Колко е нормално да плаче едно бебе?

  • 2 019
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 708
Да, и нашата понякога реве по време на ядене, или се лигави и ту пуска, ту захапва пак. Само нощем яде нормално май и няма драма. Иначе си е мъка всяко хранене...

# 16
  • Мнения: 3
Какво представляваше прегледа при гастро, има ли нещо по специално или само по вашите обяснения се ръководи🤔

# 17
  • Мнения: 708
Пита ме най-различни въпроси и я прегледа на ехограф, това беше... аз още имам съмнения за тих рефлукс обаче.

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте, и ние сме в същата ситуация, само дето нашия синчец не отказва храна и не хълца толкова много, но пък след хранене често плаче. Храня го с Аптамил ХА. Има страшно много газове и доста понамирисват, а акото е зелено с малко жълто, според лекарката причината е, че един път дневно е голямата нужда. Всеки следобед е нервен ако го оставя легнал, иска да го гушкам и нося чак до към 22 часа вечерта, демек до банята. След това хапва, минава се час и сам си заспива като пич. Буди се в интервала 5-7 часа сутринта чак.
Днес бяхме на гастроентеролог и според него, както и според педиатъра всичко е наред и детето е здраво. Не препоръчвам обаче МЦ Здраве на ул. Ами Буе, прегледа малко го претупаха и не мисля, че ме изслушаха особено. Как мислите дали да го заведа за още едно мнение? Благодаря предварително.

Последна редакция: пт, 28 яну 2022, 15:06 от Marie Todorova 712089

# 19
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Защо Ви е още едно мнение, след като двама казват, че детето е здраво?
Нормално е да има колики, нормално е акото да е жълто- зелено, напълно нормално е да е нервно следобяд, нарича се whitching hour. Нормално е да искат на ръце и да търсят близост. Това е.

# 20
  • Мнения: 744
За газове и запек, докато беше по-малка дъщеря ми много ни помагаше еспумизан комфорт. Обратно на твърденията, че запича при нас явно обираше създалите се газове (каквато е и целта му) и бебето се изхождаше добре. Не съм го давала постоянно. Иначе ще кажа като другите- период е и ще отмине. Още месец до два. Иначе гушкане, носене, галене, звуци. Малката обичаше само един звук от ytube на прахосмукачки, водопад , уличен трафик и немската о таненбал. И в количката ревеше, но и ние имахме рефлукс доскоро.

Общи условия

Активация на акаунт