Отговори
# 510
  • Мнения: 8 980
Бори , не съм гледала подробно края. 
Може да се измисли нещо. Примерно лекувал се тайно и са измислили мнима смърт.
Тоя сериал преминава у сферата на фантастиката.
Трябва сценариста като почне да си довърши неговата идея.
Ще вкараме и Гедже Ноу проблем. Тя ще го излекува от несподелената любов на Джема.
Сигурна съм че в Гост Гирай щеше да се бори или да признае какво чувства. Гедже повече към Ердем и децата я тегли щото разбра какво е да имаш истинско семейство.
Не видяхме и дома му или спи в полицейския участък ?!
Това с Тунч нямаше да приключи толкова бързо.

Заменям Елчин вкарвам Гедже-

Казвам ти цялата си идея Недим за да не изгуби Дженк го спасява оперират го Гедже през това губи годеника си или поне тя така си мисли и тогава Недим разбира че Дженк има брат близнак
Стават съюз с Гедже тя да се грижи за Дженк мислейки си е умрелия и годеник.
Така хем Недим си отмъщава на Дженк хем го и печели защото борбата му е да жив брат му.И така Дженк нито помни кой е нито знае нещо за себе си помни само една миризма дали е на Шена или на Джемре не е ясно...

# 511
  • Мнения: 2 449
Диди, като гледам различни сцени в инста, си спомням емоциите и надеждите, които имах. До последно. Също, колко ви хареса Недим на сватбата. Да, така беше, хареса ми. Имаше и закачка и всичко. И после - нищо. Заровени кървави ризи, клетви за мъст - и нищо. И Джема, която ставаше все по-куха ревла и морализаторка, докато се възползваше да е снаха на Карачай, да не прави нищо и всъщност да живее мечтата на Джерен, на която се присмиваше. И само ходеше да се обяснява с Шена, че Дженк държи повече на нея и ще предаде майка си. Вбесяват ме.
Моята идея за продължение е различна. За мен Недим винаги е знаел, че Дженк му е брат. Но не е искал брат, а живота на Дженк. Всичко, което според него е имал Дженк, Недим е смятал, че му принадлежи. Така че идеята Дженк жив, забравил и далече му е Ок. И става проблем като се връща и започва да си спомня. Но още не мога да реша помни ли Джема или не.

# 512
  • Мнения: 8 980
Ден на обсесия ни е днес



Добро утро и хубав ден!

# 513
  • Мнения: 27 514

Сладури .Heart Eyes  Този проект на Ози не съм го гледала но имам желание .
 Обърках се кой близнак ша гледа Гедже , кой помни , кой йок .
Ще се лекуват взаимно душевно .  Да не помно какво е преживял и да си спомни вече ще е нов човек .
Хазалка ще е по добра мед сестра от Джема . Може и името да сменим на Йешим или ще оставим Гедже . Green Heart

Ози като се раздели с Пелка ще се радваш ли ? Като страда и на теб ще ти е гадно .
Аз съм лоша и  чакам идилията да свърши при моя човек .
Какво да направя като не свикнахме . Живота си е техен !
Щом е хепи се радваме . Върви му в кариерата.

това чок ми хареса от обсесията .

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 20:17 от Не се сърди, човече

# 514
  • Мнения: 8 980


https://turkstar.in/perevod-intervyu-elif-dogan-i-ozana-dolunaya … -vatan-iyul-2018/



Нямам думи Феми просто човешкото мнение и хапките по някого десет пъти трябва да се мислят какво ще кажеш особено като хапеш съфорумка...и се отмяташ че е така. 🙄
Нейсе...Киро че и Ози да са щастливи и обесесия все ще има...

# 515
  • Мнения: 8 418
Дидко, и аз съм на мнението на Феми - остави ги, защо се занимаваш с тях? Да си страдат, като искат - тяхна работа. Не знам вашето по Озан, дали е обсесия, но тяхното по ХанКер е точно такова. Керем не е започнал кариерата си от този сериал, че да се пише единствено за него, и то не точно за него, а най-вече за връзката му с Ханде. Че в темата, ако има 2 снимки на Керем, има 20 на Ханде. Като толкова си я обичат - да и направят тема и да си пишат там и да и се възхищават. Тогава ще се разбере кои са истинските фенове на Керем, аз мисля, че са десетина най-много. Другите са там, заради Ханде, убедена съм. Въобще нямам намерение да пиша в онази тема, ако ще да е истина това с раздялата или не е, и независимо от симпатиите ми към Керем, ако продължава да е в този вид - ах, колко е хубава, ах, колко са сладки... А сега не ми се описва положението. Няма лошо, но всяко нещо трябва да е с мярка. То от толкоз възклицания и снимки на Ханде не може да се намери някаква информация за Керем, ако някой търси.

За да не е съвсем спам.

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 16:50 от ·٠•Snejka•٠·

# 516
  • Мнения: 27 514

Heart Eyes

Така е . Темата стана Ханде  и личният им живот .

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 16:29 от femmi2

# 517
  • Мнения: 8 980


Снеже толкова съм съгласна но каквото такова човек трябва да мисли какво се прави и се пише.


# 518
  • Мнения: 8 418
С йенгето и мама Круела от Алев Алев.

# 519
  • Мнения: 8 980
Е нееее... 😂😂😂


# 520
  • Мнения: 8 418
Първият не го знам кой е, но е добре с тази прическа, обаче Озан... добре, че се подстригва. Laughing Laughing Laughing

# 521
  • Мнения: 8 980
Фикрет Кушкан на младини е първия
Озан е с тази визия в гимназията


# 522
  • Мнения: 27 514
Joy  Къдравелко .  Новият причос кърти ...

# 523
  • Мнения: 8 980


Архив по нормално къдрав но с очила



Снеже , дали и Рижо би се изтегнал така ако го види или Веска ще го надере я ти кажи? 😂😂😂

# 524
  • Мнения: 8 418


Снеже , дали и Рижо би се изтегнал така ако го види или Веска ще го надере я ти кажи? 😂😂😂

Рижко по  принцип е страхлив и се доверява само на мен и донякъде на баща ми, а Веска си е зла - ще е надран 100 процента. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт