На пазар във Варна - тема 67

  • 35 036
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Извинете, ако сте споменавали, но днес 24ти, до колко ще работи Гранд Мол. Гугъл не казва.

# 16
  • Мнения: 15 356
Различно работно време имат различните магазини.Кината,ресторантите и бързите храни също.

# 17
  • Мнения: 8 757
Забравила съм да взема плик за пари, къде в неделя мога да намеря?
Дали в Хеликон ще има, гледам че са обявили, че ще работят ……

Като че ли в Дм имаше …..

# 18
  • Мнения: 1 132
Точно от ДМ съм купувала плик за пари, но съм виждала и в някои книжарници.

# 19
  • Мнения: 1 359
Кристалинче,приключих с тая работа аз 😁.Ученичка ставам и ще си заравям главата в книги за бебета.Като свърша курса ,ако имаш още едно бебе ще се споразумеем на разумна цена 🤭🤭🤭
Весели празници на всички и най-хубавите подаръци да получите !
Значи, по принцип в момента започвам тънко отдалеч да паля фитила за трето, но ме надушиха и ми забраниха да мисля за глупости 😁 обаче, дай жокер за какво иде реч, ако случайно шефа промени мнението си, да те имам под ръка 😁

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ И МНОГО ЗДРАВЕ! 🥰🍀🤗

# 20
  • Мнения: 1 444
И от мен весела Коледа! Много,много здраве и наздраве!

# 21
  • Мнения: 10 679
Весела Коледа на всички ! Бъдете живи, здрави и много щастливи !

# 22
  • Варна
  • Мнения: 138
Весела Коледа на всички. Търся домашен мъжки халат.

# 23
  • Мнения: 1 005
Търся мнения за рент а кар ? Намирам много в интернет, но искам препоръки за свестни, от които може да се наеме кола за 1 седмица. Благодаря ! Честита Коледа на всички !:evergreen_tree:

# 24
  • Мнения: 241
Извинявайте, откъде във Варна, ако знае някой, мога да взема утре на малкото едни памперс бански? Ще отскочим пътем за един горещ басейн, бански ще си купя в движение, ама памперсите не стават... 🤣

# 25
# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 138
Търся физически магазин/книжарница за албум/класьор за монети.

# 28
  • Мнения: 4 580
От къде да купя хубави домашни картофи? Имам два фраера, пробвах стотици видове от магазините и не ставаха. До момента в който случайно ми дадоха малко от едни домашни, които стават фантастика.. Запазват си формата и не прегарят, а стават златисти и хрупкави коричка....

# 29
  • Мнения: 1 359
От къде да купя хубави домашни картофи? Имам два фраера, пробвах стотици видове от магазините и не ставаха. До момента в който случайно ми дадоха малко от едни домашни, които стават фантастика.. Запазват си формата и не прегарят, а стават златисти и хрупкави коричка....
Отговор на въпроса не мога да дам, но ще се включа със съвет, надявам се не досаждам Simple Smile Въобще не искам да те разочаровам, обаче като опитна, ще ти кажа, че домашния картоф е неповторим и хич не е гаранция, че ще станат пак така хубави. Има сортове, подходящи за варене, други за печене, трети за пържене. Във фраера на мен ми се получават абсолютно всички, но попадна ли на френски мити резултата е гарантиран! Едни такива много лъскави и чисти са, обикновенно в мрежичка по 3кг ги намирам.

Общи условия

Активация на акаунт