? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 491 841
  • 14 736
  •   1
Отговори
# 8 580
  • софия
  • Мнения: 25 959
Gyro land e за гироси.

# 8 581
  • София
  • Мнения: 2 937
Каква може да е причината момиче на 12 -13 години, постоянно да забравя. Пубертет ясно, ама нормално ли е да забрави за какво е отишла до магазина, или казвам "прибери яденето в хладилника като се наядеш" и съответно не го прави и отговора пак е "забравих". Дали не е дефицит на някой витамин? Да ѝ взема някаква добавка?

# 8 582
  • Мнения: 4 828
Човешкият мозък е устроен уникално и работи постоянно до момента на купуване на смартфон😊Това в кръга на шегата, но да не би телефона да и все в ръцете когато казваш какво да купи или какво да свърши? Обикновено машинално се съгласяват , за да ги оставиш да продължат с ровичкането , а с уроците има ли проблеми? Иначе ЛЛ ще назначи изследвания или ще насочи към специалист.

# 8 583
  • Мнения: 12 241
Машинално ти отговоря, но въобще не е достигнало до нея това, което казваш. Особено, ако в това време рови в телефона или играе.

# 8 584
  • софия
  • Мнения: 279
Обърни внимание на тона и погледа й ,когато й даваш инструкции, и когато ти казва , че е забравила. Пубер е, последното нещо ,което я вълнува за битовизми.
И не че нещо , но що за витамин смяташ , че й липсва Simple Smile

# 8 585
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 484
нали забравя де. как телефона ще и е в ръцете?
спомнила си е за него ли ??? Smiley

# 8 586
  • Sofia
  • Мнения: 26 671
Може да проверите хормоните на щит. жлеза,също Вит.Д и В12

# 8 587
  • Мнения: 54 976
То има ли тийн, който не забравя?
Влюбени и загубени! Joy

# 8 588
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
за да забравиш трябва да си чул.
Wink когато кажа "връщам се от магазина под нас. трябва ни лук. иди в магазина на ъгъла и купи две глави лук, защото този под нас има само в пакети по 5 кг."
той чува "ляляляляля лук ляляляля" и аз се оказвам с пакет от пет килограма лук.

# 8 589
  • Мнения: X
Е, пак е лук! А " купи пакет ориз" и се връща с пакет захар как е?

# 8 590
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
това го  прави бащицата Wink
писала съм как донесе десет пакета желатин, защото му заприличали на това, което съм му показала (бакпулвер) Simple Smile

# 8 591
  • София
  • Мнения: 2 432
Ами чува избирателно Grinning Можеше и яйца/хляб да донесе. Аз на 6-7 мислех, че съм баба, защото още от тогава съм много разсеяна…

# 8 592
  • Мнения: 5 622
Е, връща се с пакет, изпълнени са 50%. Не е като да се е върнал с буркан. Много сте строги значи Joy

# 8 593
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
рррррррр, допълних си поста -  не се вижда.
 редактирах втори път, излезе добре, но вече имам два лайка Wink подвеждам хората така

# 8 594
  • Мнения: X
Аз знам какво е, защото когато не искам, изобщо не чувам какво ми се говори. Толкова съм отнесена, че забравям веднага някои неща, дори да искам да ги запомня. Обаче пък за други съм като компютър.  Но да те пратят за ориз и да донесеш захар си е заплес и безхаберие. И не е било само това... още много такива тотални несъответствия.

Общи условия

Активация на акаунт