Любители на котки - Тема 169

  • 25 149
  • 751
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 882
Е, все някой трябва да я тества тази количка😅 Добре, че е сладката Локум!

# 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 434
Hug
Тя добре, че е красива, защото е откровено глупава Joy

# 647
  • Мнения: 4 292
Дълго време казвах така на Зак след всяко изпълнение."Поне си красив!"

# 648
  • Мнения: 3 768
Барби,
Когато се роди синът ми, имах една Чери, същата трицветка.
Креватчето беше повдигнато и тя спеше или в чекмеджето долу върху дрешките му, или “в краката му” ако може да се каже така Simple Smile

# 649
  • Мнения: 7 856
Hug
Тя добре, че е красива, защото е откровено глупава Joy
От собствен опит - глупавите котки ни създават по-малко проблеми.
И при тебе е така - периодични проблеми с Чумито, никакви с Локумката.
Ясно е, че няма идеална котка.

# 650
  • Мнения: 2 882
Аз глупава котка не съм срещала, много добре знаят пред кого какво минава.
От три дни сме с трето коте. По-окаяно и жалко не съм виждала. То затова и го прибрах. В стационар на вет. клиника е (Благодаря, Барби!) Омазан с кръв и гной, без опашка след сблъсък с кола, според ветката. На системи с АБ, противовъзпалителни и витамини. Моля, стиснете палци на Чочко, да оздравее, пък ще я мислим някак.

# 651
  • София
  • Мнения: 39 747
И естествено имаме обитател на бебешката количка (за ужас на повечето ми познати). Grinning
Торо спеше в багажника на бебешката количка. Даже веднъж тръгнах да го извеждам на разходка. В асансьорът се беше събудил и нададе страшен рев. Върнах се и го прибрах. След това пак спеше там, но преди разходка проверявах дали возя нередовни пътници.

Моите днес ме побъркаха. Започнаха да се качват на секцията в спалнята. И двамата. Скачат отстрани на много голяма височина и после издрапват. И всеки път ги сваляме.
Поразместихме малко, но пак ще намерят начин.

# 652
  • Мнения: 3 768
В Провет Тракия в Пловдив имат страшен котарак за осиновяване. Голям, традиционна селска окраска - бял с перна в сиво-черно. Толкова любвеобилен, целува, мърка, търсят му дом. Може с деца с други животни…

# 653
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
В Провет Тракия в Пловдив имат страшен котарак за осиновяване. Голям, традиционна селска окраска - бял с перна в сиво-черно. Толкова любвеобилен, целува, мърка, търсят му дом. Може с деца с други животни…
О, ще питам сестра ми!! И тя търси другарче на своя 6-месечен Бурито.

Аз не влизам напоследък много, боря се с тийн прблеми. Днес бяхме на психолог и покрай другите тийн теми се заговорихме и за маци... психоложката има 10!! домашни и още няколко в гаража, а и още храни навън по двора и улиците. Напоследък се завъртяла и лисица в двора й. За да не напада котките, започнала да храни и нея. И лисугерчо е станал част от котешкия прайд, сприятелили са се. Много миличко! Heart

При нас динамика, Мюсли нещо ревнува и на моменти съска малкото. А Пудинг е все повече "в свои води" и става все по-обсебваща. По шял ден иска да е в мен, докато работя на компа седи в пазвата ми, като в слинг. Нощем спи до мен, под юргана, като плюшено мече. Вре се във всеки, независимо човек или котка. Ако хората не можем да я сгушим, катери се по Джинги. Смешна котка!

# 654
# 655
  • Мнения: 55
red soul, дано всичко е наред по време на пътуванто. Ще преживее малко стрес, но след това ще бъде заобиколена от любов и грижи, ще е на сигурно място и ще забрави всичко.
Djaky, стискам палци на малката душичка бързо да се оправи.

Ето един любител на мивки. И не само - много обича да гледа водата как тече и само да види, че някой е в банята тича да гледа, дори когато се къпем пищи на вратата да влезе.

# 656
  • София
  • Мнения: 13 131
JoyJoyJoy
https://www.facebook.com/LADbible/videos/3046652308715272  Joy

Получих ръкавицата подарък от Зооплюс. Гуменото с бодлите не върши никаква работа. Обаче от другата страна е с материята, която най-добре чисти косми от дрехи. Имам такава четка, но е доста мъничка и чистенето става бавно. Сега с ръкавицата ще обхващам доста по-голяма площ от дрехата. Simple Smile

# 657
  • София
  • Мнения: 39 747
Обаче от другата страна е с материята, която най-добре чисти косми от дрехи. Имам такава четка, но е доста мъничка и чистенето става бавно.
Такава ли е материята



Преди бях решила да купувам такава четка, даже я бях сложила в кошницата. Аш и Оникс не пускат косми и бях забравила за четката. Върши ли работа?
Не знам колко косми ще пуснат пролетта.
Преди непрекъснато купувахме лепящи ролки. Останаха ми доста неизползвани.

С дъщеря ми изхабихме едни кухненски ръкавици. Гледала в туба как лепят силиконови топчета на ръкавици и събират косми. При нас никаква работа не вършеха. Топчетата ги направихме с пистолет за топъл силикон.

Вижте и ми кажете честно ли е Joy

Скрит текст:


Макар че снощи Аш спа при мен, до краката ми, под завивката.

# 658
  • Бургас
  • Мнения: 909
не издържах да не го споделя 🤣🤣🤣

# 659
  • София
  • Мнения: 13 131
АнМари, точно тази е материята. Ето я ръкавицата:



На снимката много не личи, но в ляво е същата като четката.

Общи условия

Активация на акаунт