🐑 Фермата 7: след финала & Между два сезона - тема 16 🐄

  • 108 788
  • 1 791
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 879

Прескачай първа страница като не ти се скролва. Разбирам за анкетата, защото е на всяка страница, но за обемен първи пост е прекалено.


Разцъквай си чаршафите и си ги чети.

# 16
  • София
  • Мнения: 27 266
Е, аз се майтапих много ясно. Тренира измиване на косата с някаква клиентка. 😀

Ивайло се изцепи в стори да очакваме шокиращо интервю и разкрития в неговия канал с човек, който е в епицентъра на събитията и че след това интервю нищо нямало да е същото, а той щял да забогатее?!
И накрая завърши с, 'Честито на печелившата...
Живка ли визира? Или по-скоро Ваня. Кой знае какво ще е, но ще видим де. Да не е само буря в чаша вода както обикновено става.

# 17
  • Мнения: 3 544
Стига сте му правили реклама на Ивайло, как ли няма да си причиня да му гледам простотиите.

# 18
  • Мнения: 8 578
Благодаря за темата.🐏🌻

Дано сезон 8 е по-добър от 7. В такъв случай бих го гледала с удоволствие.
Най-много искам да върнат Алманаха на дуелите и то без бутони и тичане. Арената ми харесва като е по-голяма, но да намерят начин да я закрият или поне част от нея.
Седем битки за мен е идеално. Не искам да ги правят пак пет. Викторината за определяне на фермер на седмицата също искам да си остане.
Още от предния сезон ми липсва правило, което гласи, че един участник има право да отиде ратай и съответно първи дуелист само два пъти през редовните седмици. Омръзва ми да гледам едни и същи хора в обора и на арената.

Гледала съм само този и миналия сезон и затова не мога да преценя дали седми е най-лош изобщо, но за мен е по-зле откъм събития и сюжет в сравнение с шести. В шести имаше и настроение, играха разни игри, забавляваха се заедно. Докато в седми, особено от един момент нататък, такова нещо нямаше. Обаче си харесах повече хора сега и имах 2-3 фаворита за победата, за разлика от миналата година, в която възприех Хепито като "най-малкото зло". Тя поне имаше и няколко дуела зад гърба си.😀

# 19
  • при късмета
  • Мнения: 24 046
1.Не, сезона не ми хареса
2. Гласувах, че не мога да преценя, колебая се м/у този и предишния.
3. Може би ще дам шанс, но както казах и този тръгна добре ама ....
4. Арената задължително да е закрита, ако могат да я направят по-голяма ще е само бонус, ако не могат по-добре на малка и закрита, отколкото на голяма и открита.
5. Дуел в 1 ден
6. 5 битки повече ми харесва
7. Задължително да се върне алманаха и няма нужда да издават нови. Толкова години караха с един
8. За протекциите гласувах само за ратайство. На всички сегашния сезон е база за сравнение, но е имало случаи не положителен, а отрицателен участник да ходи на 2-3 деула за да успее някой да го елиминира. Та от тази гледна точка от дуели не бива да са защитени, но от ратайство да, за да не са все първи дуелист и другия да реди битките, да имат и те тази възможност. Все още дуелите си остават и единствения начин за елиминация, това също ми е причина да мисля така.
9. Фермера на седмицата да се определя като до сега, с игра или алманах или да върнат дори фермерския алманах, м/у победителя от дуела и предложен от отпадналия. Да не забравяме, че това е последния шанс на отпадналия да повлияе на играта или да помогне на приятел, съвсем по правилата и отпадат както неприятни, така и симпатични участници.
10. Наставниците трябва да се върнат, да има яснота, както преди и за поставените задачи и за етапа на изпълнението им и за качеството на изпълнението им. И да не са наставници, това трябва да е видна за зрителите в детайли
11. Начина по който винаги се е определял победителя да си остане. Аз с много стара промяна не съм съгласна, с правилото да са равен брой мъже и жени на финала. До 3 или 4 сезон, когато това правило не беше въведено, беше по-интересно. Още помня как Виолета отупа Алек
12. За фермерсия вот гласувах да гласуват всички, но победителя от сезона да има бонус. И да върнат нещо много важно, вота от настоящия сезон да се излъчва подробно, кой за кого е гласувал и мотивите му.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
Благодаря за темата.
Страхотна, естествено.
Както всеки път.
Гласувах и аз в анкетата.
Отговорите ми са почти като на Бен.
Аз пък искам всякакви клюки и Благодаря на Дяволо, че ги споделя. Което не значи, че прави реклама на някого, или ни принуждава да гледаме.

# 21
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Е, аз се майтапих много ясно. Тренира измиване на косата с някаква клиентка. 😀

Скрит текст:
Ивайло се изцепи в стори да очакваме шокиращо интервю и разкрития в неговия канал с човек, който е в епицентъра на събитията и че след това интервю нищо нямало да е същото, а той щял да забогатее?!
И накрая завърши с, 'Честито на печелившата...
Живка ли визира? Или по-скоро Ваня. Кой знае какво ще е, но ще видим де. Да не е само буря в чаша вода както обикновено става.

ЕЕЕеееее Diavolo, хайде стига ни занимава с това нищожество!
Наистина, искам да забравя, че съществуват, той и себеподобните му. Това ми докарва дискомфорт. Колкото по-бързо зачезнат, толкова по-добре.

# 22
  • Мнения: 1 350
Благодаря за темата, Намам идея дали ще гледам следващия сезон,но определено тук с вас ми беше супер забавно.

# 23
  • Мнения: 4 375
Чудесна анкета. Предполагам, че ще стигне до екипа под една или друга форма.
Единственото нещо, което много ми хареса в сезона е финалът и то не развоят на събитията, а начинът, по който го бяха измислили.  Унисекс битки се мислят трудно, така че ги разбирам защо са ги разделили. Вотът от зрителите е перфектен така, а вот от предишните фермери трябва да има, но моля после да ни дават информация и кой как е гласувал - поне като съотношения, ако не друго. Всъщност докато пиша това и се замислям, че не е изключено да е имало сезон със 100% вот за Живка, затова и да не показаха.

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
Дяволче, а Дървесния няма ли да му приглася, че забравих да питам?

# 25
  • София
  • Мнения: 27 266
Киро е неоткриваем, някъде се е забил с ловджийската пушка из балкана.
Той и преди не публикуваше, камо ли сега... Живка най-накрая пусна една снимка след месеци тишина. Тази в която Жоро и Чочо я вдигат на ръце на 1 стр.
Относно Ивайло, знам, че повечето ви дразни, но има любопитни хора, които нямат време и разчитат на инфо само от темата. С удоволствие бих пуснал нещо на Ваня, Ралица, Жоро, Живка, Цоньо, ама не публикуват. Ваня е активна ама само снимки качва, пускал съм и, но 90% са един и същи и няма смисъл да се повтарям. Стефан особено с професията която има очаквах да е по-активен социално, но и той от дъжд на вятър пуска нещо. Боби и той не е активен. Общо взето групата на готините и шумните са активните. Те като цяло и са и повече ИВ таргет като външен вид, визитки и поведение.  Докато тези които изброих с редки изключения са типичните фермери дето от интернет много, много не увират. 😉

# 26
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
И Цоньо има ФБ. Heart

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
dany_nik, доколкото си спомням, Ники Николов е във Фермата още от сезон 1.
Ако греша, нека някой ме поправи, моля!
Само че аз все си мисля, че те се скараха с Тупарев и той се премести при Иван и Андрей.

Аз също съм изненадана, че има някакво нахвърляне срещу Diavolo, че пускал разни неща за Ивайло. Сякаш пък той насилва някого да ги отваря. Ами просто може да се подминават. Поне името е написано с главна буква и се вижда, лесно може да се прескочи. Може пък да има хора, на които им е любопитно и да искат да видят.

Благодаря за огромния труд, Diavolo!

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 22:04 от DamaPika

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Mерси за темата, страхотна анкета!

# 29
  • Мнения: 15 960
Ваня не качва само снимки. Вчера в инстаграм е публикувала баснята Бухал и светулка, във фейсбук освен профил, има и страница и преди час имаше live, но не съм го гледала.

Общи условия

Активация на акаунт