Време е за ИКЕА! - Тема 36

  • 35 908
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 68 570
Няма такива шалтета каквито търсиш.

# 211
  • Мнения: 3 990
Хубави шалтета видях в Бриколаж. Купих за мойто легло.

# 212
  • Мнения: 4 658
Благодаря ви Simple Smile
А памучните чаршафи 100% памук с ластик дали много се свиват? Чудя се дали да не взема малко по-големи заради това или не? Искам ластика да стигне под долния ръв на матрака - тоест да обхване височината му, за да не се цапа матракът

# 213
  • Мнения: 5 282
Погледни и в Jysk, от там са ми протектори и шалте. В стая на сина ми вместо шалте съм метнала тънкото одеяло, пак от там, пасна цветово.

# 214
  • Мнения: 501
Аз ползвам това за пейка в коридора.
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/tv-stands-media-u … m-cherno/90243297
Много съм доволна. Сядаме, а за повече обувки съм сложила
https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/clothes-an … 14x24-sm/20434832
И аз я харесах, но се притеснявам, че няма да издържи посядване отгоре, особено на едри мъже...
Черното като на hemnes-а ли е или не?

Не е като на Хемнес-а. Лак е пдч, Хемнес е масив. Разликата е голяма и в здравината и в цвета.

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Благодаря!
Знам за материала и здравината.
Скрит текст:
Въпросът ми беше по-скоро за цвета, защото пейката трябва да си пасне със стенна етажерка и тв масичка Лак, близо едно до друго ще са, а между двете помещения няма врата...И да не се "бият" двата цвята...

# 216
  • In transit
  • Мнения: 11 775
Благодаря ви Simple Smile
А памучните чаршафи 100% памук с ластик дали много се свиват? Чудя се дали да не взема малко по-големи заради това или не? Искам ластика да стигне под долния ръв на матрака - тоест да обхване височината му, за да не се цапа матракът
Вземи си точния размер. Не се свиват и влизат под ръба на матрака. Протектори имам от най-евтините икейски и съм много доволна.

# 217
  • Мнения: 5 080
Как стои въпроса с анулиране на поръчка, която съм използвала 2500точки (10лв отстъпка). Ще ми ги възстановят ли по профила след анулиране.  От 1 седмица съм направила поръчка и още стои на етап приета, искам да добавя още неща към поръчката, но дали го правят не знам или да пусна нова поръчка.

# 218
  • Мнения: 6 276
Как стои въпроса с анулиране на поръчка, която съм използвала 2500точки (10лв отстъпка). Ще ми ги възстановят ли по профила след анулиране.  От 1 седмица съм направила поръчка и още стои на етап приета, искам да добавя още неща към поръчката, но дали го правят не знам или да пусна нова поръчка.
Тези точки ще ги възстановят.
Нови артикули към стара поръчка НЕ могат да се добавят. Пусни нова.

# 219
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292
От няколко дни звъня на Ренус на 0700 и т.н. и след 5 Мин на изчакване, кръц и прекъсват. Сто пъти ги набрах.
Някаква идея как да се свържа с тях?
Четох назад че вече не били те, аГебрюдер Вайс,  но това ми дават от икеа.

# 220
  • София
  • Мнения: 3 148
Снощи взехме един Пакс 75/58/202, всичко имаше, чак се учудих. Е, на бял гардероб чекмеджето ще е в избелен дъб, но това е дребен кахър. В гаража ще е, така че няма да ме дразни че е различно.
Обаче, си знам урока вече. Никакви поръчки, доставки, отиваш, взимаш и товариш в колата. Така проблем не съм имала нито веднъж. Е, освен излизането с бебешка количка, но това е друга тема.

# 221
  • Мнения: 68 570
На мен са ми пратили всичко, въпреки че при финализиране на поръчката два от артикулите ми ги даваше вече изчерпани и се появи оня червен надпис.
Аз натиснах обаче поръчай и мина.
Никой не ми се обади че не са налични част от нещата. В превозвач е вече.
Явно са ги събрали от магазина, офлайн магазина...ми ок съм, много добре.

# 222
  • Мнения: 421
От няколко дни звъня на Ренус на 0700 и т.н. и след 5 Мин на изчакване, кръц и прекъсват. Сто пъти ги набрах.
Някаква идея как да се свържа с тях?
Четох назад че вече не били те, аГебрюдер Вайс,  но това ми дават от икеа.
И аз съм със същия проблем, един ден проброих 21 повиквания  към телефона им. Толкова се ядосах, седнах и написах гневен мейл. Нищо не последва. Нито някой се свърза с мен, нито върнаха мейл. Сериозно се замислям за жалба към КЗП макар, че не знам дали те биха могли да направят нещо. Обаче такава голяма фирма и да не може да се свържеш с тях дни наред е безобразие.

# 223
  • Мнения: 46 488
От няколко дни звъня на Ренус на 0700 и т.н. и след 5 Мин на изчакване, кръц и прекъсват. Сто пъти ги набрах.
Някаква идея как да се свържа с тях?
Не можеш да се свържеш, вероятно нарочно са спрели операторите, защото доставките им са тотална каша. Не ги набирай повече и си провери сметката на телефона. Аз вчера установих, че съм навъртяла 80 лв. по същия начин. Мислех, че таксува, след като се свържа с оператор, но се оказа, че не е така. Толкова ме е яд, че не мога да си намеря място. Не стига, че загубих сума ти дни, в които ме лъжеха да чакам, че всеки момент ще дойде куриер, ами и олекнах с толкова пари.
Пуснах оплакване в Икеа за грешна информация от страна на операторите им. Всеки един, на когото попадна ми казва различна дата, различен доставчик и т.н.
Това ми е последната онлайн поръчка, докато не сменят транспортната компания.

# 224
  • Мнения: 5 658
Влизам с въпрос: дали има в Икея етажерки кубове за стена, но с по-големи размери от тези:


https://www.emag.bg/komplekt-etazherki-felis-universalni-raftove … 221/pd/DJFJ5DMBM/

Общи условия

Активация на акаунт