Порцеланови фасети - 3

  • 28 104
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 418
Някой ако има отзиви за Медикал дент д-р Кирилов в СОФИЯ да споделя.
   Д-р Кирилов е магьосник. По повод неговата работа няма никакви забележки.
   Но в клиниката работят редица други лекари, които редовно се сменят. Повечето са доста млади. Към тях се трупат доста въпроси... Специално на фона на цените на клиниката.
   Иначе обслужването и материалите са на най-високо ниво.

# 61
  • Мнения: 9
Здравейте! Бихте ли препоръчали добри зъболекари във Варна точно за фасети или бондинг? Общо взето, да имат опит с такива неща .Благодаря

# 62
  • Мнения: 1 167
Здравейте! Бихте ли препоръчали добри зъболекари във Варна точно за фасети или бондинг? Общо взето, да имат опит с такива неща .Благодаря

Стоматологично студио др Венелинов
LEGE ARTIS Dental Clinic

Ако търсите високо ниво на работа - тези две места.

# 63
  • Мнения: 646
Здравейте! Бихте ли препоръчали добри зъболекари във Варна точно за фасети или бондинг? Общо взето, да имат опит с такива неща .Благодаря

Стоматологично студио др Венелинов
LEGE ARTIS Dental Clinic

Ако търсите високо ниво на работа - тези две места.

От варненски зъболекар знам, че ако искаш естетика, красота и тн - LEGE ARTIS.

# 64
  • Мнения: 1 167
Др Венелинов също е страхотен и изключителен професионалист. Но е най-добре човек да отиде на първичен преглед, за да прецени дали това е неговото място от всяка една гледна точка - обстановка, стоматолог, клинични случаи, финансова част. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 386
Чух много добри отзиви за Венелинов, но цените там били “убийствени”. Ако някой има преки впечатления, моля да сподели.

# 66
  • Мнения: 9
Някой, който има фасети или корони, може ли да сподели дали тези неща изискват някаква поддръжка при зъболекар? Имам предвид, дали се налага да посещаваш лекар периодично, какви евентуални проблеми могат да възникнат?

# 67
  • Мнения: 746
Имам и двете , не изискват специална поддръжка.

# 68
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Искат поддръжка както всеки зъб - редовни почиствания при зъболекар, ползване на конец за зъби, вода за уста и тн. Това е в общи линии.

# 69
  • Мнения: 462
Здравейте, може ли да ми кажете кога се слагат фасети и кога е нужно да са корони ?

# 70
  • Мнения: 8 806
зависи каква част от зъба искаш да ти се изпили, колко време да ти изкара инвестицията, цената е различна, зависи  и в какво състояние са зъбите (зъболекар преценява), но да допуснем, че става дума за здрави зъби

# 71
  • Мнения: 462
На вид здрави ,но с пломби всеки. Става въпрос за предните четири.

# 72
  • Мнения: 646
А защо не бондинг, по това описание смея да мисля, че зъбите са подходящи за бондинг.

# 73
  • Мнения: 8 806
най-добре вземи мнение от няколко стоматолога.
Ако има много пломби, зависи сигурно къде са, може би е по-добре и коронки. Но и те не са вечно решение, след време венците се изменят и може да стане даже грозно, трябва да се подменят пак. Все пак, според мен, издържат най-дълго време. От зъба нищо не остава, ако нещо не е наред, само корони нататък сигурно.
При фасетите се изпилва малко от  предната част на зъба, евентуални неприятности са, ако паднат.
Бондингът е подходящ също, но, според мен той  си изменя цвета, като пломба. Зависи от вида на материала. Ако  ти коригират участъци от зъба, може да има разлика в цвета на твоя зъб и цвета на бондинга.

# 74
  • Мнения: 462
най-добре вземи мнение от няколко стоматолога.
Ако има много пломби, зависи сигурно къде са, може би е по-добре и коронки. Но и те не са вечно решение, след време венците се изменят и може да стане даже грозно, трябва да се подменят пак. Все пак, според мен, издържат най-дълго време. От зъба нищо не остава, ако нещо не е наред, само корони нататък сигурно.
При фасетите се изпилва малко от  предната част на зъба, евентуални неприятности са, ако паднат.
Бондингът е подходящ също, но, според мен той  си изменя цвета, като пломба. Зависи от вида на материала. Ако  ти коригират участъци от зъба, може да има разлика в цвета на твоя зъб и цвета на бондинга.


Доктора предлага корони ,ще се слагат и мостове

Общи условия

Активация на акаунт