяка мама, която търси нещо за себе си или за бебчето й е поканена, както и тези разбира се, които имат какво да предложат.

За Мама и Бебе

Чувствайте се поканени !

Благодаря и хубава вечер Heart

# 50
  • Мнения: 185
Деси и аз съм със същото креватче на Лорели, ама е от по-стари модели, отдолу с две шкафчета. Иначе и мен ме грабна визията и това, че е трансформиращо за юноша. Върши работа. Сега баткото спи при нас, ама номер 2, ще заеме креватчето. 😄

Именно, много са хубави и удобни. Наистина като размери са големи, но дето се казва няма излишно губене на място, тъй като отдолу и отстрани има шкафчета, които за хора като нас с малко пространства са доста ползотворни.

# 51
  • Мнения: 209
Юхуу аз от Шейново пиша😅днес малко по спешност ме приеха пак с контракции, жестоки болки бяха тоя път и не ми се размина лежането 😂
За сега няма да раждам, но искат да съм под наблюдение, та ако има някоя февруарска мама тука,може да си спретнем един лаф мулабет 😂😂

# 52
  • Мнения: 739
Блонди, стискам палци да поотшумят тези контракции и бебчето да си поседи още време вътре. Това е добре, че си отишла навреме.

# 53
  • Мнения: 21
Юхуу аз от Шейново пиша😅днес малко по спешност ме приеха пак с контракции, жестоки болки бяха тоя път и не ми се размина лежането 😂
За сега няма да раждам, но искат да съм под наблюдение, та ако има някоя февруарска мама тука,може да си спретнем един лаф мулабет 😂😂
                                                                                          Здрасти аз съм горе долу на твоето полужение с контракций но не все още в болницата, защотото се търпи пиши ми на лично ако е удобно колко жестоки, са ви били болките, че аз си мисля че трая на болка и малко нямам база на сравнение до колко трябва да ме боли.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 408
Блонди, ооо дано госпожицата да изчака поне в 2022г да влезнем и тогава да излиза. Стискам палци да се нормализират нещата, но дори и да тръгне да се ражда, вече е достатъчно голяма и всичко ще е наред. 😘 Четейки те, ми звучиш не много притеснена, което е супер 😁

# 55
# 56
  • Мнения: 759
Събудих се легнала на половината си корем и то точно на тази страна, където стои бебето и чаршафите са ми се отбелязали по кажата като вдлъбнати черти. Според вас може ли да навредя на бебето така, нещо да му изкривя или каквото и да е? Малко ме болеше от тази страна, но започна да минава и бебето рита, през ноща не съм усетила да е протестирало и затава съм успяла да се претърколя така в съня си явно... Надявам се да е достатъчно защитено от матката и водите, но се притеснявам все пак дали всичко е наред.

# 57
  • Мнения: 122
Събудих се легнала на половината си корем и то точно на тази страна, където стои бебето и чаршафите са ми се отбелязали по кажата като вдлъбнати черти. Според вас може ли да навредя на бебето така, нещо да му изкривя или каквото и да е? Малко ме болеше от тази страна, но започна да минава и бебето рита, през ноща не съм усетила да е протестирало и затава съм успяла да се претърколя така в съня си явно... Надявам се да е достатъчно защитено от матката и водите, но се притеснявам все пак дали всичко е наред.
Според мен няма за какво да се притесняваш, бебетата са добре защитени. А и вече са големи и колкото и да се опитваме да им е удобно,те заемат все по-голяма площ от корема ни и им става все по-неудобно. Моята е застанала ужасно и от време на време поставя главата си под ребрата ми,възможно най-към кръста ми и то от лявата страна (на дясно и по гръб не мога да лежа повече от 5 мин). Ами колкото и да не ми се иска ,лягам на тази страна и накрая усещам как тя се премества 😃.  Същото се случва и ако котките я натиснат (защото все трябва да са гушнати в корема ми,явно им светна ,че вътре има нещо). Като й писне,ритне ги два пъти и се премества настрани.

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 10:09 от KaterinaGeorgievaa

# 58
  • София
  • Мнения: 1 408
Да ви попитам, в коя седмица ви казаха да си направите консултация с офталмолог?

# 59
  • Мнения: 2 352
На мен ми даде направление в началото на 8м. и каза да си направя прегледа преди 45 преди датата на термина, за да може да ми е готов комплекта от документи. Значи съм била в 33-34г.с.

Общи условия

Активация на акаунт