Женкар

  • 8 676
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 577
Брей как яко ги насърчавате да лягат рано рано. И не само във форума.
Скрит текст:
То по принцип е в мой интерес. Но не го одобрявам от сърце.
Преди време бях попаднал на студентка на 21 и още девствена, една миличка, нежна..  И вика: "Ох трябва да се преборя с много мои предразсъдъци... " Един вид трябвало да се пребори със себе си и да се научи да си ляга по бързо и да не го мисли толкова.
И я гледам и се чудя какво да я правя.
От една страна искам да я хрусна.
От друга страна ми се иска да я изгоня и да й кажа: луда ли си, нормална ли си, как ще си легнеш с някой дето едва познаваш, намери си гадже на твоите години, влюби се и си легни с него чак след няколко седмици, месеца, като се убедиш, че те обича и уважава.
Прее.ахте го този свят и морал и всичко. Поне младите не подучвайте на глупости.

Аз пък си мислех, че младите по-лесно се "излъгват" Joy ама може и да са се променили нещата, знам ли. Ама пък толкова пазене чак да не се "прецака" и дърпане, на някой който ти харесва и те привлича.. На 22 какво има да му мислиш, най-малкото трупаш опит.


Да бе, то от толкова насърчаване народа намаля повече отколкото в началото на 20 век след 3 войни и 2 национални катастрофи.

# 166
  • Мнения: 5
Сега това, че е женкар и на коя среща да правите секс не разбрах каква е връзката? Знаеш, че не си допадате, не искаш секс, и ще е нещо необвързващо или се надяваш да го промениш и питаш другите, има ли надежда?

# 167
  • SF
  • Мнения: 21 164
Надежда има, но не и гаранция.

И какво значи женкар?!! Мъжете обичат да се хвалят с големите си подвизи и популярност сред жените. Не пропускат мимоходом в разговор да вмъкнат колко готини жени са минали през леглото им. Тази емблема "женкар" те сами си я лепват на челото.
А дали е така.... по-скоро не! Simple Smile
Спокойно! Излизай си, забавлявай се, не е женкар. Дори и да не продължи дълго аферата, пак не е женкар. Удобно извинение за провала, но измислено.

# 168
  • Мнения: 1 021
Ох, тези дето много се хвалят с подвизите си, я са с малки ч*рки, я не им става... Историята познава и такива случаи.

# 169
  • Мнения: 7 403
Женкар, по- скоро се свързва с несериозен и повърхностен човек, търсещ само забавление, чук и бег....а това далеч не означава, че е надарен и  добър в леглото.
Опитът не е за подценяване, ама си треба и физика след изпита по химия.

# 170
  • Мнения: 2 375
А каква е разликата кой кого е*е. Ако ти се иска какъв е проблема?🙄

# 171
  • SF
  • Мнения: 21 164
Момичето споделя, че има интерес към този мъж. Вероятно и някакви емоции са се появили. Как така каква е разликата?! - Хигиена в общуването и хигиена въобще. Наистина ли трябва да сме като животните - хич да не ни пука кой с кого, освен с нас? Не вярвам, че това е по-разпространеното поведение и мислене сред човечеството.

# 172
  • Мнения: 6 577
А каква е разликата кой кого е*е. Ако ти се иска какъв е проблема?🙄

Как е възможно да не знаеш?
Нашия национален герой Ицето Стоичков го каза още след мача Барселона - Валенсия 95-та година:
"Едно е да вкарваш, друго е да ти вкарват."

# 173
  • Мнения: 2 375
Едно времешните ни гаджета ни казваха на момичетата "като еб*м ние, еб*те вие, като еб*т вас,  еб*т нас". Та така.😅

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 22:33 от _silence_

# 174
  • Мнения: 7
И женкарите рано или късно си намират майстора и дори понякога се превръщат в много сериозни мъже, държащи на половинката си. Аз бих изчакала със секса. Покажи му, че не си лесна бройка ако е свикнал на такива.

# 175
  • Мнения: 261
И женкарите рано или късно си намират майстора и дори понякога се превръщат в много сериозни мъже, държащи на половинката си. Аз бих изчакала със секса. Покажи му, че не си лесна бройка ако е свикнал на такива.
УбаУ , ама кото иска а я сърби абе карай направо

Общи условия

Активация на акаунт