Форумни липси № 9

  • 276 788
  • 2 438
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 862
За Красимира никой нищо не казва.
Явно никой я няма във ФБ.

# 76
  • Мнения: 14 751
Нормално е някой да си тръгне,заради лични проекти,досада,изчерпване и т.н.Ненормално е,когато някой не може да живее без форум,мрежа.Говоря за много сериозни,дълбоки случаи и приемат и себе си,и мрежата,твърде лично и сериозно.Тези,които ми липсват го знаят Smiley и сме наясно.Имаше хора,които си казаха в прав текст,че си тръгват без сръдни и обиди.Ако/когато решат ще се завърнат.Няколко пъти в такива теми съм писала,че ми липсва Гери.Доколкото разбрах в един момент и тя е казала просто,че напуска без някакви драми.Не знам подробности.

# 77
  • Мнения: 1 046
Интересна тема,ще чета.Не знам дали сте писали,аз много не помня и не пиша много много,но се сещам за един ник-бгтатко или нещо подобно.Сега има един баштатко,дали са една и съща личност или?

# 78
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 801
Бг татко беше известен с пространствените си фермани и доста често критикуваше.

# 79
  • Мнения: 1 276
Тъкмо да питам за Касита и прочетох, че вече не пише тук. Преди 7-8 години имаше и потребителка с ник ...Jesus, мисля че така се пишеше. Беше ми интересна.

# 80
  • Мнения: 7 162
Пиша тук от 2007 година.
Имало е наистина колоритни личности, които помня, но за разлика от реалния живот, тук никой никога няма да ми липсва наистина. Един потребител си тръгва, но идва друг...

# 81
  • Мнения: 2 298
А какво стана с Какво?, дето първо беше мъж, а после жена?

# 82
  • Мнения: 2 661
PAV1 не е ли pkol?

# 83
  • Мнения: X
Останала съм с впечатлението, че pkol е мъж.

# 84
  • Мнения: 1 276
Току що в темата "Големите загадки", която преди време четях с огромно удоволствие, забелязах, че авторът е Анонимен. Защо не излиза ника на Тесла?

# 85
  • Мнения: 656
Интересна тема,ще чета.Не знам дали сте писали,аз много не помня и не пиша много много,но се сещам за един ник-бгтатко или нещо подобно.Сега има един баштатко,дали са една и съща личност или?

Не ми звучат сходно, май не е същият човек. Иначе и на мен ми беше интересно да го чета, както и Салсиша.

# 86
  • Мнения: 7 690
Току що в темата "Големите загадки", която преди време четях с огромно удоволствие, забелязах, че авторът е Анонимен. Защо не излиза ника на Тесла?

Вероятно защото е поискал "забравяне" и акаунтът му е деактивиран

# 87
  • Мнения: 14 751
Е,защо така?До преди 2-3 дни четях там.Момчето си го бива.Може да не ни се припокриват мненията, но е интелигентен човек,който винаги се аргументира по въпросите,които пише.Сигирно се е обидил нещо.Тук това е най-честата причина за напускане.

# 88
  • Мнения: 25 838
Е,защо така?До преди 2-3 дни четях там.Момчето си го бива.Може да не ни се припокриват мненията, но е интелигентен човек,който винаги се аргументира по въпросите,които пише.Сигирно се е обидил нещо.Тук това е най-честата причина за напускане.
Я си признай, кой знае как си го насолила. Sweat Smile Sweat Smile
Че се е самоархивирал. (търкалящ се от смях емотикон)
Шегата на страна, но тук има потребители, които могат да разплачат и изгонят всеки. Трябва да си голямо перде, да издържиш с години и активно да присъстваш.

# 89
  • Мнения: 14 751
Не съм.Аз повече го четях.Иначе около изборите съм изразявала несъгласие с политиката на партията,която той харесва.Минаха два месеца вече.Нещо тези дни се е засегнал.Жалко,дано размисли.

Общи условия

Активация на акаунт