С какво ви дразнят свекървите? – 134

  • 34 025
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 661
Много лош късмет ще е да се спъне и да изсипе купичка с лютеница и друга купичка с майонеза, а кучето да ги изяде и после да получи разстройство и съвсем да съсипе килима.
Готино ще се получи  😂

# 16
  • Мнения: X
Килимът от свеки ме уцели право в раната. В момента съм на гости на Маман за 2-3 дена. Стаята, в която спя, е обзаведена в скандинавски стил от моя милост. Маман я е сгиздила с чипровско килимче, а на леглото родопско халище от ония косматите. Да, да, знам, нейн си е апартаментът, ако иска и рогозка от царевични листа ще си сложи. Ама, егаси грозотията! Пффф, я да видя дали няма лютеница в хладилника. Поне една пурета ще взема да запаля.

# 17
  • Мнения: 25 824
Сега обмислям план, как да се отърва от него 😩
Ако си несръчна, може да се получи така че да излееш без да искаш нещо мазно и непочистваемо.
Добър съвет, но ако се приложи веднага ще я усетят.
Аз бих изтърпяла килима, месец, два и на пролетното почистване да му ливна малко белина по грешка.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Залагам на кучето. Импровизирани игри и маркиране на килима.🤣

# 19
  • Мнения: 2 661
Момичета с интерес попивам идеи 😂..Но да чакам да мине малко време..заявих и още като го подаряваха,че до 2-3 месеца ще е здраво набит с косми,и ще отиде при другия на тавана.Ако до тогава,не се изпълни някоя друга моя молитва,моя мъж да си бутне чашата с виното и преждевременно да го кача...или пък кучето да повърне отгоре му 😁🤷

# 20
  • Мнения: 11 973
Тези съвети ми напомнят една съученичка, която драскаше с химикал якето си, защото не го харесваше и да и купят ново. Ама бяхме в 5-6 клас.
Ако е нетърпим чак толкова килимът, просто кажи на съпруга си не ми харесва, дразни ме, не ми е удобен и тн. Прибери го някъде и толкова. Ама чак заливане и цапсне са детинщини, които надявам се, никой не предлага сериозно.

Последна редакция: нд, 02 яну 2022, 21:28 от Светкавица

# 21
  • Мнения: 2 471
Ха-ха, чета и се смея. Добре сте си развихрили фантазиите. Доста по-свежо от някакви саги с буркани!

# 22
  • Мнения: 7 429
Мен пък не ми стана смешно от идеите, тъжно ми стана. Аз бих го оставила, ако не друго, поне от уважение към мъжа ми.

# 23
  • Мнения: 2 661
Ами нали затова е темата и да се посмеем.Писала съм,че ме дразни факта,че се подарява килим.Как можеш да уцелиш вкуса на някого,и да му подариш нещо,което изобщо не знаеш дали ще се хареса,а дали ще го искат също.Но аз уважавам мъжа си,и затова не съм тропала с крак,че трябва да се махне.Казах,че не ми харесва,и не ми се връзва,той каза,че на него пък му харесва и темата приключи.Харесват ми идеите,но няма да ги осъществя.Нито ще го залея,нито запаля 😁 ..Сега просто чакам да му дойде времето 🤷😂

# 24
  • Мнения: 13 206
И аз имам подарен килим още от сватбата, ама си го харесвах. Но се спънах с купа току-що направено домашно песто, точно секунда, след като си помислих "Къде съм тръгнала сега с тази купа без капак, да не стане мазало". И хоп - стана мазало.
 Метнах го с финес и засилка по секцията, малко по тавана, лекинко по дивана, а накрая всичко се събра върху килима. Пране, съхнене, пране, съхнене, няма и няма, зеленото се махна, мазното не спира да избива. Пък след обработка с някакъв много модерен препарат взе да мирише и на гранясало.
Не че давам идеи.

# 25
  • Мнения: 18 691
Тази тема може да е забавна. След новогодишно особено.

# 26
  • Мнения: 11 573
Пък толкова лесно е да си купиш килим, който ти харесва.
Някои оплаквания от пръстите си ги смучат някои.

# 27
  • Мнения: 5 363
Вие давате идеи, но при мен си се получи точно така.
Преди година и половина ходих специално в София в един магазин за килими на бул."Хр. Ботев". Купих си килим и пътека към него. За харесване не съвсем , но горе-долу приемлив. Такъв намерих според размерите. Сложих го и след броени дни реших  да направя дезинфекция с белина заради ковида. Сложих шишето на масата, то падна на паркета, но се разплиска  по килима и по пътеката.  А аз вместо веднага да го изпера, взех да търкам с хавлиена кърпа. Ами добре, че цветовете не са ярки и не се забелязва фрапиращо. Изместих го така, че петното  да е  на по-невидимо място . На пътеката останаха малки пръски, но ще ги търпя поне още година. Да не съм бляла.

# 28
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Нямам нито един килим вкъщи, даже пътеки нямам, никакви черджета и килимчета, единствения текстил за пода е изтривалката пред входната врата. И пердета нямам, щори са навсякъде. Няма да приема такъв подарък, дори от майка ми, какво остава от друг, отказвам да робувам на килими и пердета. Имаше едно детско килимче на детето в стаята временно и то вече е история. На мъжа ми, ако му харесват, може да си сложи от неговата страна на леглото, ама и той ще го чисти.
Иначе, пердета купувах от време на време, защото котката си няма такова забавление вкъщи и като я оставяме при майка, прави нейните на нищо, че ги ползва за люлка. И тя се научи или да ги сваля и да използва момента да ги изпере или да ги мята отгоре на корниза, че да не ги стига

# 29
  • Мнения: 481
Уредите не бяха втора употреба, но преди години бяха на някакви страшни оферти в емаг и от там. С всичко с което се обзаведем тук, свекито изведнъж решава, че и на нея й трябва същия уред или мебел и започва да мрънка. Някаква завист я тресе за тези неща.

Общи условия

Активация на акаунт