Отговори
# 495
  • Мнения: 8 487
Дидко, отива му бяло и явно затова се в такива дрехи се мъдри. Браво на феновете на Озан, че са се сетили да подкрепят такава кауза в негова чест. Много благородно. Вай, много са щастливи ТюрСом. Laughing

За Ахсен четох, че щяла да снима филм и преговаряла за сериал. Ще видим - може в някое от двете да е с Озан.


Сера.

# 496
  • Мнения: 9 202
Феми,
Според Бирсен сериалът на вашия Чачо най-после си е намерил пристан и отива по Нетфликс. Щяло да има и съобщение за датата.
Ахсена пише в инста за някаква пиеса (моноспектакъл), Озан пуска плакат на пиеса (не е негова). Дано покрай театъра да работи и за ТВ/кино. А най-добре всичко 😍

Серкан Алтунорак колега и приятел от театралната пиеса в която са играли подкрепя го
Иначе ОзПел са ходили да гледат Незакет колежката от Мисафир...

Снеже горда съм че ще помогнем Шермин говори със семейства пак казвам който иска да се включи просто да ми пише...

# 497
  • Мнения: 27 672
Дидкооо , време е за Озиии
 
Фен си на Ивана
Пеликана така ги разкарва Joy

https://www.youtube.com/watch?v=ol7V4Vl0xwE

Kiss




Revolving Hearts

# 498
  • Мнения: 9 202



Един Джении клип за поздрава за тенкю...
Харесвам я като личност да израснах с нейните песни във петъчно-съботните ми престои при майка и татко.

АРХИВ:
Серкан,Ози и Мурат











„Всъщност няма такова нещо като тъмнина. Всичко е светло. Звезди има навсякъде, навсякъде, на всяко място на небето. Знаете ли защо изглеждат тъмни, защото звездите са толкова далеч, а светлината още не ни е намерила извън времето. Но той ще намери. И един ден небето винаги ще бъде светло, навсякъде, където погледнете, ще бъде светло“ Killology е историята на Мейзи, Дейви, Алън и Пол. Историята на опитите да бъдем баща и син. Историята на егоистични, корави, безмилостни хора, които се опитват да оставят отпечатък, дори когато се сбогуват. Тази игра ни казва за какво ни служи дъгата на врата, значението на любовта в живота и това да бъдем баща и син и за съжаление колко недостъпни са звездите!

Killology е пиеса, която се оформя около пресечната точка на животите на Пол (Серкан Алтунорак), Алън (Гювен Мурат Акпънар) и Дейви (Озан Долунай) или тяхното непряко влияние един върху друг. Killology е компютърна игра с концепцията за убиване на хора, която Пол открива като дигитален начин да отмъсти на баща си. В основата на компютърната игра, която се основава на вариантите за убиване на хора, не е да убиеш веднага, а да удължиш смъртта и да се задоволиш с още мъчения. Благодарение на Killology, която достига и е обикната много хора, Пол става много богат човек. Пол обаче е роден като богато дете от семейството и е възпитан от психология, която не знае граници в това, което може да прави. Дейви, от друга страна, е роден и израснал в предградията, видял е баща си Алън само веднъж, когато е бил на осем години, и тогава фигурата на бащата се появява на фрагменти в живота му. Баща му е много ценен за Дейви. Когато била на осем години, тя му дала куче на име Мейзи и след това изчезнала. В този момент, въпреки че не виждаме Мейзи, можем да кажем, че тя е с нас като абстрактен персонаж в по-голямата част от играта. След като баща му си тръгва, Дейви остава сам с майка си, която не знае много за света и не може да обясни на майка си колко опасни са улиците. В пиесата виждаме части от Дейви на 8, 12 и 15 години. Дейви, много наивно и емоционално дете, среща насилие от самото начало на живота си и преживява фрактури. Един ден група деца, играещи на видеоиграта Killology, чиято склонност към насилие се увеличава, измъчва и убива Дейви. Бащата Алън, който се появява по това време, избира да си отмъсти на Пол, който създаде компютърната игра, като метод за справяне с тази ситуация.

При едновременната постановка на сцената виждаме всички актьори на сцената. Всеки от тях говори своите монолози или ограничени диалози последователно. Слушаме всички тези истории от техните уста и се опитваме да визуализираме случващото се в собствените ни умове с помощта на актьорски изпълнения. От една страна виждаме Пол да се бори със сложните чувства, които изпитва към баща си, който го е отгледал с амбиция за успех, от друга страна, следваме историята на Дейви, който никога не губи любовта си към баща си, който го изостави на много малка възраст. Алън, от друга страна, се появява пред нас като човек, който е зает да изпълнява своите късно бащински задължения, за да намери цел в живота. По време на играта, която продължава около два часа, всъщност е възможно да се правят много изводи. В допълнение към основната си тема, играта, която има голяма верига от странични теми, засяга голямо разнообразие от теми като дигиталната ера, глобализацията, егоизма, насилието, омразата, консуматорското общество, имуществото и справедливостта. Гледайки на това, че е баща и син от две различни групи, той запазва мащаба си на ролеви модел широк, който включва социални и класови крайни кътчета. Така той създава критика на семейството, обществото и индивида, като разглежда различните групи, които изразяват обществото и се намират на граничните линии. Той го разглежда от по-висока гледна точка, включително въпроси като любовта и липсата на любов, които липсват в основата на тази критика.

Killology е представена за първи път у нас като текст с актуална тема и перспектива. Няма да е погрешно да се каже, че Гари Оуен е имал език като неговите съвременници Марк Рейвънхил или Филип Ридли. Има стила и духа на пиесата, наследявайки наследството на късните английски драматурзи от In-Yer-Face. Декорът на пиесата, която беше поставена на оригиналния си език в Кралския двор в Лондон през 2017 г., е подобна на тази у нас. Използването на музика е съвсем уместно, но необходимостта от функциите на някои използвани предмети и мизансцена навежда на размисъл. Най-впечатляващите от тях са изпълненията на "поул денс", които Серкан Алтунорак изведнъж започна да изпълнява по време на своите монолози. Това представление, чиято точка на пиесата не е разбрана, не допринася нито за темата, нито за някаква конотация в разказа. Опитваме се да мислим като публика, за да разбере тази мизансцена, но се оказва, че това е изморителна подробност. Можем да кажем, че създава усещането, че „играчът има такъв талант, нека го поставим някъде в играта“. Трябва обаче да се отбележи, че актьорската ориентация и мотивацията на Алтунорак са доста последователни. Озан Долунай със сигурност има обещаващо представяне като млад актьор. Неговата номинация за най-успешен млад артист на годината на наградите Afife Jale тази година остава в сила. Може да се каже, че Гювен Мурат Акпънар също направи произведение, което допринесе за изявите на неговите съотборници. Въпреки това, продължителността на играта може да се съкрати малко. Въпреки че се казва, че моментите, изиграни с Ess, понякога понижават темперамента, ще бъде икономично да дадем малко похвала на играта, така че да не представи послание или предложение, които разбрахме преди няколко сцени. С всичко това не знам дали Killology ще продължи и през следващия сезон, но се планира да се представи до края на юни. Мога да кажа, че това е красива игра, която трябва да се види и гледа, докато има още време.

И видео от самата Killology не бях попадала на толкова информация за пиесата.

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 21:28 от x BlackRose x

# 499
  • Мнения: 8 487
Интересно звучи театралната постановка. Диди, благодаря за превода. Flowers Hibiscus

Нова снимка... пак с този костюм... вкисна се с него.

# 500
  • Мнения: 9 202
Да и мен ме заинтригува Снеже
Ех това поло бе...

https://twitter.com/PainOfSepid/status/1494365871707414531

Яъз Егемен и Дженк Карачай
Бебеклерим ....


Тази сутрин се събудих с нагласа за това
Дано повторят някога ако ще и в филм да е защото няма рахат за мен и Феми




За превод ще направя всичко възможно когато се почувствам по добре след всички тези пречки на пътя ми.Корони,морони,омикрони и тн...
Иначе имаме и АУ видеа да правим дошъл е и моя ред да мисля какво мога да измисля.



Един красив клип на Ефнан и Азиз / АзЕф/

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 09:08 от x BlackRose x

# 501
  • Мнения: 27 672
Дидко , тези двамата са  душевна рана Broken Heart Няма рахат докато не ги съберат без да се притесняваме .
Майната му на рейта . Аксой не се бори . Стана нещо ама какво ?
Хазал досега не е повтаряла екранен партньор . Разбира се знаеш обсесията с Чаатай .
С Ози се превръща в такава . Двамата нищо не изживяха Sob
Представяш ли сцена Гирай се приближава , прошепва , тя трепери  погледите и красивите очи и на двамата се сливат , ръцете се докосват . От пода ша ме събират . Талант и красотааа !

https://twitter.com/fikofirarda/status/1493180420216823809?cxt=H … WgoC9ycrr67gpAAAA
Сладкиш ,който пее и свири на китара .  Ще стане артист Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 15:49 от femmi2

# 502
  • Мнения: 9 202


Единственото в да я вкараме за Дженк за трети измислен ЗИ сезон даже и Снежка ще е доволна и ще забрави за ДжемНед

# 503
  • Мнения: 27 672


Единственото в да я вкараме за Дженк за трети измислен ЗИ сезон даже и Снежка ще е доволна и ще забрави за ДжемНед

Колко е гюзелим тукааа . Пу .Heart Eyes Обичам мъжете с набола брадица .

Живите - мъртви няма да възкресяваме .  Искаме ги в романтик филм . Нещо като с Онур Туна .

Дидко:hugs: имаш ли възможност да минеш в диспансера . Трудно ми е сама да си пиша .
Може да постнеш новият постер на Пера Палас .

# 504
  • Мнения: 8 487
Диде, доволна ще съм, ама няма да забравя Нед най-вече. Laughing




Сера, на колажа е с майка си.



# 505
  • Мнения: 9 202
Ще си направим нов триъгълник Гедже- Дженк който се мисли за Гирай и Недим
Джема да яде лук ще възкръсне Джета променена и добър човек и така асъл Хепи енд а Джема на село с анне мис гиби край...

😂😂😂

Да подчертая че Ердем е само добър приятел...Казвам ви харча се в България ще спася киноиндустрията

# 506
  • Мнения: 27 672
Как ще възкръсне ?
Това и в Холивуд не могат да го измислят:joy:
Джема по добре наистина да си беше стояла на село. Бабката ги подкукоросва най вече другата сестра.

Дидко ти хептен ще подлудиш човека. Joy
Дженк , Гирай ,Недим.
Ко не могат да измислят сценария да ни се обадят или да прочетат бг мама.
Ама колкото и да ни се иска Буура почва проект ,Ози се готви ,Хазал и тя .
Няма да бездейства.
Буура ще е с Демет ,Ози не се знае още. Ами ако не с Ахсен продуцента да помисли и възползва от Хазал и Ози. От това може само да спечели.
Да е на платформа лютфен.

# 507
  • Мнения: 2 449
И защо Дженк да не може да възкръсне? Както казват лудите рускини (онези с вампирските серии и всякакви фантасмагории), ние дори погребение не видяхме, да не говорим за смърт. Тя само се подразбираше.
Освен това, Феми, те некротирало бебе съживиха, което е около две степени по-невъзможно от спасяването на внезапно разболялият се от неизвестно какво Дженк, който мина стотина медицински прегледа (след гръмването), без никой лекар да види проблем 😂 Че и дрогираният Недим се изчисти без абстиненция. Медицински чудеса да искаш в ЗИ.
Тези дни, покрай повторенията, се сетих за още едно нещо, което не ми се връзваше. Откъде Дженк, който не се е прибирал от години (така каза Шена в 1 епизод) има приятели, с които ходи по баровете? Че той преди да замине беше хлапе, което дори пари нямаше (сцената с портфейла). Кога научи баровете, че и приятели завъди? Същото исках да питам и за Джема - когато Сехер и Джерен прозвъняваха приятелките й. Че тя от висене около момчетата Карачай кога успя да намери приятелки? Нямаше много логика в тези моменти, явно някой е имал да връзва сцени. 😂 Този сериал, ако намеря сили да го изгледам пак, сигурно още дупки ще открия.

# 508
  • Мнения: 9 202
В тоя сериал само брат близнак на Дженк от моя сценарий липсваше че да се гръмна от хауса на шоковете
Бори горчи ли още че не можеш да гледаш или се чувстваш предадена?

# 509
  • Мнения: 27 672
Бори , не съм гледала подробно края.  
Може да се измисли нещо. Примерно лекувал се тайно и са измислили мнима смърт.
Тоя сериал преминава у сферата на фантастиката.
Трябва сценариста като почне да си довърши неговата идея.
Ще вкараме и Гедже Ноу проблем. Тя ще го излекува от несподелената любов на Джема и това което преживя.
Сигурна съм че в Гост Гирай щеше да се бори или да признае какво чувства. Повече към Ердем и децата я тегли, щото разбра какво е да имаш истинско семейство.
Не видяхме и дома му или спи в полицейския участък ?!
Това с Тунч нямаше да приключи толкова бързо.
Поне завърши с Хепи еднд колкото и нагласено да е.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 20:15 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт