Августинки Тема 2

  • 20 807
  • 695
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 621
BPM (beats per minute) би трябвало да е, поне при мен е така.

# 676
  • Мнения: 1 350
Момичета аз прокървих с по- голямо петно и веднага отидох на преглед, всичко е приключило с мойто човече… нямаше вече сърдечна дейност. Казаха, че от около 2 дни явно е спряло всичко, а от толкова гърдите ми спаднаха съвсем… Много ми е тъжно но си обещах да гледам на пред… Пожелавам ви прекрасни бебчета да гушкате и всичко да е на ред!

# 677
  • Мнения: 146
Момичета аз прокървих с по- голямо петно и веднага отидох на преглед, всичко е приключило с мойто човече… нямаше вече сърдечна дейност. Казаха, че от около 2 дни явно е спряло всичко, а от толкова гърдите ми спаднаха съвсем… Много ми е тъжно но си обещах да гледам на пред… Пожелавам ви прекрасни бебчета да гушкате и всичко да е на ред!



Много,много съжалявам. Горе главата и следващия път до финал . ❤

# 678
  • Мнения: 2 822
Момичета аз прокървих с по- голямо петно и веднага отидох на преглед, всичко е приключило с мойто човече… нямаше вече сърдечна дейност. Казаха, че от около 2 дни явно е спряло всичко, а от толкова гърдите ми спаднаха съвсем… Много ми е тъжно но си обещах да гледам на пред… Пожелавам ви прекрасни бебчета да гушкате и всичко да е на ред!

Лилиум много съжалявам. Прегръдки и бъди силна.😥❤

# 679
  • София
  • Мнения: 5 621
Съжалявам, Лилиум. Кураж и следващия път да гушкаш бебе на финал!

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Лилиум, съжалявам 😔 Бъди силна и съвсем скоро да видиш двете чертички, да изкараш една безпроблемна бременност и да си гушнеш рожбата! 🍀💜

# 681
  • Мнения: 543
Lilium, наистина жалко, че така е станало. Пожелавам ти сили и скоро нова, успешна и безпроблемна бременност Kissing Heart

# 682
  • Мнения: 41
Lilium, ужасно съжалявам! Знам какво преживяваш! Желая ти сила, и много , много скоро здраво бебче! Успех!

# 683
  • Мнения: 60
Понеже си имаме едно момченце много се надяваме сега да си имаме момиче. Даже специално си е правено за момиче, правихме секс 3 дни преди предполагаемата ми овулация и по всичко което съм изчела в нека трябва да е женско. Но каквото такова де, живот и здраве ако е момче ще имаме стимул за трето дете.

# 684
  • Мнения: 102
Много съжалявам, Лилиум! Вярвам, че в най- скоро време пак ще видите двете чертитчки и ще има успешен край! ❤

 quote author=Lilium Simple Smile link=topic=1397142.msg44116021#msg44116021 date=1641836358]
Момичета аз прокървих с по- голямо петно и веднага отидох на преглед, всичко е приключило с мойто човече… нямаше вече сърдечна дейност. Казаха, че от около 2 дни явно е спряло всичко, а от толкова гърдите ми спаднаха съвсем… Много ми е тъжно но си обещах да гледам на пред… Пожелавам ви прекрасни бебчета да гушкате и всичко да е на ред!
[/quote]

# 685
  • Мнения: 32
Момичета в 6г.с съм + 3дни.
От тази сутрин имам "страхотни"болки в кръста утре ще се свържа с доки.
На какво се дължат?
Благодаря.

# 686
  • София
  • Мнения: 371
Ние се надяваме на момченце този път. Аз и първия път като бях бременна исках момче, пък се роди дива девойка 😬
Моята дъщеря постоянно повтаря, че щяла да има сестричка, неще и да чуе за момче.
Капарирахме си мъжко кученце, мм вика ако и това е момиче, поне кучето да е мъжко хахаха.

Аз преболедувах в началото на ковид-а съвсем леко и оттогава нито съм се ваксинирала, нито съм разбрала ако съм го карала пак, не мисля и да се ваксинира. ММ е пък с венозна тромбоза и доктора му каза, че ако се ваксинира трябва да пие двойна доза от лекарството му, което и без това си е силно, и директно му забраних.
Та така моя следващ преглед е на 21. 01. А на 22ри отиваме във Варна да вземем кучо 💗😬

# 687
  • Мнения: 102
Изпий 2 но шпа, да те отпусне и почивай. Важно е да се свържеш док.

Момичета в 6г.с съм + 3дни.
От тази сутрин имам "страхотни"болки в кръста утре ще се свържа с доки.
На какво се дължат?
Благодаря.

# 688
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
Много съжелявам Лилиум.💔🙏🏼 Бъди силна и не се предавай! Пожелавам ти да се случи следващия път в точното време и да гушкаш здраво бебче!

Аз не съм ваксинирана, изкарах го преди повече от година, дано да са ми останали някакви антитела. Само се моля всичко да е наред и да е здраво бебчето, пола няма никакво значение. Имам притеснения как ще се оправяме с кучето че още е малко и много игриво, а който има йорки знае колко обичат вниманието и всичко да се върти около тях, но той е много любвеобилен, добричък, и се радва на всички живи същества, така че мисля че ще се оправим някак. Само да стигнем дотам.🙏🏼😅

# 689
  • София
  • Мнения: 5 621
Аз съм ваксинирана от август с Янсен. Имам и антитела. Не че е гаранция за нещо това.
Не съм го карала, явно съм късметлийка, защото работя с хора, пътувам в градски транспорт и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт