Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 672
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 810
Благодаря Ви!А къде е написано ,че при връщане ползваш намаление?

В самия каталог е написано, някъде на последните страници.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз не говоря за този балсам на Катрис.
Имам червило в гилза с черна капачка.
Видях ги тези в картонените гилзи,ама малко да поизмажа моите червила,че са нови всичките,тогава ще купя нещо ново.

# 62
  • Мнения: 1 175
Говориш за Plumping gel lipstick мисля:
Скрит текст:
Имам и от тях 2 цвята. Много ги харесвам, не са много трайни, но пък не пресушават устните.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да...
На мен са ми много гладки устните с тях и ми е комфортно.

# 64
  • русе
  • Мнения: 1 317
Коя маска наистина премахва черните точки от носът?

# 65
  • Мнения: 101
Лепенките на Нивеа се справят добре, но не мисля, че има маска по-ефективна от ръчно почистване.
Коя маска наистина премахва черните точки от носът?

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Коя маска наистина премахва черните точки от носът?
Маска няма да ги премахне.
Ръчно почистване,козметик, инструмент метален...

# 67
  • Мнения: 6 874
Коя маска наистина премахва черните точки от носът?

С козметика не се махат черни точки.
Отидете на козметик за ръчно почистване - запарване с озон, екстракция и минаване на лицето с дарсонвал.

# 68
  • Асеновград
  • Мнения: 1 384
Това пак е временно решение с порблема с черните точки, освен стискането, по-добре за кожата ще са кисилините, които стягат и затварят порите и евентуално няма да се получат повече черни точки. Препоръчвам ви да си вземете ексфолиращ тоник, хубав бюджетен вариант е на биотрейд от серията пюр актив, с AHB и BHA киселини е ако не се лъжа, аз го имам и съм много доволна, но в момента съм бременна и не мога да го ползвам за съжаление.

# 69
  • Мнения: 35
Аз исках да го върна, но ми казаха, че трябва да пазарувам. Влязох, купих неща за 30 лв и на касата ми направиха 15 % отстъпка и ми прибраха каталога. Това е в Мол Варна.
Някой върна ли вече коледния каталог в Лили?

# 70
  • Мнения: 456
Аз нали съм бързак, изхърлих този каталог още м. 12

Еее, и аз! Как ме е яд!
Някой търсеше нефритено ролерче, намерихте ли оптимален вариант? Благодаря!

# 71
  • Мнения: 692
Някой знае ли къде мога да намеря биреният шампоан Орзен (Orzene)?
Преди се намираше по повечето дрогерии, а сега сякаш е изчезнал? Ще съм благодарна, ако някой е по-добре запознат и сподели.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз нали съм бързак, изхърлих този каталог още м. 12

Еее, и аз! Как ме е яд!
Някой търсеше нефритено ролерче, намерихте ли оптимален вариант? Благодаря!
Аз търсех по едно време.
От една аптека взех за 13-14 лв, абсолютно същите са и по-скъпите...
И толкова много го търсих,за да не го ползвам.
Приятно е като усещане...и дотам.
Лятото е по-приятно за ползване.

# 73
  • Мнения: 4 359
Някой знае ли къде мога да намеря биреният шампоан Орзен (Orzene)?
Преди се намираше по повечето дрогерии, а сега сякаш е изчезнал? Ще съм благодарна, ако някой е по-добре запознат и сподели.
в Кауфланд съм го виждала в постоянният асортимент. Всеки път му се чудех.

# 74
  • Мнения: 6 015
Ето и моите скромни покупчици от ДМ и Лили:
Скрит текст:

Четката за тяло от ДМ е страхотна и мисля, че е с много по-добро качество и някак по-груба от предишната, която ползвах и беше също от ДМ. Предишната я ползвах около година, тя беше елипсовидна. Тази кръглата много ми харесва. Ползвам я за сухо "четкане" на тялото и съм фен на този тип ексфолиране.

За.първимпут ползвам лосиона за тяло с коноп, малко странно мирише, но страхотно омекотява кожата. В момента довършвам хваления лосион с 40% бадемово масло Balea, обаче много мазничък ми идва на мен, но пък хубаво мирише.

За пореден път се заредих и с Омега 3 капсулите на Миволис.

От Лили си взех този крем на VZK с масло от жълта вечерна иглика и много добре хидратира ръцете ми. Много е мазен и мирише интересно. Решила съм тази година да опознавам продуктите на линията VZK, т.к. не знам защо досега го подминавах, но цените са привлекателни, а и сега качеството на това кремче ми допада на първо четене.

Общи условия

Активация на акаунт