Стараете ли се да изглеждате добре пред съпруга си?

  • 4 510
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Естествено е една жена да се стреми да изглежда добре.

Е, не отидох да раждам гримирана, като една съродилка, но все пак...

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Специално заради него- не.

# 47
  • Мнения: 6 155
Естествено, че се поддържам. Shocked Ако не за него, за кого?!  Wink

# 48
  • Мнения: 3 211
Да, това е въпрос на отношение към себе си, после и към околните.
Пеньоарът не е дреха, а състояние и по презумпция мирише на запръжка.
Аз ходя вкъщи по анцуг, но не е някой развлечен, спретнат е.

# 49
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Е, стараем се поне, но определено не само заради него а и  предимно за себе си. Не ходя с еротични рокли и напудрена като за специален случай, ама гледам поне да съм спретната и по възможност вечер да не мириша на манджа  Joy. Все пак мъжо ме е виждал и в добра и в лоша форма и не мисля, че това е проблем. За мен той е най близкия човек и приятел и искам да ме познава таква каквато съм. Обаче нали си го обичам и искам да съм най-добрата за него  Peace

# 50
  • Мнения: 6 998
Не, благодаря. Цяла седмица в костюм, гримирана, на токчета. Събота и неделя, когато съм с него, остават единствените дни, в които мога да нося грозните си камуфлажни панталони, стари дънки и прочие "чували", които иначе ни дрескодът на фирмата ми одобрява, ни майка ми Joy Добре че той много много не гледа такива неща. Даже като ме види официална и гледа така  Shocked А по принцип не се парфюмирам никога, защото кихам от парфюми, ползвам от сухите дезодоранти.

# 51
  • Мнения: 509
Винаги се старая.Защото само така се чувствам добре.

# 52
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не съм от тези,дето още като станат сутрин и почват с прическите и грима Naughty. Гледам да съм в 'приличен' вид и толкова Peace. Като живеем заедно е невъзможно да не ме види,като си правя маска на косата и съм вързана с бабешка забрадка Embarassed. Или като се обезкосмявам... Joy

# 53
  • Мнения: 4 629
Обличам се добре заради себе си най-вече. Не ми е приятно да нося дрехи в къщи, с които ще ме срам да се покажа пред блока. А също и да мириша като  Sick Къпя се и се парфюмирам дори, когато не излизам

# 54
  • Мнения: 1 811
То не е въпроса как са ни виждали мъжете, то и моя ме видя 40 мин. след като родих и не прибичах на човек...
Като цяло се подържам, е не ходя с червило вкъщи, но гледам да имам добър външен вид, както някои са писали не се знае с кой може да дойе без да ме предупреди, няма да го излагам я.
Напоследък нещо съм се вманиачила да съм лакирана  Grinning Като излизам, дори и за детската кухня винаги си пръсвам нещо свежо и си слагам гланц за усни.

# 55
  • Мнения: 472
Май не съм от тези дето се стараят,все гледам да ми е удобно(анцунг и по-широки блузи),пък и от "доместоса"(при чистенето) повечето ми домашни дрехи са на обезцветени петна.
Онзи ден мъжа ми ми направи забележка Embarassed и аз си взех поука-всички раздърпани дрехи на боклука и за парцали.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
Старая се винаги да изглеждам добре. Естествено мъжът ми ме е виждал и в ситуации, в които едва ли съм била супер привлекателна - когато съм била болна, преуморена. Ама то не се обича само заради вънщния вид...
Раздърпана никога не ходя, де - аз самата се дразня и не се чувствам комфортно.

# 57
  • Мнения: 4 187
Не се старая, просто винаги изглеждам добре (поне в неговите очи)  Mr. Green!

# 58
  • Мнения: 397
На първо място се старая да изглеждам добре заради самата мен!
Защото, ако ти не се харесваш и не изпитваш уважение към себе си - как тогава ще очакваш другите да те приемат?!
Харесва ми да се поддържам добре пред мъжа ми и сина ми /а и всички околни/ както навънка, така и когато съм си вкъщи.
Това все пак е и един вид уважение и спрямо твоето семейство!
Не мога да ги разбера някои жени, които вкъщи приличат на... Sick, а когато излязат - не можеш да ги познаеш!?! Blush
Естествено не казвам, че вкъщи трябва да ходиш супер наконтена, но все пак задължително трябва да си добре изглеждащ за радост на твоето семейство, а и за твоето собствено самочувствие!!! Peace

# 59
  • Мнения: 494
Старая се ,но най вече заради себе си и за другите .На мъжа ми май му е все едно как ще изглеждам, дали ще съм се спретнала като мръсница или като лелка.Не е болка за умиране ,защото има кой да ме забелязва. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт