Как се запознахте с бъдещите ви свекърви?

  • 5 413
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 873
Скрит текст:
Определено се е разбързал, може вече и да му се привиждат бебета и люлки, може и мама да го натиска. Никакво бързане, задължително презерватив и следи да не го махне по някое време... ох, то така описано, не знам дали си заслужава Weary
Абе тия хора не ги разбирам, неговото обкръжение го натиска, бързай няма време, да не избяга, майка му отдавна чакала внуче. Но е рано още, аз не бързам, нещата зависят и от мен 😁

Зависят, ама забремени ли те, ще си поставена в много кофти ситуация. Затова се пази и се замисли, искаш ли да си нечия половинка, защото него са го притискали време и рода, а не защото те е харесал и избрал? И докъде ще доведе това, когато наистина си хареса някоя?

# 46
  • Мнения: 3 231
Обидно някак е да си нечий партньор, защото на него му било дошло времето.

Този човек е и глупав, обкръжението му също, дори и това да е причината да се бърза, бива ли така открито и нетактично да я заявяваш. Кофти среда, но ти си знаеш. Не разбрах колко ви е разликата и от колко време сте заедно?

# 47
  • Мнения: 17 409
Кое му е обидното? И аз така съм вързана😂.
Точно щото не е глупав и знае, че един погрешен ход и забавяне в действия и може да избягам. Ми, да не съм се връзвала. От теб зависи.

# 48
  • Мнения: 7 421
Как решихте че е глупав? Може би е влюбен, знае, че е намерил подходящата жена и иска семейство. Продължавам да се изумявам какви обобщения се правят тук.

# 49
  • Мнения: 12 865
Eee, ама на третата среща да се запознава с майка му... то бива, бива любов от пръв поглед, ама чак толкова... И от къде тази идея, че ще избягаш? Съжалявам за теорията на конспирацията, която ще приложа, но за какво е това бързане за светкавичен брак от цялата рода? Не е редовно това. Ами опознайте се, походете, па се сгодете след време... Това да не е крос.

# 50
  • Мнения: 3 231
А, не, супер е човекът, излизат от два месеца и вече темите са маминки, дяца и че му било време за нещо си... Grinning

# 51
  • Мнения: 17 409
Какъв срок давате да излизат, преди да предложи?

# 52
  • Мнения: 3 231
Какъв срок давате да излизат, преди да предложи?

Какъвто се получи натурално между двамата, а не време Му било, родата Го натискала, мама Му искала внуци.

# 53
  • Мнения: 12 865
Който и да е срок, който не притеснява жената. Ако предлага и тя се дърпа и шокира, значи не е разумен срокът.
Обратното също важи: ако тя бърза, щото нали часовникът тиктака.
Някак трябва да си синхронизират часовниците.

# 54
  • Мнения: 9 790
Какъв срок давате да излизат, преди да предложи?
Само след нотариално-заверено заявление, че момата е готова и го очаква.

# 55
  • Paris, France
  • Мнения: 14 143
Предстои ми запознанство с майка му и ме е страх 😁тя готви чудесно, а аз не си падам много по готвенето, дали това ще направи лошо впечатление?

На първата среща отидох с майка ми, а тя също готви добре 😇.

Жените, които готвим добре едва ли бихме допуснали друг да ни готви в къщата. През оная ми е кой какво може да готви.

Ако синът ми някога доведе момиче ще вдигнем банкет, ако ще да не знае какво е котлон, ама надали.

# 56
  • Мнения: 1 758
Отивай и си отваряй очите и ушите, готвенето изобщо не го мисли.
Започнат ли да те разпитват до девето коляно или да задават неудобни въпроси, значи спирачки нямат, ще ти се бъркат и ако се омъжиш.
Обърни внимание и как се държат помежду си, това също може да те насочи що за хора са.

# 57
  • Мнения: 17 409
Човек се жени и за родата, не знаеше ли?
Тя да си остри ушите, пък те що питали.
😂😂😂😂

# 58
  • Мнения: X
Запознах се със семейството му седмица преди да сключим граждански брак.

Последна редакция: чт, 13 яну 2022, 23:23 от Анонимен

# 59
  • Мнения: 1 758
Човек се жени и за родата, не знаеше ли?
Тя да си остри ушите, пък те що питали.
😂😂😂😂
Че те веднага след срещата ли ще се женят?
Общи приказки и някой друг въпрос за мен са ок, нали пак ще се виждат, има време за да се опознава родата.

Общи условия

Активация на акаунт