Отговори
# 480
  • Мнения: 9 623
Тежък рап слушала Пелка и не можела да слуша слоули песнички заради дървото което е на предната седалка
Ха-ха-ха...така и се пада да стои отзад като остъпва място на дървото

Нов трейлър на Берковия сериал



Нови видеа на ДженДжем




Озан и Бахар АУ видео -





Фемка все пита за Озанко на мотор аз на аватарче си го сложих чакам да го отразиш...

Успех на Хазалче в Пера Палас от 3-ти март гледам,че има нов тийзър. Дано разбият Нетфликса...

# 481
  • Мнения: 2 449
"Дървото" се оказа огромен трилистник и Пеликанът си представя как котките ще се катерят по него. 😂 Досега не са имали големи растения, по които да се учат да се катерят и нямат такива навици, но Пела откъде да знае.
Подозирам, че котешкият инста профил е дело на Пела. Нещо много се размечта, чак "редактира" с маркер на снимка татуировката на Озан.
Уф, няма да свикна с вродената й тъпота, сори

# 482
  • Мнения: 27 927
Дидко ,  отразявам веднага Ози на мотора с авчето Sunglasses
От фотосесия ли е , виждала съм я и преди ?

Колежката с нов тийзър . Пожелавам й успех и да се хареса по света .
https://www.youtube.com/watch?v=zHr5pdpGEBc&t=1s

# 483
  • Мнения: 9 623
Инстайл 2017


# 484
  • Мнения: 2 449
Една от тези снимки беше на нощното шкафче на Шена

# 485
  • Мнения: 9 623
Една от тези снимки беше на нощното шкафче на Шена



Ето тази беше

А тази я пускам да оплакнем очи

# 486
  • Мнения: 8 643
Нова на Беркош. Heart Exl

# 487
  • Мнения: 9 623
Симпатяга и пак с бялото поло 🤭

Ози от лятото



Аз,Шермин и още доста фенки на Озан решихме какво да му подарим.
Знаете за болните деца от СМА ще се опитаме да дарим пари за рождения ден на Ози за някое от тях първо да видим какво ще измислим и Шермин да вземе разрешение който иска да се включи може да ме уведоми освен това Ози е благодарил за подаръците си на Шермин и тя е в пълен шок
Ахсен ще снима филм всички се питат дали не е с Ози?
Интересна анкета попаднах според фенки на Пънар най-много искат да я видят с Озан а в анкетата има имена като

Çağatay Ulusoy22.4%
Barış Arduç22.4%
Aras Bulut İynemli25%
Ozan Dolunay30.3%

76 votes·Final results

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 13:51 от x BlackRose x

# 488
  • Мнения: 27 927
Дидко , готино лятно фото на Ози .
Днес е денят на добротата , Ози показва съпричасност и добрина .
На моя човек и да искаме не знам как да му изпратим подарък изобщо чете ли мрежите ? Не сме виждали очите от тийзъра . Иначе  той и Хазалка са добрички .

Ахсен ще е  с Ози  нали се последваха . Въпроса за кой проект ?  Ахсен игра с Чачи в Мениджър ара , когато гостува като гост звезда .



Бюлент Шакрак с децата .

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 13:51 от femmi2

# 489
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Диди я ми пиши на лично още за този проект ? Аз ще ходя тези дни да вкарам пари по сметките и имам желание да помогна ( гледам, когато имам парички да помагам )

# 490
  • Мнения: 9 623
Габи готово нека вземем разрешение а пък добрата воля винаги можем да я проявим.
Феми така е добро момче е мисля че би се зарадвал за такова нещо няма да забравя как искаше да помогне на Елиф Ева и как се включи и в други такива разговори за събиране на пари.
Много ми бяха мили с Беркер в чата душата ми се напълни че пак се подкрепиха в поредната кауза жалко че нямаше време за детенцето
Кой знае може този път да успеем
Една Едже беше плакала че не успя да спаси едно дете няма да го забравя,но тя е много чувствителна личност.

ТюрСом

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 14:17 от x BlackRose x

# 491
  • Мнения: 2 449
Диди, и аз се включвам, само кажете какво сте измислили. ❤

# 492
  • Мнения: 9 623
Който иска да се включи да ми пусне Инстаграм на лични

# 493
  • Мнения: 2 449
Феми,
Според Бирсен сериалът на вашия Чачо най-после си е намерил пристан и отива по Нетфликс. Щяло да има и съобщение за датата.
Ахсена пише в инста за някаква пиеса (моноспектакъл), Озан пуска плакат на пиеса (не е негова). Дано покрай театъра да работи и за ТВ/кино. А най-добре всичко 😍

# 494
  • Мнения: 27 927
Бори , току що го прочетох.
Да почват да го снимат вече .Обичат го него и са видели шанс отново да привлекат златната си рибка . Предпочита си платформите.

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 15:21 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт