Борба с рака - духовно оцеляване, физическо преодоляване - 74

  • 43 812
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
DZ,благодаря Hug                                                                                                                                                                                                              HriEms,не съм аз за скенера,моя е обещан за март,но иначе ти благодаря  Hug ! Радвам се ,че на майчето ти резултатите са хубави,все така да е ! Пожелавам на всички добри новини!

# 46
  • Мнения: 48
Strela, за др Средкова, само суперлативи мога да дам. Тя откри гадината и ме оперира, сега се лекувам при нейния екип в болница Сердика - база 1. Само добри неща мога да кажа.

# 47
  • Мнения: 496
Кате, и аз ходих в края на май в Плевен за изследванията, нямам и аз новини все още. Беше споменала лекарката да звънна през януари да проверя докъде са нещата, но не съм се обаждала.

# 48
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
Коренче,и аз мисля края на януари да звънна в Плевен,сега да не ги форсирвам.Там нали преди няколко месеца имаше пожар в университета,може затова да се позабавиха с резултата.Пък нали е безплатно,по-бавничко ще стане може би.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 123
Strela,да - за Евгений Василев.

Аз правих също изследвания в Плевен ,но 2019г.Тогава ми взеха кръв март месец и точно след година си получих резултатите.

# 50
  • Мнения: 365
Galadriel_6, предполагам как се чувстваш. Аз също изживях доста голям шок при завръщането ми на работа. И то два пъти🤣, първо докато всички колеги ме видят с перуката и след това  още веднъж след 5 месеца, като се появих без нея - с много къса коса. Един колега ме пита защо съм се подстригала толкова късо🙁. Все още, като се загледа някой в мен се напрягам, защото се чудя как ме възприема, но... какво да се прави.
А за веждите, просто си направих микроблейдинг.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз си ходех на работа по време на химия и лъче,та колегите ми бяха свидетели на всичките ми трансформации.Когато всичко ми опада ,си рисувах вежди и лепях мигли. Веждите ги правих с пудра и молив и мисля,че добре ми се получаваха.Освен това бях с почти 20кг по-слаба и си се чувствах много красива даже.🤣Сега, с тези хормони, така съм се окръглила,че няма как да се харесвам.То зимата пак става - с подходящите дрехи,но за лятото не ми се мисли.

# 52
  • Мнения: 33
Много благодаря, момичета. При всички случаи ще отида за още едно мнение.
Зори за д-р Евгени Василев ли става дума ?

Аз съм много доволна от Спиридонов, образна диагностика е. Преглежда в частен кабинет до ИСУЛ

# 53
  • Мнения: 355
Здравейте на всички! За много години! Пожелавам ви само здраве и хубави моменти, усмивки, чисти скенери, резултати в норми, много вино и шоколад ❤

# 54
  • Мнения: 365
Момичета, имам въпрос:
Нали Нолвадекс и цикъл са несъвместими?
Според вас това спешна ситуация ли е?
Защото аз мисля, че да, но днес ми дадоха час за преглед за четвъртък, въпреки, че проблема ми е от снощи.

# 55
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Момичета, имам въпрос:
Нали Нолвадекс и цикъл са несъвместими?
Според вас това спешна ситуация ли е?
Защото аз мисля, че да, но днес ми дадоха час за преглед за четвъртък, въпреки, че проблема ми е от снощи.
Не се шашкай - Золадекс и цикъл са несъвместими. Нолвадекс не влияе върху цикъла така, като Золадекс.
Blush Heart

# 56
  • Мнения: 365
Питанке🤗, дано да не е опасно. Ще разбера в четвъртък какво се случва.

# 57
  • Мнения: 113
И аз с въпрос към момичетата с ТЕЛК от София, получихте ли превод от Социалните?
Аз не съм, звъня, но не отговарят.
Пазете се здрави!

# 58
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
Николче,добре си дошла Hug !И за теб да е хубава годината,смного здраве и само добри новини Heart Eyes ! Надявам се всичко да е наред и да грабиш от живота с пълни шепи!                                                                                                       Баба Яга  ,моите вчера ги преведоха,иначе на 14 число ги превеждат Имат изглежда някакво закъснение,заради извънредните плащания сега.Ще ти ги пратят.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 675
Аз също получих вчера. Интересно, че дори не съм занесла/изпратила новото си решение от ноември, но продължават да ми превеждат - явно по старото.

Общи условия

Активация на акаунт